Свеж
Дипиус ВР Слушалки Кабел 5м Кабел Виртуелна Реалност Компјутер Игри Замена Кабел

Дипиус ВР Слушалки Кабел 5м Кабел Виртуелна Реалност Компјутер Игри Замена Кабел

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

● Лесен за носење и издржлив ● Стабилна врска со податоци. € Побрз одговор унибоди интерфејс. ● ● Помала латентност и постабилна врска. ● Извонреден театарски звук, виртуелно бесконечно истражување, играјте ВР. Почитувани клиенти, Добредојдовте во мојата продавница, ако ви требаат производи, слободно купете, ви посакувам среќен шопинг.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Класа 450 "Десиро" електрична повеќекратна единица (ЕМУ) Портсмут Директна Линија 49милја пат од Вокинг До

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

Од Производителот Авадон : Црната Тврдина, епска, инди фантастична авантура за играње улоги Вие сте шпио

FXЈасен Заштитен Филм : Ултра јасен и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен Со Pow Kiddy X70 Овој Кр�

Прецизно, специјално развиен и компатибилен Со Pow Kiddy RGB10 M Изработен Од отпорен на гребење, високо трансп

Од Производителот Внесете ги чизмите обоени со саѓи на секојдневниот херој како ново дипломиран питоме

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи За Вашата Логитех Гејмпа�

2023 Ново издание : 95% полистер, 5% спандекс, ве молиме, дозволете мали разлики во бојата / шемата / деталите з

ПРОФЕСИОНАЛНИ СЛУШАЛКИ ЗА ИГРИ ПО ВАШ ИЗБОР : Оваа Слушалка е професионална слушалка за игри за играчи �

Премиум капаче за леќи специјално дизајнирано за PS VR2, совршено вклопување за леќи VR2 Направено од висок�

Официјално лиценцирано Издание На Влијанието На Геншин Масна и мазна микротекстура ткаенина површина �

1 Совршена компатибилност : Силиконски заштитник за покривање на покритие, компатибилен со мрежни контр

Производ 1 : СИМЕТРИЧНА ФОРМАсиметричната форма На Рафал Про Воздух обезбедува поголема удобност од кон

Зачудувачки Ргб Позадинско Осветлување Сетот гејмерски глушец и тастатура има ладно осветлување за из�

Компатибилен за OculQuest 2 : Кабелот Pogonip Link има совршена компатибилност за OculQuest 2, можете да играте многу иг�

Единствениот ММО базиран на обемниот и сакан фантастичен универзум На Ј Толкин и првиот Ммо што обезбед

Висококвалитетни Цреша Механички Црвени Прекинувачи Дизајниран специјално за дактилографи со лева ра�

Надградба на изговори утеха : Подготвено за искуство со VR без болка, притисок или „стискање на лицето“?

Безжична Технологија од 2,4 GHz : со безжична технологија Од 2,4 GHz, овој глушец обезбедува сигурна врска во о

Автомобили 2 : Видео Играта го воведува меѓународниот центар за обука ХРОМ (Команден Штаб за Операции За

●Одлична компатибилност●оваа гејмерска слушалка Со микрофон е компатибилна СО PS4, PS4 Pro / Slim, PS5, Xbox One, Xbox

USB Контрола На Прекинувачот Со Една Нога Повеќе Функции : прекинувачот со Еден педал со глувче, тастатур

87 Клучни мали компактни ТКЛ Механички Игри Тастатура Прилагодените Кафеави Прекинувачи нудат среден о�

Совршен за во движење со елегантно, совршено вклопување и трајна издржливост Ушната подлога ја симулир�

Осум патеки на локации низ целиот свет Разновидност на затворени и градски патеки Убав избор на моториз

Опсада НА зандана II : Делукс Издание вклучува целосни верзии на оригиналната Опсада НА Зандана II, Опсада

1 Персонализирана шема за убава слика; Персонализирана шема за убава слика;. / 23 x 23 x 0,3 cm ; Трајното покрит�

Симулатор за Борбени Летови на мајкрософт 3 : Битка за Европа Колку И Да Станува РеалноДоживејте ја возб�

Зачудувачки Гроздобер Мода Сосема нова Суета Маса Ангажирајте Личен Батлер Препуштете Се На Вашите Сим

Поврзете го вашиот пат низ 150 нивоа на скокање и пронајдете го скапоцен камен на темнината! Највозбудлив

Чувствителност : 114db + / 3db на 1k Hz Опсег на фреквенција : 20 Hz20k Hz МИЦ чувствителност : 36db + / 1db МИЦ импеданса :

Компатибилен СО PS4 (PS4 / ТЕНОК / PRO Контролер), мек материјал и шарен капак на куќиштето ќе ви го разнесат у

Авантура соло или со пријателите во кооп мултиплеер Откријте длабока приказна што Може да ја пренесат С

●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 12 режими на о�

DESIGNОНОМСКИ ДИЗАЈН Широк дизајн за одмор на дланките со заоблен облик на потпирачот за дланка, дизајнира

Компатибилност : Контролорот за мобилни игри поддржува Android и i OS системи и е совршен PUBG Почувствителни о

Уникатна низа напади специфични за секој Трансформатор, почнувајќи од моќни ракетни напади и пиштоли с�

Scroll