Свеж
Ларнмерн Нелизгачки Работни Чевли За Жени Медицинска Сестра Кујна Готвач Одење Отпорни На Лизгање Чевли Водоотпорна Услуга За Храна Ресторан Лизгање На Обични Мо?

Ларнмерн Нелизгачки Работни Чевли За Жени Медицинска Сестра Кујна Готвач Одење Отпорни На Лизгање Чевли Водоотпорна Услуга За Храна Ресторан

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Етилен Винил ацетат единствен ЧЕВЛИ ШТО НЕ СЕ ЛИЗГААТ ЗА ЖЕНИ : обувките отпорни на ЛИЗГАЊЕ НА ЛАРНМЕРН се изработени со дополнителен стисок за да ви дадат предност пред лизгавите површини.Тие помагаат да се обезбеди сигурна основа во лизгава средина како кујна или ресторан. ЦЕЛОДНЕВНА УДОБНОСТ : Нова технологија за влошки и конструкција на перничиња што обезбедува поголема удобност. Апсорпцијата НА шок ЕВА во средината на ѓонот го намалува оптоварувањето на телото додека се движите наоколу. ОТПОРЕН НА ВОДА И БРЗО СЕ СУШИ : горниот дел отпорен на вода се третира за да ги одбие течностите од површината,која е водоотпорна. Синтетичкиот горен дел лесно се чисти рачно со едноставен сапун и вода, а потоа се овозможува брзо сушење. ЛЕСЕН СТИЛ НА ЛИЗГАЊЕ : можете да ги облечете и соблечете многу брзо. Едноставен и стилски стил без проблеми со врзување врвки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Материјал : Памук и Полиестер Повлечете го затворањето Миење Раце Само СОВЕТ ЗА ГОЛЕМИНА : Ако ви требаа�

Бохо Ѓердан : пакет кој содржи еден ѓердан, изглед со зелени монистра, златен или сребрен синџир, стилски

100% полиестер Помал од големината на нас, ве молиме изберете 12 големина нагоре Материјал : Полиестер, мек,

100% Полиуретан црна бејзбол капа,црвена и црна бејзбол капа,црна бејзбол капа рефус,црна бејзбол капа оп�

секси фустани за клупска ноќ ? Денешните Зделки ? Buy купи 2 добие 8% попуст, купи 3 Добие 12% попуст, купи 5 Доб�

Најлони Затворање на патент Ребреста ткаенина : плетениот дизајн со ребрести ви дава максимална слобод�

Најбрза Испорака : 35 Дена, Стандардна Испорака : 715 Дена Божиќ На Продажбата Се Занимава ? Купете 1 Заштеде

100% памук Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред да купите Миење Раце Само Инструкции за пере�

Гумен ѓон Петицата мери приближно 3,93 инчи" МАТЕРИЈАЛ : вештачка кожа и гума надвор единствен 3,93 инчи сти�

2023 Графички Врвен Маица за Дами Премиер Ден Договор Краток Ракав Длабоко V Вратот Врвот Маица ...

женски врвови облечени секојдневен Затворање на копчето ктдирал женски врвови летни врвови за жени 2023 �

ГОЛЕМИНА : 1Г (7ММ), 1 ПАР конуси и 1 Пар Сонце 1g конус и приклучоци, 316l хируршки челик со опрстени; Тунелите

Материјал : Мешавина од памук, опуштена и ткаенина за дишење Направени во САД и увезени 5% 90% продажба на д

Материјал : Памук и Полиестер, 100% Полиестер, Супер ИЗДРЖЛИВОСТ Произведено ВО САД или Увезено, Машинско �

52% Памук, 45% Полиестер, 3% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Создадете безвременски и про

● ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ● : Изработен од супер мека висококвалитетна ткаенина за брзо сушење, добра еластич

88% Полиестер, 12% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Лесно Изшкуркан Полиестер Спандекс И

85% Рециклиран Полиестер, 15% Еластан Повлечете го затворањето Машинско Перење Женски високи графички вел

88% Полиестер / 12% Спандекс Повлечете го затворањето Памукчувствувајте ткаенина во мек, лесен материјал...

Супериорен материјал : Womenените го уништија фустанот за каросерија е изработено од лесна и удобна ткаен�

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено 715 дена испорака Повод : Дневно, Базен, Море Пакетот Вклучува : 1

86% Полиестер, 14% Еластан Пораст : Средината Целокупната Одговара : Опремени Нашата Најлегендарна : суперл

Вистинска Кожа Произведено Во Индија 100% ВИСТИНСКА КОЖА : Заборавете на чувството на СТП и вештачка кожа

79% Најлон 21% Ликра Направено во НАС Повлечете го затворањето Машинско Перење Ладноцрна технологијаРефл�

100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) (5,3 мл / ид2 (180 г / м2)) Произведено во САД Повл

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 75% Полиестер, 25% Спандекс...

❥ Информации за производот : Сезона : Fallgender : Women Направени во САД и увезени ❥ Лабавиот дизајн ви го олесн

Нашиот тенок прстен со знаци со кубна цирконија во поставување на поплочување го води патот до стилски �

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака Женски тренинзи спортови џемпери, обич�

? Најдобри Подароци За Велигден За жени / мајка / девојка пријатели / Сопруга ? Денешни Зделки Голема Про�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 94% Најлон, 6% Спандекс Повлечете го з�

Малку куполна минерална кристална леќа; руменило розово сјајно бирање со раце и маркери со златен тон; з

Материјал : Памук и Шифон, Супер ИЗДРЖЛИВОСТ Произведено ВО САД или Увезено, Машинско Перење Азиска голе

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер...

100% Кожа Петицата мери приближно 1,5" Платформата мери приближно 0,75" Ве молиме проверете ја табелата со го�

Најлон Машинско Перење Чорапите ги претворивме во една од највозбудливите додатоци во светот за помалк

Големина на дрвени Обетки : пад од 87мм(3,43 инчи) и ширина од 16мм (0,63 инчи) Долг висат геометриски мотив диза

Материјал : Памук и Полиестер Висок Квалитет и заслужуваат пари! Азиска Големина, верувајте ми, слободно

Произведено во САД или Увезено Брзо, магнетно затворање Вкрстена Кожа Центар поштенски оддел Предвреме

100% Полиестер женски резервоари мултипак долги,женски резервоари мултипак основи,слатки врвови за жени

Создаден Со Љубов Кон Земјата И Нејзиниот Народ ⮞ Секоја наша ткаена нараквица раскажува приказна за д�

Scroll