Свеж
Лмеили Миленичиња Урни За Мачки Кутија Пепел Спомен Спомен Кремирање Мало Куче Животно Керамика Пепел Погреб Урна Персонализирана

Лмеили Миленичиња Урни За Мачки Кутија Пепел Спомен Спомен Кремирање Мало Куче Животно Керамика Пепел Погреб Урна Персонализирана

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 415.84

Големини : Мали 0-10 фунти, Големи 11-35 фунти, класична урна за миленичиња може да ја собере пепелта на повеќето миленичиња, како што се кучињата, мачките Дизајн : Премиум бела урна за мачка, обликот на целата урна е насмеана мачка, многу уникатна. Отпорен на влага : капакот за дизајн отпорен на Влага обезбедува сигурен и сигурен печат што ги одржува вашите најблиски пепелта складирана сува во урната на мачката.Овој голем споменик ќе го почитува постоењето на Вашето Сакано милениче. Материјал : Изработен од Керамика Од Врвен Степен, урната никогаш нема да 'рѓа, кородира,' рѓа или дамка. Убавата завршница нема да избледи или оцрни. Трајно засекогаш исто како и меморијата што ја претставува. Поставеност : како уметнички приказ на вашата библиотека, ноќна маса или масичка, тоа не е само пепел на домашно милениче, туку и симпатична животинска статуа.Урни за мачка пепел не само домашно милениче урна. Количината на пепел на миленичето е поврзана со големината на коските на миленичето, така што немаме точни податоци за капацитетот, ве молиме разберете од далечни пријатели. Ако миленичето е многу тешко пред смртта и има премногу пепел по кремирањето, можеме да земеме дел од него и да го чуваме во пепелта како сувенир.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1Огромниот внатрешен простор им овозможува на мачките слободно да се движат без воздржаност.Доаѓа со ск

1 Влошка за гнездо од курва од јајца, мек памук, лесен за отстранување и миење, содржи пп памучно полнење,

Висококвалитетни Материјали : решетката За Плочи Против Повраќање Е изработена од висококвалитетно же�

Колекција за животни Artdog Animal Еден од најдобрите чинии за вода што некогаш ќе ги видите...

По одгледувањето мачка, мачката станува душа на домот За да ја оставиме мачката да игра удобно, избираме

Американска Компанија За Снабдување Со Миленичиња Безбеден, Нетоксичен и Лесен за Нанесување...

100% Вистински зајак Крзно Пом Пом мачка играчка Природните Крзнени Помови во боја варираат во боја...

Име : Различни бои за избор Врвен квалитет / рачно изработени Прилагодлива Големина / Мека И удобна...

кутре инкубатор Кутија За Небулизација Миленичиња Кревет Мат Што ќе добиете : шише за нега, 3 пренослив Ш

Белешки и гаранција : Да се ​​спречи пролевање на прашина од јаглен, да се обезбеди вода за мачки и кучи�

Вкупна големина : 22,44"x13, 78"x39, 37" H големата основна табла може да ја зголеми стабилноста на дрвото мачки За

ЕЛАБОРИРАНИ И УНИКАТНИ : за разлика од повеќето производи во облик на кактус на пазарот Ова е мултифункц

[3 ЕДНОСТРАН ДИЗАЈН НА МРЕЖА] 3едностраната мрежа формира конвекција за да го одземе мирисот во торбата, �

Разноврсна мачка самодоверба и масажер, четка за младоженец за мачки, гребење со играчка за играње, ги з�

Разновиден : Погоден За сите видови ѓубре за мачки Лесно Одржување : Лесно се чисти со скупер за ѓубре за

Мазно и мазно, бесплатно трчање, спорт, удобност, забава, забава, здравје Практично, едноставно, тивко, ст

КАРАКТЕРИСТИКИгарантира извонредни антикорозивни, анти ' рѓа и водоотпорни перформанси, како и поголем

За МАЧКИ НАД 1,5 Килограми : Категоријата Е безбедна и ефикасна формула за мачки што убива болви, јајца од

【Електронска играчка со мачки за мачки лесни за употреба】 Оваа играчка за мачки од пеперутка ќе работи

Компактна мала играчка за влекачи : Произведена со материјал со висок степен, има голема издржливост и п

НОВА КОЛЕКЦИЈА НА КЕРАМИЧКИ ПЛОЧКИ Совршено ќе ве потсети за вашето прекрасно милениче...

А миленичиња загуба споменици подароци Совршено за да го спомените вашиот крзнен пријател засекогаш Мо

【Големина】 19 * 10 【Молчи пумпа】 Фонтаната за миленичиња е дизајнирана со пумпа за намалување на бучава�

ОБЕЗБЕДЕТЕ ГО ЗДРАВЈЕТО НА СЕМЕЈСТВОТО и ДОМАШНИТЕ МИЛЕНИЦИ Рендасунс е тим за култура што сака милени

ЧУВАЈТЕ ЈА ВАШАТА МАЧКА ЗДРАВА : Лаптопот За Гребење Мачиња ги одржува шепите силни, здрави и надвор од к

1 Според навиките за живеење на мачките, таа ја имитира животната средина на мачката Целосно ослободете

Со тоа што ќе и дадете рамка за качување на вашата мачка, и давате бесплатно игралиште за да ги изостри к�

Материјал : Пластика Карактеристика : Полузатворена Број на модел : мачки мала кутија Направете мачки по

Големина на производот (W X D X H) : 7,9 x 8,7 x 3,1 инчи (20,00 x 22,00 x 8,00 см) Тежина : 1,3 фунти (0,05 кг) Големина на производ

Саморотирање, не е потребна батерија оваа интерактивна играчка за бркање мачки не бара електрична енер�

Ефективни екскрети за коагулација на жаба Фината мрежа и малите честички повеќе не се грижат, лесна фил�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од Оксфордска ткаенина, мек и удо�

Тунелот апелира до природниот инстинкт на мачката да се крие на мистериозни места, затворениот простор

Една од природите на мачката е мелење канџи И мачките сакаат да гребат на овој вид подлога и ќе уживаат в

Хумано решение за спречување на мачките и кучињата да копаат Може да се завитка околу дрвјата за да ги з�

Боја : Зелена ЗОШТО ДА ГО ИЗБЕРЕТЕ НАШИОТ ПРОИЗВОД1 Силиконски материјал : Изработен од мек материјал, по

Изработена од цврста и повеќеслојна рамка од цврсто дрво и издржлив зелен природен ткаен сисал, може да

Цврстината Е Безбедна : секогаш ставајте стабилност на прво место Ова е мала, но стабилна и разноврсна к�

Scroll