Свеж
Торба За Носач За Миленичиња Зелена Виолетова Акварел Риби Шема Кученца Кученца Мачки Меки Еднострани Преносни Патни Торби

Торба За Носач За Миленичиња Зелена Виолетова Акварел Риби Шема Кученца Кученца Мачки Меки Еднострани Преносни Патни Торби

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1588.80

Големина : 17х9х11 инчи( Lx Wx H), 43х23 х28 СМ(Lx Wx H), вашите миленици мора да бидат помали од оваа големина,инаку нема да можат да го држатВе молиме измерете ја големината на вашите миленици пред купувањето.таа е погодна за Птици, мачки,раси на чаши,Кучиња Зајаци и други мали миленичиња.Ве молиме изберете го вашиот оператор врз основа на должината и висината на вашето домашно милениче. Четири Страни Мрежести прозорци панели за Вентилација,Целосно Странично Отворање На Патент за удобност, двата странични влезови и горниот влез,лесен за пристап до носачот.Влезот од левата страна е мал влез на патент,влезот од десната страна е влезот на прозорецот со полн патент. Горниот влез е совршен за вашето домашно милениче да ја извади главата и да го проверите миленичето.Влез со мрежеста вентилација, не само што обезбедува соодветен проток на воздух,туку и лесна глетка за гледање,многу мрежести прозорци за одржување на миленичето ладно и помагање на алевија. Материјал : Полиестер,водоотпорен,издржлив, Полесен и Лесен за транспорт на вашето бебе од крзно, без разлика со автомобил или воздух.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е изработен о

НАЈДОБАР КОМПЛЕТ ЗА ПРОЛЕВАЊЕ МАТЕРИЈАЛИ ЗА ЧЕШЛАЊЕ МИЛЕНИЧИЊА : вклучен Пакет 1* четка за пролевање и 1*

100% рачно изработени Спомен камен Надгробен Споменик на мачкапочитувајте го споменот на изгубеното мил�

Дизајн што се одвојува, лесен за чистење, може да се пере во машина Дизајнот на перницата обезбедува удо�

Прилагодлива големина : Нашата јака за мачки може да се прилагоди од 7 инчи на 11 инчи и е широка 3 / 8 инчи П�

легура Произведено во САД Или Увезено Големинаприврзокот за домашно милениче во форма на срце има диме�

Материјал : печатениот ѓердан од домашно милениче е направен од легиран материјал, кој е издржлив и квал

СОВРШЕНО СОВПАЃАЊЕ : Мора Да се Користи Заедно со четката за мачки уахпет за да се спречат мачките да не �

Коноп, Кадифен 2 пространи кондоминиуми нудат луксузно искуство со дремење; 3 кадифни седала со подигнат

Модерен Ремен за вашето куче : цветна шема и цврста шема Во ремен за кучиња Во стилот На Главата Безбедно

Материјал : бел порцелан (керамика) Украсот ќе дојде со лента и кутија за подароци Големината на керамич�

Деснак професионална ножица за сечење миленичиња за чешлање, што се користи за отсекување на влакната н

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е направен од

Материјал : Висококвалитетна Пвц Пластика Ослободете се од неволјите на нечистотијата на вашите раце и

Големина XS : Градите : 31cm / 122", Назад : 25cm / 9.8"; Вратот : 24cm / 9 (Тежина и Раса само за повикување, ве молиме изме

?[Удобно и Дише] оваа прашка за хамак за чешлање кучиња е дизајнирана со 3Д мрежеста ТКАЕНИНА што дише, ме�

МЕКИ КАДИФЕНИ ЈАКИ ЗА МАЧИЊА Нашите Кадифени Јаки За Мачиња се Ултра Меки И Стилски Нашите Кадифени Јак

€Мачка Темперамент И Поводник Сет : С : Градите : 911 " / 2328см Препорачана тежина : 46 фунти / 23кг М : Градите : 11

Бравата за брзо ослободување, овозможувајќи јаката веднаш да се откачи Лесно за ставање и прилагодувањ�

Мачките се луди поради зачудувачот на риби од да зебра Рачно изработени од материјали со врвен квалитет

Ова Е Многу Добро Изработен Носач За Миленичиња, Полиестерот Е Изработен Од Квалитетен Материјал И Шево

☑●НОВИ ЧЕТКИ за ЧЕШЛАЊЕ МИЛЕНИЧИЊА qu : четката За Мачки работи така што ги заплеткува лабавите влакна с

[Лесни и ЛЕСНИ за НОСЕЊЕ] лесни и лесни за носење, кеси за намирници за повеќекратна употреба нема да ве о

❥Плишаната Топка и дава дополнителна привлечност на мачката, доведува до целосно истегнување на голем�

☁ €Квалитет€ : овој накит за кремирање е изработен од висококвалитетна легура држачот за пепел за печа

Водоотпорен Материјал : Водоотпорна оксфордска ткаенина+со сунѓерска постава+водоотпорен материјал, о�

Мачка дрво со висока платформа за набљудување Кулата за мачки има пријатно дувло со коцки со два влеза з

●Накит За Спомен Ѓердан За миленичиња ● површината на љубовното срце е крилја завиткани со отпечатоци

Пакет со 3 Големини : Земете 3 големини (С / М / Л) сите во едно пакување Одговара на мали животни во различн�

Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил Големата површина на платформата за скокање и д�

Scroll