Свеж
Пролетта е во капачето за туширање со печатење на воздухот, сатен -капаче за коса, водоотпорна капа за бања, еластична лента за истегнување на капачето за туширање н

Пролетта е во капачето за туширање со печатење на воздухот, сатен -капаче за коса, водоотпорна капа за бања, еластична лента за истегнување

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1377.60

Материјал : Направен од висококвалитетен полиестерски материјал, двослоен водоотпорен, кој е пријателски за кожата, дише мек, не ја задави кожата и е лесен и преносен Задебелени материјали, потрајни. Перформанси на производот : Чувајте ја косата сува во туш за одлично време за бања и облечете ја додека маскирате и чистете лицето за да спречите нарушување на косата. Капакот за коса за туш не само што ќе донесе поголема погодност, туку и поголема убавина во вашиот секојдневен живот. Еластично јаже : Направено од висококвалитетна природна гума, има добра еластичност и отпорност на абење, еластичното јаже не е лесно да се пробие, а притисокот врз главата е многу помалку. Одговара на повеќето големини на главата и најдолгата природно густа коса. Применливо сценарио : Мултифункционално - Без разлика дали сте капење, нега на коса, шминка, чистење, готвење или нега на лицето, капачето за туширање може да ја заштити вашата коса од оштетување. Ова капаче за туширање обезбедува совршена комбинација на стил, удобност, совршена за густа или долга коса. Подарок : Оваа пролет е во капачето за коса за печатење на воздухот за туш е исто така совршен подарок за пријателите и семејството на разни фестивали, како што се Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на благодарноста, роденденот. Материјал : Направен од висококвалитетен полиестерски материјал, двослоен водоотпорен, кој е пријателски за кожата, дише мек, не ја задави кожата и е лесен и преносен. Задебелени материјали, потрајни. Перформанси на производот : Чувајте ја косата сува во туш за одлично време за бања и облечете ја додека маскирате и чистете лицето за да спречите нарушување на косата. Капакот за коса за туш не само што ќе донесе поголема погодност, туку и поголема убавина во вашиот секојдневен живот. Еластично јаже : Направено од висококвалитетна природна гума, има добра еластичност и отпорност на абење, еластичното јаже не е лесно да се пробие, а притисокот врз главата е многу помалку. Одговара на повеќето големини на главата и најдолгата природно густа коса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Подигање на мешки за туширање ленти го прават тоа да стигне до дел од телото, може да ви помогне да го исч

Упатства за боење на косата : Направено од силикон, удобно за носење, лесно чистење, издржливо и еднократ

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

❤ Може да ја направи пастата да преземе целосен ефект што го покрива со филмот за тетоважа ❤ Може да ја �

Моторот е 10w направен Во Тајван, моќноста е стабилна и излезна, а секантот е повеќе од доволно за намалув�

100% полиестер Затворање на копчињата Материјал за миење на машини Затегнатиот материјал нема да ви даде

Свиткано антилизгачко пенкало со нежен сјај, лесна и мала големина, удобно за држење Дизајн на рамен врв

Ексфолирајте ја И Подмладете Ја Кожата, Чувствувајте Се Свежо и Чисто По Долги Денови, Одлично За Темелн

Направено од силикон од храна Нема да биде предизвикана иритација при чистење на вашето тело со нашата �

100% полиестер Затворање на влечење Материјал : Буфантната капа е изработена од полиестерска ткаенина, к

Complete Tattoo Kit Value Package : The package contains 1 rotary tattoo pen machine and rca cord,1 LCD Tattoo Power Supply and a power cord cable,40pcs tattoo cartridges needles Mixed Siz

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

●Универзалните Касети се дизајнирани со уникатен кристален врв што овозможува подобар проток на масти

Туширајте го патот до поздрава кожа со влошки на телото на телото и мешунки од грбот од Алмони Лесно тек�

100% полиестер Затворање на влечење Работно капаче со копчиња и џемпери Нашите работни капачиња се дизај

Вклучени 6 Бои Бои за сите типови на кожа Вегански, Без Суровост, Без Глутен, Без Парабени, Без Сулфат...

100% полиестер Затворање на влечење 【Работни капачиња за дишење】 Направени од врвна полиестерска ткаен�

Поединечно Спакувани : за Еднократна Употреба и стерилно пакување, обезбедуваат безбедна и хигиенска р�

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

100% Полиестер Затворање на вратоврската Машинско Перење Конска Торбичка И Дизајн На Копчињаза долга кос

Украсете го вашиот дом со оваа украсна перница за фрлање акцент Совршено изработени од квалификувани з�

Quopping SHOPPINGточната големина на капакот на кабелот за клип е 5 x 60 см (2 x 24 инчи), 100 по кутија, висок квалитет В

100% полиестер Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријат

?Овие Засилувачи на Градите Со Склекови Даваат максимално расцепување за дамите кои сакаат да направат

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Лесно се искапат со овие смирувачки нараквици за бања Две парчиња во секоја торба Тие доаѓаат во розова,

☞[Исчисти Диск Влошки Материјал]овие јасни пирсинг диск се направени од висок квалитет и еластична хра�

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење ●Работни Капачиња За дишење ● Изработени од врвна пол�

●Применливо за машини за тетовирање со интерфејс ОД 5,5 мм dc} жицата за штипки за тетовирање е една од нај

100% полиестер Затворање на влечење Дизајн на торбичка и копче за конска опашка За долга коса, торбичката

Димензии (во инчи) : 6,7 L x 4,3 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја п

Специјална алатка за пирсинг на телото, наменета за стегање монистра за време на работата Рачно полиран

Scroll