Свеж
Toptie Women Satin Bonnet Night Sleep Cap Еластична ноќна коса покривка-црна боја

Toptie Women Satin Bonnet Night Sleep Cap Еластична ноќна коса покривка-црна боја

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 175.84

Направено од мека, пријателска за кожата, здив 100% сатенска ткаенина, удобна за цел ден облечен Капаците за спиење на Топти не само што можат да се носат дома за одржување на вашите различни фризури кога спиете, како права коса, ажурирања, конска опашка, кадрава коса и така натаму, туку и практични за составување, миење на лице и употреба на туширање. Погодно со употреба на салон, кујна, готвење, коса за коса, перм, чистење, спиење, секојдневен живот. Еластична лента внатре за лесно прилагодување. Можете лесно да ја прилагодите големината на капачето, одговара за сите видови на типот на главата и фризурата. Достапно во бујни чисти бои (црна, беж, сина, кафе, темно зелена, златна, морнарица сина, розова, црвена, лизгачка.) Капчиња за спиење на сатен со класични цврсти бои се меки и еластични за носење, овозможувајќи да се задржите во стил додека ти спиеш. Те молам забележи : . Дијаметарот на капа е околу 9,4 инчи (24 см). Можете лесно да ја прилагодите големината на капачето што има само една просечна големина достапна за сите видови на типот на главата и фризурата. Со добра еластичност, капачињата за спиење на Топти можат лесно да се прилагодат според реалните потреби, не се лесни за паѓање, заедничката големина одговара на повеќето жени и девојчиња. Погодни прилики : Може да се носи во вашиот дом за да ги чувате вашите различни фризури кога спиете или кога сте-косата за коса, како права коса, ажурирања, конска опашка, кадрава коса и така натаму, исто така погодни за составување, миење на лице и туширање. Атрактивен дизајн : Цврсти бои како црна, златна, розова и така натаму, со елегантни цвеќиња отпечатени како црно-розово црвено, 2 стилови вклучуваат исклучителни руфли и мек дизајн со широк широк раб за да изберете, убава, да ви овозможи да ја одржувате модата и привлечно кога одите на спиење. Општа големина : Дијаметарот на отворот е приближно 9,4 инчи (24 см), со добра еластичност, можете да ја прилагодите абењето на главата како што ви треба, вообичаена големина одговара за повеќето жени и девојчиња, а не лесно да се спушти. Удобен материјал : Направено од сатен, со мазна површина, мека за допир и дишење за носење, лесен и без товар на главата, можете да го користите долго време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

●СОВРШЕН КОМПЛЕТ ЗА ПИРСИНГ НА УШИ ● 100% СОСЕМА НОВ Комплетот за пирсинг на само уво вклучува 4 парчиња И

Мекиот силиконски материјал четките за бања со хета се изработени од силиконски, тие се доволно меки за

Мг12 Мг12 Солите За Бања Од Мртвото Море се извори од најстарото здравствено повлекување на Земјата Мртво

1 Висок материјал за квалитет машината за миксер за мастило за тетоважа е направена со висококвалитете�

[ Дизајн отпорен На абење] : шејкерот за боја за тетовирање е изработен од висококвалитетен пластичен че�

Стерилниот комплет за пиштол За пирсинг На Ушите е погоден за различни видови пирсинг, како што се лобус

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Исклучување на четка : фино изработка обезбедува практичност и издржливост Сунѓери за бања за туш : и те�

Силиконска четка за туширање со меки влакна, главите на четката се густи и не се расфрлани, длабоко чист�

Спијте поздраво Со Колекцијата Ноќна Терапија, формулирана Со Мелатонин, Чиста Сол Епсом и смирувачки е

100% полиестер Затворање на влечење Квалитетен материјал Оваа работна капа за жени е изработено од полие

8 / 9 / 10 ВОЗБУДЛИВИ МИРИСИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ БОМБИ За КАПЕЊЕ или РАЧНО ИЗРАБОТЕН САПУН : Како Лубеница / Ја�

100% Полиестер Затворање на вратоврската Машинско Перење Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга кос

Пакет и Големина Секој пакет вклучува 1 парчиња држачи за чаши за мастило од нерѓосувачки челик од 8 дуп�

? Природно : мека природна туш 4 пакет црна лопата сунѓери сунѓери за миење сунѓер, ексфолијација, топка п

Подобар материјал : Изработено од висококвалитетна ткаенина што ја отповикува водата (полиестер) + мате�

Два пара амбалажа, можат целосно да ги задоволат вашите потреби Долгата лента го олеснува достигнување�

Сосема Нов Кабел За црн клип Од 5,5 Стапки Основен дизајн, сигурен и добро цени Се одликува со фоно приклу�

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење  Материјал] Хируршкото капаче е изработено од Полиест

Симпатична додаток за вашите бебиња Широка апликација : Детската хауба може да се примени за детско кап�

Квалитетен Материјал : Изработен од полиестерска и пева ткаенина, оваа капа за туширање е еколошка, приј

Розовата хималајска Сол помага во надополнување на минералите на вашето тело, додека подигнувањето на �

Совршено за држење пигмент или мастило за тетоважа Лесно се чисти и складира Капачињата за мастило за т�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Тетоважа Кертриџ Игли сите тетоважа кертриџ игли се 100% Ео Гас стерилизираниСамо за еднократна употреб�

100% Полиестер Затворање на копчето Миење Раце Само Мек Материјал хируршка капа користете хуманизиран д�

Заврши со висок сјај Целокупната големина е 3 инчи Слика отпечатена од обете страни Златна низа вклучен�

100% полиестер Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратовр�

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

100% полиестер Количина : 1 парчиња Обем на капа : 42 см Материјал : полиестер Боја : црна, бела, сребрена, злат

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга коса, торби

Мека и издржлива : Нашата сатенска капа за туширање за деца е изработено од премиум сатен и најлон Тоа е �

? Оваа игла за тетовирање Е Изработена ОД медицински нерѓосувачки Челик 316Б, Претходно стерилизирана Со

Scroll