Свеж
Ковчези за аномидрија За Луѓе Големо милениче, урна, Печат Со Двоен капак, мачка, Куче, Смрт, Комеморација, урна

Ковчези за аномидрија За Луѓе Големо милениче, урна, Печат Со Двоен капак, мачка, Куче, Смрт, Комеморација, урна

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Најдете утеха во совршената урна од пепел-губењето на нашите најблиски и пријатели може да биде катастрофално, обезбедувајќи убаво и елегантно последно место за одмор каде што можете да ги славите нивните животи секој ден во центарот на вашиот дом, давајќи ви удобност Капакот има темно златен тон, со топла и елегантна боја. Дизајнот со навој на устата на резервоарот обезбедува добри перформанси на запечатување.Дното е полирано и поставено непречено. Карактеристики : карлицата е издржлива и лесна за одржување. Користете за да ја задржите пепелта на луѓето што ги сакате. Исто како и оние негувани спомени, нашата висококвалитетна урна ќе трае вечно. Димензии : Големата големина одговара на околу 40 килограми, средната големина одговара на околу 30 килограми, а малата големина одговара на околу 15 килограми погодна за мачки, кучиња и мали животни големината на производот се мери рачно со хоризонтално поставување, што може да има грешка од 1~3 см.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

легура Произведено во САД Или Увезено Материјал : овој смешен ѓердан од урна за миленичиња е направен од

Процес на печатење со висока дефиниција : моделот на производот обично го одредува најдиректниот квали�

3м рефлектирачки ленти Без гушење без дизајн на влечење Мала тежина и мека мрежа поудобно Легура Дпрсте�

Премиум материјал : Овој тунел за мачки е изработен од висококвалитетно платно, издржливо и отпорно на а

НОВИНА ДИЗАЈН : овој прекрасно дизајниран столб за гребење мачки има уникатна форма и материјали погодн

Нашите производи се идеални за чување ковчези како што се пепел од кучиња, мачки и животни или пепел од в

1, Аранжман : мост за мачки со јаже што може ефикасно да го користи ограничениот простор во затворен прос�

ПРЕКРАСНИ КАДИФЕНИ СНЕГУЛКИ : вашите мали кучиња или мачки би сакале оваа игротека за принцези која е ше

● Материјал : природна сламена подлога ткаена дупка за мачки, лесен мирис, заштита и безбедност на живот

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

Тешкото ѓубре за мачки комбинира моќни уништувачи на инстант мирис и кристали од сода бикарбона за да г�

●ПРОФЕСИОНАЛНА ЧЕТКА за ЧЕШЛАЊЕ МИЛЕНИЧИЊА ● четката За Кучиња може нежно и ефикасно да ја отстрани ла

Наредена станица за играње совршена за една или повеќе мачки Три нивоа за возбудлива забава Мери 10 инчи

ТЕХНОЛОГИЈА ЗА САМОЗАТОПЛУВАЊЕ : материјалот За самозатоплување ја доловува топлината на телото на ваш

Едноставен дизајн; прилагодлива јака е зашиена на прилагодлив обем Најдобро за мачки, но може да се кори

Здравствен Материјал И Дизајн Фонтаната За Миленичиња е изработена од висококвалитетна природна кера�

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

Охрабрува секојдневно вежбање : 3 начини на мачка цевка ефикасно го охрабрува секојдневното вежбање, а в

Бесплатно Прилагодено со информации за вашето домашно милениче, како што се името на миленичето и телеф

Патентираниот совршен скупер за ѓубре за мачки комбинира највисоко ОЦЕНЕТ метод на сифтер со длабока л�

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

1, Тип : Мачки Материјал : 100% памук 2, Ismartdevice : нема Cat Bedquality : одлично 3, Тип На Ставка : Опис На Предметот На К�

Куќа за кучиња што се перат во машина за лесно одржување Мека Ткаенина За Пешкир Што Дише И Полиестерска

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Оваа подлога за отпадоци има дополнителни жлебови и уникатно дизајнирана мрежа за фаќање ѓубре; констр�

Супер мек слој од руно што држи топол воздух околу вашето домашно милениче 100% рециклирани зелени влакна

Trusty Pup Луксузни Лагер зајакната кадифен, топла и пријатна Гајба мат обезбедува удобност и поддршка Диза�

●Уникатен Дизајн ● големината На играчката за мачки е 12*12*27 инч, и доаѓа со 3 џингл ѕвонче топки Приложен

Креветот за мачки е направен од платно кое е меко и дишеСовршено за вашата мачка да игра и да се одмора в�

СИЛНИ и ИЗДРЖЛИВИ : супер дебели издржливи облоги за кутии за отпадоци тешките облоги за отпадоци се на�

[Врвот Кадифен Костур] горниот костур е покриен со долги влакна за дополнителна мекост, обезбедува приј�

СУВА ХРАНА ЗА КУЧИЊА ОД ПРВО ЧОВЕЧКО ОДДЕЛЕНИЕ ВО СВЕТОТ : Повеќето храна за домашни миленици е нешто шт�

Материјал : Керамика, дрво Големина : Дрвена рамка 17*16*13см, сад 14*5см Внимателен дизајн, отпорен на залак, г

полиестер Направени во САД или увезени Ткаенина : Материјалот на џемпер со качулка со миленичиња е изра�

Вежбајте Го Мозокот На Мачкатаоваа играчка може да помогне да се тренира и вежба мозокот и сетилниот ор�

Премиум Силиконски Мат : безбеден е за вашите кучиња или мачки Без Неред : 0,25 инчи Подигната надворешна у

Scroll