Свеж
N/A 10 копчиња за салфетка копчиња за салфетки за салфетка празнична забава за декорација на забави, погодни за прием за венчавки

N/A 10 копчиња за салфетка копчиња за салфетки за салфетка празнична забава за декорација на забави, погодни за прием за венчавки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3100.00

Свежа и удобна боја Модерна и шик, исклучителна изработка. Парови убаво со деликатни чинии за вечера. Прекрасен украс за дома. Апликација : Свадба, забава, прослава, дипломирање, банкет, итн. Свежа и удобна боја. Модерна и шик, исклучителна изработка. Парови убаво со деликатни чинии за вечера. Прекрасен украс за дома. Апликација : Свадба, забава, прослава, дипломирање, банкет, итн. Свеж и удобно во модерни и шик, исклучителни работници во работните места убаво со деликатни чинии за вечера, за домашна декорапција : свадба, забава, славење, дипломирање, банкет, итн. (Други демо производи што не се вклучени) Белешки : 1. Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку различна од бојата на сликата. Поради рачно мерење, дозволената девијација за мерење е 1-3cmdurable.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

2 брзинска моќна вентилација Уживајте до проток на воздух од 300 CFM што ефикасно ги отстранува несаканиот

Трајни и силни Нашите карпести солидни 11 унци керамичка магија во боја на кафе, се совршени за сите видо

Керамика отпорна на топлина Големина (приближна) : Тенџере : Дијаметар 9,4 x Ширина 11,8 x Висина 4,1 инчи (24 x 30 x

❤ Висока квалитетна ткаенина на отворено Материјал, густ материјал со висок квалитет, непречено отпор�

【Чувајте го топло и ладно со часови】 Subron Subron не'рѓосувачки челик шише има двојно вакуум изолирана конс�

Лен Поставена постава Големина : 16,5 "w x 14" ч Има ткаенина над рачките на рамото Слика отпечатена од едната

Направено од ПВЦ смола; Безбеден, ефикасен и издржлив Добрата флексибилност му овозможува да ги намали �

Широко користен во хотелот Стоветоп стакло чајник, чај куќа, ресторан, дом и други места Совршена придру

Одвојување : Може да се користи како посебен организатор на две парчиња или организатор на едно парче за

Кригата од не'рѓосувачки челик е направена од висококвалитетен 18 / 8 304 не'рѓосувачки челик од храна Без о

【Цела намена кујнски ножици】 тешки 8,5 "Супер остри кујнски ножици, вредни 2пакувања во еден сет, меки ра�

Направено од не'рѓосувачки челик и оценка на храна ПП, можете да го користите долго време Употреба за : л�

Со долга рачка, лесно се држи и удобно се допира и се одликува со ефективна топлинска изолација и против

Spaceид штедачи за RVS и мали домови еве го одлично решение за складирање за зафатени готвачи Тоа го прави м

Нашиот кујнски килим е дизајниран со тпр антилизгачко дноОвие душеци за кујнски мијалник можат цврсто �

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Големина Должина на хартиена крпа : 12 инчи, димензии на плочата : 5 9 / 10 x 1 9 / 10 инчи Цврсти материјали : држ�

Трајни и силни Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на

Фигура за девојчиња со креативно танцување со постојан дизајн, може да биде стабилно поставена на мазна

1 Лесни за чистење и еднократно Занаетчиството е многу деликатно, сечење е прецизно, а.ideal за случајна и ф

Преземање насекаде кантина : На 24 унци, нашето спортско шише е идеална големина за да останеме хидрирани

Getе добиете】 : 12 пакувања Исклучителни прстени за салфетка во домаќинството дизајнирани во форма на лис

Направено од бела керамика Слика отпечатена од обете страни Заврши со висок сјај Достапно во 11 мл и 15 мл.

★ 【Одлична изолација】 : Благодарение на надградбата на изолираната лагер за алуминиумска фолија со че

Издржлива конструкција за тешка употреба во зафатени средини за услуги за храна Текстурираната површи�

1It исто така може да издржи екстремно високи температури без оштетувањесовршено за готвење во вок!...

[Функционален елегантен] Направен од не'рѓосувачки челик Оваа решетка за матични софтвер додава допир н

Тешка должност, под монтирање слајд со мека блиска технологија Инстали за неколку минути со користење н

Вредно : ќе добиете 50 листови запечатени алуминиумски фолии Нашите капаци на алуминиумска фолија се при

Керамичка база за свеќи, цврсти материи од алкохол, романтични и топло Широка рачка за удобен зафат и ан�

Scroll