Свеж
Мачка Импровизирана Лежалка Зајак Цвеќиња Мачка Кревет Кафез Прозорец Седалото Виси Заштеда На Простор за Мали Миленичиња 16.9 х13

Мачка Импровизирана Лежалка Зајак Цвеќиња Мачка Кревет Кафез Прозорец Седалото Виси Заштеда На Простор за Мали Миленичиња 16.9 х13

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора во сите сезони, одржувајќи го вашето домашно милениче ладно и удобно. Компактен и лесен. Кога не се користи, може да се преклопи и да се стави во торба за носење, така што е лесно да се чува. Импровизирана лежалка за кафез за миленичиња може да се закачи во кафез, под стол, на седалото на прозорецот или каде и да можете да ја закачите.Идеален за заштеда на простор. Шарените отпечатоци ја прават импровизирана лежалка за миленичиња забавна и симпатична. Исто така ја украсува вашата соба. Оваа симпатична импровизирана лежалка не е само за мачиња, туку и за зајаци, хрчаци, кученца ,ogs, шиншили и други слатки мали животни. Должина На Ременот : 7.Тежина : 0,59 ФУНТИ.Карактеристики : + Изработени Од платно, меки и дише.Достапно за сите сезони, ги одржува миленичињата ладни и удобни.● Компактен и лесен.Може да се преклопи и да се стави во торбата, лесна за чување.#Импровизирана лежалка за кафез за миленичиња може да се закачи во кафез, под стол, на седалото на прозорецот или каде и да можете да ја закачите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мало : 4,25 x 2 "(d x H), 0,75 капацитет на чаша Среден : 6 x 2" (d x H), 1,5 капацитет на чаши Голем : 7,5 x 2,4 "(d x H), 3 ~ 3,75 чаша к�

УНИВЕРЗАЛЕН ДРЖАЧ ЗА СКУПЕР ЗА ЃУБРЕ ЗА МАЧКИ овој ново дизајниран издржлив држач со лесен контејнер з�

ПРОТОКОТ СОДРЖИ ЕКСТРАКТ од БРУСНИЦА за да се поправи p H нерамнотежата, борбата против инфекцијата и фо�

Големина на размавта : 5,9 "ширина *6,1" висина (15 *15,5 см) Големина на рамката : 7,5 "Ширина *8.6" Висина (19 *22 см)...

Големина : 0,9*1,6 инчи, должината на ланецот е 27,6 инчи Срцето урн ѓердан за пепел со печатење, што ја симбол�

Уникатен дизајн : Ова е слатко мачкино дрво со кактус со повеќефункционален дизајн Вашата мала мачка и г

☁ €Квалитет€ : овој накит за кремирање е изработен од висококвалитетна легура држачот за пепел за печа

Дајте и на вашата мачка почиста и попријатна животна средина Еластична и флексибилна, водоотпорна, не с�

ДРЖАЧ ЗА ЛАЖИЧКА ЗА МАЧКИ : овој лесен за чистење пластичен скупер за мачки обезбедува одредено место за

? `+Деформација Мачка Куќа : ЕДИНСТВЕНИОТ Деформација Мачка Катио! Лесно ќе ја претворите оваа мачка од е�

Големини и бои достапни за вас мачка или маче Развиен од ветеринар Помага во спречување на оштетување н�

Изгледа Елегантно и Стилски, Секој Стил На Домашен Стил Големата Површина на Платформата За Скокање и Д�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Цврста структура : овој кревет за импровизирана лежалка за мачки има сосема нов дизајн на рамка кој е и ц

Зимско руно елек со интегрирана прицврстување Гума етикета на кученца Затворање на патент од задниот д�

+ЕКРАН ЗА ЗАШТИТА НА МИЛЕНИЧИЊАврата На екранот За миленичиња никогаш повеќе не грижете се дали љубопит

Материјал : полиестер или руно 100% висок квалитет и производите се изработени од ултра мека екстравагант

● Опис на материјалот ●Користење висококвалитетен фланелен материјал, антипилинг, хипоалергично, суп�

€уникатен дизајн€ едноставна гроздобер геометрија Печатена шема Четириделен комплет Навлака За Јорг�

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е изработен о

Апликација : Идеално за домашни миленици да играат затворено или на отворено, оставете ги мачките да пик

УМЕТНИЧКИ ДИЗАЈНпрекрасен избор меѓу урните за миленичиња, оваа урна за миленичиња носи ниски релјефни

Ѓердан со Посебно Значење : овој накит е совршен за да ја спомените вашата сакана засекогаш и да ја држит

Мултифункционален Дизајн : високата платформа е обложена со ткаенина од вештачко крзно која е луксузно

Мерења39,5" Х 55" Х 45" Дрвена Рамка и 42,5" Х57 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено

●Птичја Играчка За Мачки Quirping птичји играчки за мачки имаат електронски звучен модул кој, кога се удира

ЧАНТА ЗА ЧЕШЛАЊЕ МАЧИЊА ШТО ДИШЕ уши ОТПОРНИ НА ЗАЛАК и ГРЕБЕЊЕ : Торбата За Чешлање Мачки го покрива цел

Материјал : полиестер или руно 100% висок квалитет и производите се изработени од ултра мека екстравагант

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

Симпатична Јака За Мачки За Ноќта на Вештерките овој симпатичен и издржлив дизајн помага да се заштити

16 големи облоги за тава за мачки со врвки Одговара на кутии за отпадоци со димензии до 19 на 15 инчи...

【Безжичен】 Наменет за подобрување на безбедноста и погодноста, пумпа за фонтана со вода со мачки за да

Големина на носач за патувања за миленичиња : 17х10х11, 8 во / 43х26х30 см, ве Молиме измерете ја големината и те�

Scroll