Свеж
Тунел Кревет За Мачки Од СОНИШТАТА, Кревет За Мачки 2-во-1 Играјте Тунел и Подлога За Домашни Миленици Мачки Кучиња Зајаци Мачиња За Домашни Преклопливи Меки Цевки З?

Тунел Кревет За Мачки Од СОНИШТАТА, Кревет За Мачки 2-во-1 Играјте Тунел и Подлога За Домашни Миленици Мачки Кучиња Зајаци Мачиња За Домашни

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Qureative 2-во-1 ДИЗАЈН que - - - - dreamsoule мачка тунел кревет е совршена комбинација на играчка тунел и мачка кревет, вграден во звучна хартија и играчки, Додадете повеќе забава Тунелот за мачки е идеален за интерактивна активност. како што се кријат и бараат. Мат исто така одлично за дремка кога ќе се чувствуваат како одмор. "Топол и ПРИЈАТЕН" - - - Кревет За Тунел За Мачки Од Соништа Направен Од велур ткаенина, меко и издржливо, не-лизгачко дно.Памучната подлога може да биде отстранлива и лесна за чистење, а извонредните завеси за кревети на локацијата ја задоволуваат навиката на мачките да се кријат и да го зголемат чувството на сигурност. Со две топчиња за гребење што висат на секој крај од тунелот ќе го привлечат вниманието на вашата прекрасна мачка и ќе предизвикаат сигубопитност. Qustrase FLASSION за СКЛАДИРАЊЕ - - - - Овој Кревет За Тунел За Мачки е целосно склопен, Не е потребен склоп. Тунелот за мачки од соништата може да се преклопи за неколку секунди за да заштеди простор кога не се користи, лесен за носење,должина на тунелот : 126см дијаметар на тунелот : 27см должина на Подлогата : 55см Тежина : 2кг. Одлично за интерактивна активност Чувајте ги вашите миленици во движење и вежбајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Погоден За Мали М (Градите : 1719, 5" Л (Градите : 20,523,5 " и 4 стапки поводник), погоден за : Бихон Фриз,Минијатурн

СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ : супер дебели издржливи облоги за кутии за отпадоци тешките облоги за отпадоци се на�

Совршен подарок : За вашето домашно милениче или вашите пријатели кои имаат миленичиња Отпорен на залак

1 Полукружно сечило во облик на лак, одговара на канџите на мачките, остри не поделени ракувајте со матер

Материјал Изработени од висококвалитетна ткаенина, удобна за носење Мрежест дизајн, дише, исто така, не

Лесно влечење со една рака и лажичка Се одликува со вграден диспензер за вреќи за отпад Мал и лесен, совр

Шарена векторска шема и цврста шема Прилагодлив појас на градите Касписката гума етикета Појавување по

Материјал : полиестер или руно 100% висок квалитет и производите се изработени од ултра мека екстравагант

[Лесни и ЛЕСНИ за НОСЕЊЕ] лесни и лесни за носење, кеси за намирници за повеќекратна употреба нема да ве о

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку не

Лесно чисто : Овој сад лесно се чисти во топла вода со сапуница и е безбедна машина за миење садови (само �

Користете многу лесна и мека фланелна ткаенина, топла и удобна Лесно се мие и суши брзо...

Куче Превозници & Патување Производи Големина : миленичиња превозникот за мачка големина е 132 во, куче то

Ова засолниште за мачки на отворено е едноделен дизајн со прецизни шевови отпорни на истекување околу н

Ткаениот Дизајн, Исто Така, Создава Секојдневна, Но Уметничка Привлечност Што Помага Да Се Земе Декор Од

Меко и УдобноНашиот костум за опоравување на операцијата за мачки направен со дише и лесна ткаенина за �

Карактеристика : Подлога За Гребење Мачки со текстури за гребење дизајн изгледа кревет за спиење, може д

Карактеристики : Шарената ротирачка ветерница ја тера вашата мачка лесно да ја препознае играчката; без

легура Произведено во САД Или Увезено 🎁 Нашиот ѓердан е изработен од легиран материјал кој е цврст и

Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина, Отпечатена Од Двете Страни, Мека И Удобна, Малку

Материјал : Изработен ОД 600д материјал од ткаенина од оксфорд, лесна торба Со Мрежеста Вентилација : оваа

[Отстранлив Дизајн] : двослоен кревет за гребење мачки, дизајн на расклопување, јадрото може да се замени

Небесната лежалка им обезбедува НА вашите мачки ВИП седиште за панорамскиот поглед на собата или надво�

Trusty Pup Луксузни Лагер зајакната кадифен, топла и пријатна Гајба мат обезбедува удобност и поддршка Диза�

? Уверете се дека оваа играчка нема штета на вашето омилено маче Да го возбуди интересот на вашата мачка

☺ Направено од здравствена крпа во Терилен ☺ избрани дише, лесни, меки и удобни ткаенини донесуваат

„Природно милениче“ премиум играчка за вреќа со мачки Ова е една од оние што мора да имаат мачки играчк

Корисни Чинии За Кучиња Со Бавен Фидер Вметнетеизбришете го садот за кучиња, притиснете на кучето вметн

Ова е омиленото место за спиење на вашата мачка овој кревет за мачки е изработен од висококвалитетни ма

Импровизирана Лежалка За Кревет За Мачки Монтирана на прозорецсмешно седало За вашето домашно миленич�

Совршени за вата наоколу, бркање и лов, Бизи Топки ги поттикнуваат и стимулираат вашите мачки природни р

Висококвалитетни безбедносни материјали за ПП, оставете ги мачките да играат лесно Лесно се склопува и

Се Одликува Со Репродукција На Оригинален Акварел Од Уметникот Џоди Омеара Печатењето Во Боја Мери 8,5 И�

Saveивеј време и напор Мачките можат да поминат часови играјќи со оваа играчка додека работите или се опу

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направени од

Може да се напише име и Контакт број можете рачно да напишете име или адреса или број за контакт на харти

Големина : Се вклопува за мали средни кучиња под 20 bs Материјал : Овој врв на резервоарот е изработен од фу

Вежбајте Го Мозокот На Мачкатаоваа играчка може да помогне да се тренира и вежба мозокот и сетилниот ор�

Апликација : Идеално за домашни миленици да играат затворено или на отворено, оставете ги мачките да пик

Scroll