Свеж
Допрена цевка, 1-1/2 -11-1/2, полу-дно, 7 флејти, NPTF

Допрена цевка, 1-1/2 -11-1/2, полу-дно, 7 флејти, NPTF

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2396.16

Tap Tap на цевки, 1-1/2 "-11-1/2, полу-дно, 7 флејти, NPTF ✅ Големина на допрете : 1-1/2". ✅ Број на флејти : 7. ✅ Тип на нишка допре : NPTF. ✅ Насока на низата : Десна рака. Tap Tap на цевки, 1-1/2 "-11-1/2, полу-дно, 7 флејти, NPTF. ✅ Големина на допрете : 1-1/2". ✅ Број на флејти : 7. ✅ Тип на нишка допре : NPTF. ✅ Насока на низата : Десна рака. 5 TWX5 цевка и нишка на цевката Допрете, големина на конец 1-1/2 in.-11 1/2, NPT, целосна должина 4 1/4 во, челик со голема брзина, светла (неконтролирана), десна рака, должина на конец 1 3/4 Во, 75 проценти големина на вежба за навој 1,7188 во, класа на вклопување 3б, број на флејти 7.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Име На Производот : Флексибилна Цевка За Течноста За Ладење;Материјал : Пластика Дијаметар на конецот : 12

Поставете го сет на тонфрам карбид, дијаметар на Шанк : 6мм; Вкупна должина : 153мм (6inch) 157мм Главите за меле�

Одлично за длабоко дупчиња Бесплатно сечење Се препорачува за тоа каде пакувањето чипови е проблем...

Индустриски Дупчалки Агол Заокружување Крајот R1 0R12 Радиус Рутер Малку 1 Pcs Индустриски Вежба Bits Corner Заок

Можно за сечење со голема брзина, погодно за обработка со висока ефикасност за стврднати и високолегира

ОПСЕГ на ПРИМЕНА : оваа чешма е погодна за нерѓосувачки челик, железо, леано железо, легиран челик, јагле�

Индустриски Професионални Алатки, висококвалитетни, Издржливи, Добра Стабилност, Со Употреба На Машинс

Крајните мелници за грубост имаат рабови за сечење што кршат чипови кои го отстрануваат материјалот за

Алатките со голема брзина на челик се добри за повеќето апликации за општа намена, кои нудат комбинациј�

Битови за вежбање со пиштоли DIN371 Машинска чешма со засилена метричка метричка чешма m3 / m4 / m5 / m6 / m8 / m10 / m12

Една сеопфатна платформа Високо разноврсна вежба со различни геометрии и достапни оценки Платформата T

57032 NG12 Системи за алатки, стандард Досадни адаптери за бар (неротирачки) Coroturn SL Square Shank Adapter Atluanting System System S

【Алаткимвјнр / Л, МВКНР / Л МВВНННадворешни Алатки За Вртење / здодевни алатки €Пакет10 парчиња Во Една П�

Висока прецизност : Прецизноста на оваа глава за сечење на мелење е дури 0,005мм, така што грешката во ваше�

Бренд : Hhip Број на дел : 39005472 Број на дел : 39005472 Замена за замена на сериите HHIP 0 XA за држачи за вртење и сооч

1 1 / 8 " 12 HSS Unified Thrage Thrage Train Главни тела на производите Сликите на производот се само за референци...

Дизајниран за соочување и здодевни апликации во дупки 050 " и поголеми Полирано поделено лице за подобрен

Создава контрамијалник од 90 степени што прифаќа прицврстувач со рамна глава, така што седи рамно со пов�

10 парчиња висококвалитетни волфрам карбид Универзална употреба Обработката е висок квалитет и мазност

Цврстите алатки за карбид нудат долг живот на алатка и побрза брзина на сечење од другите подлоги, но се

Индустриски Дупчалки Шуплива дупчалка, Дупчалка, Алатки Индустриска Вежба Битствист Дупчалка 4241 Метал�

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

Вие ја купувате сликата што се прикажува Слод од M&J Tooling Llcdayton, Охаопродуктивни спецификации : Состојба : �

Спецификации : Допрена од левата нишка, 3 / 1624, 1 / 420, 1 / 428, 5 / 1618, 5 / 1624, 3 / 816, 3 / 824, 7 / 1614, 7 / 1620, 1 / 212, 1 / 213, 1 / 220, 9 /

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 36мм, теренот : 1,0мм, насока на сечење : десна ра

Индустриски битови за вежбаидлив и долг животен век голема цврстина, носете висока температура Рачката

Име на производот : 4 Флејти Крајот Мелница; Материјал : ХСС Дијаметар на сечење : 12мм / 15 / 32"; Длабочина На

Тип На Производ : Видов Сечилото Количина На Пакетот : 1 Тежина на пакетот : 0,22 килограми Земја на Потекло

Се користи за да се направат нови нишки или повторно да се прочитаат оштетени и / или заглавени нишки Теп

Перформансите на лесното сечење обезбедуваат оптимално искористување на машинските алати со помала мо

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

Дизајн со висока јачина 140° Неутрална Точка Ефикасно во абразивни средини со кратки прашкасти чипови...

Оваа листа е за сет Од 5 Hss Центар Вежби Обичен стил 60° агол се користи за производство на централни дупки

Scroll