Свеж
атфоликс Пластична Стаклена Заштитна Фолија компатибилна Со Anbernic RG300X Стаклен Заштитник, 9H Хибридно Стакло FX Стаклен Екран Заштитник на пластика

атфоликс Пластична Стаклена Заштитна Фолија компатибилна Со Anbernic RG300X Стаклен Заштитник, 9H Хибридно Стакло FX Стаклен Екран Заштитник

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој FX-Хибридно-Стаклен Заштитник на стакло од пластика е нераскинлив и без цепнатинки-одговара и компатибилен Со Anbernic RG300 X Максимална заштита од гребење (цврстина 9 H при притисок на пишување 500g) - Овој пластичен стаклен заштитен филм се состои од исклучително тенок (прибл. 0,2 мм) и отпорен материјал. Уникатниот стаклен / пластичен материјален состав на Пластичната Стаклена Заштитна Фолија обезбедува најголема пропустливост на светлината и олеофобна обвивка против отпечатоци. Екстра силен силиконски леплив слој-постоечките гребнатини на екранот едноставно исчезнуваат. Додаток@Фоликс-Направен Во Германија * * * Лесен За инсталирање : ЗАШТИТНИКОТ ОД Стакло ОД ХИБРИДНО Стакло СО ДЕВИЗЕН Курс има слична вкочанетост со онаа на вистинското стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња. Подобро од стакло : за разлика од вистинското стакло или калено стакло, Овој FX-Хибридно-Стаклен Заштитник на стакло од пластика е нераскинлив и без цепнатинки-одговара и компатибилен Со Anbernic RG300 X. Максимална заштита од гребење (цврстина 9 H при притисок на пишување 500g) - Овој пластичен стаклен заштитен филм се состои од исклучително тенок (прибл. 0,2 мм) и отпорен материјал. Уникатниот стаклен / пластичен материјален состав на Пластичната Стаклена Заштитна Фолија обезбедува најголема пропустливост на светлината и олеофобна обвивка против отпечатоци. Екстра силен силиконски леплив слој-постоечките гребнатини на екранот едноставно исчезнуваат. Додаток@Фоликс-Направен Во Германија * * * Лесен За инсталирање : ЗАШТИТНИКОТ ОД Стакло ОД ХИБРИДНО Стакло СО ДЕВИЗЕН Курс има слична вкочанетост со онаа на вистинското стакло и може да се инсталира лесно и без меурчиња. FX-Хибридно Стакло Пластично Стакло Заштитен Филм од at Foli X, ултра тенок и супер тврд, компатибилен Со Anbernic Rg300xth FX-Хибридно Стакло Стакло заштитник целосно го редефинира предметот на заштита на екранот благодарение на уникатниот состав на материјалот : развојот на оваа исклучително тврда (9h цврстина на молив) и отпорен стакло / пластичен материјал овозможува да се произведат особено тенки заштитници на екранот. Така, вашиот екран на допир реагира на вашиот влез како целосно незаштитен дисплеј.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поддржан УРЕД е компатибилен за i Phone И Android Телефони[мобилен телефон со дебелина помала од 11mm со екран од

Целосни Слушалки, Меки И Дише : Ушите Не Ги Притискаат Ушите, Имаат Одличен Ефект На Звучна Изолација И Е�

[Ултрависока безбедност] Цврстата VR торба е составена од високоEVA, која лесно може да избегне оштетување

Скини од гуштер DSP Xbox One Controller Grip Xbox One Gaming Grign 0,5 mm Дебелина ПРЕД исечени парчиња лесни за инсталирање 10 �

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

1 Совршена компатибилност : Силиконски заштитник за покривање на покритие, компатибилен со мрежни контр

14 режими на осветлување RGB : Подлогата за глувче за игри RGB има 14 режими на осветлување RGB Алтернативен бл�

Вградена Батерија На Полнење : тастатурата има литиумска батерија со голем капацитет од 4000 m Ah; литиумск�

●Делукс Vr Случај За Слушалки Q Кутија За Носење За OculПотрагата 2 е изработена од издржлив материјал од ј

Производ 1 : Производителот На Периферни Уреди ВО САД : ИзворГрупата НПД, Ад, Американската Услуга За Сле�

1 Совршена компатибилност : Силиконски заштитник за покривање на покритие, компатибилен со мрежни контр

Потребен Е клиент на Пареа за активирање Пареа клуч важи само Во Северна Америка ОПИС НА производот ИЗВ�

Чувствителност : 114db + / 3db на 1k Hz Опсег на фреквенција : 20 Hz20k Hz МИЦ чувствителност : 36db + / 1db МИЦ импеданса :

69 милја Војник Самит пат Од Прово До Помошник D&RGW SD40 T 2 дизел локомотива Амтрак Ф40ПХ "Калифорнија Зефир" �

Комплет за модификација на педали за амортизација универзален погоден За Воланот Логитех Г25 / Г27 / Г29 �

Оваа гејмерска тастатура е развиена врз основа на еспортско знаење одгледувано во Северна Европа Соврш

БТ 30 : овој ДАЛЕЧИНСКИ управувач ВР поддржува бт 3.0 врска, што обезбедува стабилно и лесно поврзување...

Вертикален глушец на левата рака : Наменет за левиот управувач, тој е погоден за природната позиција на �

Дел број : 1600273 1001118418 1001178132 1600273 1001118418 1001178132 Џојстик Контролер Компатибилен СО JLG Бум Лифт E300 A E300 AJ E300 AJP E600

се чувствуваше Направени во САД или увезени Материјал : Симпатичната торба за складирање е изработена о

Распоред на тастатура : Распоред НА САД Обичен клуч : 104 Тип на интерфејс : Usb Тежина : 745 гр големина на Тас�

Заштитете го вашиот VR : мазна и тенка налепница за винил го штити вашиот контролер VR 2 од прашина, отпечат

Користете ја навртката против лизгање за да спречите лабав џојстик и џојстикот да работи флексибилно О�

The Poisher е просторија за бегство VR што никогаш порано не сте ја виделе! Уживајте се во темниот атмосферски

[МултиПлатформи Компатибилни] слушалките за игри работат НА PS4, PS5, New Xbox One , компјутер( Y вклучен адаптер к

●2 Поврзување На Режимот ® овој безжичен гејмерски глушец може да се користи на 2 начини, со надграденат�

Силни Аудио ПерформансиКомбинирајте со возач СО ВИСОКА прецизност 50ММ, моќен опкружувачки звук ви овоз

●Единица од нова генерација 50мм●новата генерација на единица од 50мм има поголема аудио резолуција, по�

Им помага на децата да развијат основни математички вештини! Броење Основен додаток...

VR стакло вистинско обликување : затоа што разберете ја заштитата, VR очилата и каблите за податоци и друг�

Компатибилност : Овој штанд беше прилагодлив за T150 T150 PRO TGT T80 T300 RS (GT) T300 T500 RS TX, TMX 599 XX EVO T3 PAPRO T300 FERRARI GTE TH8 A F

①ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ ние нудиме 90 дена без причина за размена или враќање гаранција, ако не ви се д

Компактна тастатура од 60% : Со елиминирање на подлогата за броеви, редот на клучот F и кластерот за навига

Производ 1 : СИМЕТРИЧНА ФОРМАсиметричната форма На Рафал Про Воздух обезбедува поголема удобност од кон

Брзо Полнење : ANKER 333 USB C До USB C Кабелот Поддржува полнење со голема брзина до 100 W кога се користи со компат

Широка компатибилност : глувчето работи со компјутери, лаптопи и сите уреди со USB врска, не се потребни д�

Scroll