Свеж
Widia gtd vtspo5036 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 10-32, hss-e, неоткриен

Widia gtd vtspo5036 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 10-32, hss-e, неоткриен

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Единствената геометрија на спирална точка обезбедува низок вртежен момент додека туркате чипови пред чешмата низ дупките Произведено од високо-ванадиум HSS-E за да обезбеди долг и постојан живот на алатки. Идеално за клиенти кои имаат различни материјали за машина. Образец Б приклучок за приклучок, ANSI. Машинска завртка и фракционо. Widia-GTD Varitap има оптимизирана геометрија и е способна да работи со широк спектар на дуктивни материјали-вклучувајќи челици од јаглерод и легура, нерѓосувачки челици, дуктивно железо и леано алуминиум. Оваа нова алатка ги намалува трошоците за инвентар без да се изгуби користа од висококвалитетниот и постојан живот на алатки. Varitap е решение за високи перформанси на Widia за повеќенаменско прислушување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Техничка Спецификација Точка Индексира Лицето Мил Макс Техничка Спецификација Точка Индексира Лицето

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

Пили за Дупчиња на златарЧелик со Голема Брзина Дијаметар : 5Ширина : .020Големина На Дупка : 3 / 4Заби По Инч

Директно чешма со завртки за флејта е одлична за дупчење и прислушување, удобно, време и заштеда на труд

Фиксна рачна ремиер директно флејта Големина : 15 / 32 " Материјал : челик со голема брзина Опсегот на фиксн�

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТ�

Темата на САД Умира десната рака Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не ко

Погодно за цврсто дрво, фиберборд со средна густина, ламинат, табла за честички, компактен табла од ивер�

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

Големина : Дијаметар На Главата : 5мм / 0,19"; Дијаметар На Стеблото : 3мм / 0,11"; Должина : 45мм / 1,77" Цилиндрич�

ОВА Е ПРОДАВАЧ РЕНОВИРАН 2346 (15 / 64+) ОД Х .208 СТЕБЛО Х 11 / 2 ДОЛЖИНА НА СЕЧЕЊЕ Х 6 " ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛАТА ДОЛЖИНА Х�

Големина на алатката : 7 / 16 14 UNC Форма на нишка : УНЦ Конфигурација на стеблото : Директно w / Квадрат Тип А

Погоден за цврсто дрво, лесонит со средна густина, ламинат, плоча за честички, компактна табла од ивериц�

големина на конец : М4 х 0,7 ограничување на конецот / вклопување : Д4 насока на конец : Десната Рака...

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

Димензии на пакетот : 5,0 Л х 2,0 Ч х 3,0 В (инчи) Тежина на пакетот : 2,2 килограми Земја на Потекло : Сад...

Дијаметар на сечење = 3 / 8 '' (10мм), дијаметар на Шанк = 6мм (приближно : 1 / 4,0236 ''), ОАЛ = 64мм Материјал : Цврст ка�

10 компјутери 2,00мм (P HD) HSG, тока на средниот појас, куќиштето на терминалот 2*10p CrimpX2026 H2 X10 BN0 10 компјутери 2,00�

ЧикагоЛатроб Машина Вежба, Општа Намена, Серија : 157л, Империјал, #40 Вежба Жица, 0,098 Во Вежба Децимален Ин�

5 парчиња тешки екстрактори за отстранување на оштетената завртка или завртка Екстракторите се изработ

Продолжена Ротација ХПТ 1,000 пси Бедем млазницата Комплетот Вклучува Млазница од 10 парчиња (XR Стил) 0,117 "x 0

Џоббер Рејмер Дијаметар : 1 3 / 16Должина На Флејта : 6Вкупна Должина : 11 1 / 8 Морс Конус : 3 Овие работници се к

Комплетот вклучува 4 продолжени лакти, 4 стеги за елементи, 3 / 8" и 1 / 2" НПТ конектори, 1 / 4", 3 / 8", 1 / 2" млазници

Придобивки од семејството на овој производ : намалена цена по компонента и зголемена продуктивност бла�

Топката Форма 1" Дијаметар х 15 / 16 " Должина На Сечењето Стандард 1 / 4 " Стебло Шампион двојно намалување ка�

【Висок квалитет】 Дијамантски битови монтирани со премиум честички од дијаманти, трајно одлично и остр

【Големина на умирање на низата】 Надворешен дијаметар : 2,95 " / 75мм Дебелина : 0,63" / 16мм 【Карактеристики】 О

Аголот на поставување е 90 степени Позитивните триаголни влошки од 11 степени овозможуваат висока длабоч

ACTOOL hss прстенест секач, со уникатна врвна геометрија обезбедува ефикасно сечење,брза стапка на напојува

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 070308 Вметнете КОМПАТИБИЛНОСТ SPGX 0703C1 Максимална Длабочина На Вежб

Мала големина, лесна за носење и складирање, погодно за употреба и со добри перформанси Со точност од 0,015

Општа намена Идеален за длабоко дупчиња Алтернативниот дизајн на забите овозможува одлично отстранува

`+Материјал : мешавина Од Памук + Полиестер помага во намалување на пилингот и собирањето Меко и свилено �

Scroll