Свеж
Мермер златни линии еднократно ладен кафеав кафе со рачка Неопрена чаша ракав за сода, лате, чај, пијалоци, пиво

Мермер златни линии еднократно ладен кафеав кафе со рачка Неопрена чаша ракав за сода, лате, чај, пијалоци, пиво

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

【Трајлив материјал】 Овој замрзнав ракав за кафе е изработен од издржлива неопрена со висока густина со флексибилно шиење што може да издржи на истегнување и може да се склопи Дизајнот на рачката ја прави вашата чаша полесна за држење, лесна за чистење и брзо се суши и помага да ги одржувате ладените пијалоци подолго време. 【Спречете истури, кондензација и хаос】 Овие ракави за кафе ги задржуваат рацете топли и суви, ракавот за изолација од чаши ве спречува да се навлажни со капки вода откако вашиот пијалок ќе се кондензира, избегнувајте капење на облека, автомобили, мебел, итн. Уживајте во пијалокот Слободно без да се грижите за тоа колку брзо се топи. 【Добро истегнување】 Нашите ракави за пијалоци се протегаат за да одговараат на најразлични замрзнати пијалоци за кафе, други популарни брендови со шишиња со вода и гушачи. 【Повторно употребувајте се збогум со потрошените ракави за чаши за еднократна употреба со нашите стилски и еднократни ракави за кафе. Лесно е да се исчисти со едноставно фрлање во машината за перење или да се исплакне во мијалникот. 【Идеални подароци】 Можете да ги чувате за себе или да ги споделувате со пријателите, семејството или колегите! Тоа е идеален подарок за родендени, Божиќ, Денот на мајката, Денот на вineубените, итн. 【Трајлив материјал】 Овој ладен ракав за кафе е изработен од траен неопрен со висока густина со флексибилно шиење што може да издржи истегнување и може да се склопи. Дизајнот на рачката ја прави вашата чаша полесна за држење, лесна за чистење и брзо се суши и помага да ги одржувате ладените пијалоци подолго време. 【Спречете истури, кондензација и хаос】 Овие ракави за кафе ги задржуваат рацете топли и суви, ракавот за изолација од чаши ве спречува да се навлажни со капки вода откако вашиот пијалок ќе се кондензира, избегнувајте капење на облека, автомобили, мебел, итн. Уживајте во пијалокот Слободно без да се грижите за тоа колку брзо се топи. 【Добро истегнување】 Нашите ракави за пијалоци се протегаат за да одговараат на најразлични замрзнати пијалоци за кафе, други популарни брендови со шишиња со вода и гушачи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Прецизното изработка на занаетчиство му дава супериорно чувство, како и супериорен, елегантен и издржл�

ПОДАРОК ЗА ВАШИОТ НЕКОЈ ПОСЕБЕН нашата шолја за кафе со петел е совршен подарок особено ако сакаат да

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Со бар за крпи : Овој мијалник има решетка за пешкири, покрај корпа со одвод за вода со сапуница, да држи т

2 комплети држач за лажица ориз стојат стендап обвивка за прашина од ориз, автоматско отворање, затворањ

✿ Среќни салфетки за Божиќни забави : Додадете ја оваа салфетка поставена на вашите партиски материјал�

Совршено вклопување : Наменето да се вклопуваат поголеми лименки или шишиња со пит шишиња од 22 мл до 24 мл

Трајни и силни Нашата карпеста цврста 14 унца кригла од не'рѓосувачки челик е совршена за сите видови на

ХЕМЕКСедноставен, лесен за употреба со безвременски, елегантен дизајн СИТЕ Хемекс Кафемат се направени

Материјал : полицата за решетки за палто е изработена од микрофибер кожа и тврда пластика Димензија : ви

Големина (W X D X H) : 5,6 x 3,8 x 6,5 x 3,5 инчи (14,3 x 9,8 x 16,5 x 9 Материјали : Грнчарство, чај цедалка : 188 не'рѓосувачки чел

[Време на испраќање] : 12 дена, Проценето време на пристигнување : 1225 дена, ако имате какви било прашања, ве�

●Т заптивка Отпорна на истекување едни од други, затоа не се препорачува да држите течност Но, можете да

Пополнете со топла течност за да се трансформира од црно во бела, магично откривачка слика Бела керамич�

Направен од материјал, прстенот на салфетка е издржлив и долготрајна употреба Стилот на прстенот на сал

✅ Овој пакет содржи : 2 нивоа повеќенаменска кујна под организаторот на мијалник; Заедно со кутии за шиш�

Деликатна забавна салфетка : Поставување на табели, канцеларија, забавна декорација, маса за облекување

Безбеден прибор за готвење на машини за миење садови : Дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден ме

Оксфордска крпа Големина : 12,6 "H x 22" L x 11.4 "W, капацитет : 50 литри Премиум квалитет : Направено од 300d Оксфордс

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ШПОРЕТ ПОД ПРИТИСОК : шпоретот за притисок во кујната е мултифункционална пареа, ври�

⭐ ????????????? ??????? ????? Давање подароци за домаќинство, итн ⭐ ???? ??????? ?????? ??? Би било добар избор да додадете ром

Плоча од суво овошјешироко применета во дневна соба, трпезарија, кујна, хотел, ресторан, послужавник за �

Овој дистрибуција на пијалоци има внатрешен резервоар за храна, кој е подебел и повеќе отпорен на короз�

Кабинет Caddy (бело)Модуларен организатор на решетката за зачини, две полици со 2 нивоа, база што не е на лиз

Порцелан Kuroshio сет од 2 карафи за време Да : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : рерна...

36 2класа на салфетки за коктел 2019 година Пијалки за салфетки мерка 5 " Премиум хартиени салфетки Совршени

Чувајте ги прибор, прибор и прибор за јадење уредни и организирани по миењето со овој корисен кади за су�

Со овој риболов, тоа ќе донесе многу погодност за вашиот живот Направено од не'рѓосувачки челик, неговат

【Повторно користење и одржливи торби】торбата со мрежи е изработена од природен биоразградлив памук, б

Боја : Црно, сребро Големина на производот : 43*27*23,5 см Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Функција : сув на в

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10 ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304

Стилска торба за тотали од платно : Мерење на 14 ”x14” x3 ”со рачки од 18 инчи, нашите 100% природни вреќи со то

Чудесниот куп е лесно за да уживате во цела сезона Духовната чаша држи до 14 мл топол или ладен пијалок...

Висина : 51 / 2 " Огледало заврши не'рѓосувачки челик Капацитет : 16 мл Волтрат огледало финиш S / s Gadroon Base Creame

Нежните површини и одличната текстура изгледа многу убава и креативна Направено од врвен материјал, бе�

Премиум материјал : торбите за рамото за животната средина се еднократно Торбата за рамо е изработена о�

Држач на салфетка за забави Создадете траен впечаток со овие прстени од салфетка до вашите невестински,

Scroll