Свеж
XZQTIVE Ткаени Појас За Жени Слама Еластична Се Водат Половината Појас Бохо Појаси Дами Лето Плажа Фустан Појаси

XZQTIVE Ткаени Појас За Жени Слама Еластична Се Водат Половината Појас Бохо Појаси Дами Лето Плажа Фустан Појаси

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 111.84

Слама Ткаени Појас Затворање На Повлекување. Влажно Бришење Чисто. Сламен Ткаен Дизајн - - - ова е летен Појас На Половината Со Бохо Плетенка со гроздобер токи, извонреден во дизајнот и природен стил, издржлива употреба. Совршено над симпатичен летен фустан со ткаени сандали. Можеби додадете сламена капа и подготвени сте за патување. Одличен избор на додатоци за летен фустан. Совршени Подароци - - - прекрасен подарок за лекување на себе, за да бидете поубави и среќни, исто така е идеален подарок за семејствата и пријателите.Добро за секој фестивал. Практичните и декоративни појаси за половината сигурно ќе ја добијат својата предност. Соодветни Големини - Овој Сламен Плетен Ткаен Појас со 5 стилови во 4 бои; 4,5 см(1,77 инчи) широк појас. 80см (31,5 инчи)вкупна должина од крај до крај, без ограничување по дупки, погодна за половината под 24 инчи; 98см (38,5 инчи)вкупна должина од крај до крај, без ограничување по дупки, погодна за половината под 34 инчи; 118см (38,5 инчи)вкупна должина од крај до крај, без ограничување по дупки, погодна за половината под 45 инчи. Еластична и може да биде совршена за вашиот костим за капење ; направете се да изгледате поубаво и елегантно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Произведено во САД или Увезено ОВОЈ ЖЕНСКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : Глицерин Стелтфит 20 е за тркачи кои сакаат вклопу

маици кошули за жени тренингот Произведено ВО САД и Увезено ● МОДНИ И СТИЛСКИ ФУСТАНИ / Натпревар / Приг�

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Папчиња чорапи за мажи направени в

Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава,

Ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" на левата слика пред да нарачате Quodical / Home / Работа / Учили�

Ултра Мека и пријателска За Кожата Затворање на врвка Машина за перење ладно.Препорачај Миење Раце...

100% Полиестер * * * + Нормално време на испорака : 715 Работни Дена • капачиња за ладење на черепот за мажи ка�

Со текот на годините на развој, брендот БЕСТИЛ се придржува до деловната филозофија на "првокласен квал�

ИЗМЕРЕТЕ ЈА ЛИНИЈАТА на ПОЛОВИНАТА и ИЗБЕРЕТЕ НАЈДОБРА ГОЛЕМИНА : ве молиме измерете ја линијата на пол�

Полиестер и спандекс Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини На Слики или описот Не Кори

Увезениво залиха, брз превоз : 715 дена за испорака Направени во САД или увезени 【Материјал】 95%памук +5%по�

50% памук, 50% полиестер Затворање на патент 50% памук, 50% полиестер Затворање на патент Целосна поштенска ја

Заштедете 40% на 1 од секои 2 артикли, купете 5 добијте 1 бесплатно, земете го сега! Произведено во САД Или Ув

100% Полиестер Затворање на патент Миење Раце Само Ткаенина : Супер лесна, дише и удобна Карактеристика : М

? Известување за големина】 : Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата Нашите производи с

●Предлог за големина● : Нашата големина е кинеска големина Се препорачува внимателно да ја прочитате т

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Произведено во САД или Увезено...

Материјал : Памук и Полиестер ①МАТЕРИЈАЛ 95% Полиестер, 5% Спандекс Мека и удобна за носење...

Мешавина од памук Затворање на патент Мешавина од памук Затворање на патент Лесен, изолациско технолош�

Меко Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Подароци за жени руно јакна жени фланела јакна

100% полиестер мешавина производ како што е прикажано ??? 2022 зделки Голема дозвола? Купете 2 Добијте 5% попус

✨ Нашите традиционални фолклорни обетки се направени од 100% позлатен бакар со неспоредлив етнички фили�

Увезени Полиуретански ѓон Вегански кожен горен дел со текстилна постава Заштитен вегански кожен броја�

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење 【Прилики】 О�

Мерења : Големина На ОбрачотДолжина : 30мм(1,2 инчи), Ширина : 15мм (0,6 инчи) Вкупната Тежина На Карат е 18 cttw...

❤material : памук и полиестер и миење на миењето или машината ❤окација : Летниот врвен костум за лежење низ �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

2023 Пеперутка Бралет Долна Облека За Тинејџерка Бестселери Бралет Долна Облека Долна Облека ...

Затворање на врвка Ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата или информа�

88,5% Полиестер, 11,5% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Надградба На Вградените Шорцеви : Н

Повлечете го затворањето Водич за големина : S = M = L = XL = Мека и дише ткаенина...

65% полиестер; 35% памук Затворање на патент Материјал : 65% полиестер и 35% памук Оваа ткаенина е мека, удобна

98% Полиестер, 2% Спандекс Повлечете го затворањето ● Идеален за јога, трчање, вежбање ● Претеран дизајн н

100% Полиестер надвор од врвовите на рамената за жени боди со долги ракави бели,надвор од врвовите на раме

100% полиестер Направени во САД и увезени Ве молиме, проверете ја табелата за мерење внимателно пред да ја

87% Полиамид, 13% Спандекс Еластично затворање Миење Раце Само [Премиум и Удобен Материјал] непроѕирен, фи�

100% Полиестер УА бура технологија одбива вода без жртвување на дишењето Двослојна ткаенина со ултра топ�

65% Полиестер / 28% Вискоза / 7% Спандекс Повлечете го затворањето Миење Раце Само КАРАКТЕРИСТИКИ : Големина

100% Полиестер Предвремено затворање €Женски Бејзбол Капа Камионџиска Капа 3д Врежана Капа За Прицврсту�

100% Полиестер Повлечете го затворањето 100% MIZUNO DRYSCIENCE Полиестер, 130 gm DRYSCIENCEтехнологија на ткаенина за упра�

Увезени Пластична рамка НеПоларизирани Ширина на објективот : 61,98 милиметри Мост : 142 милиметри Рака : 146 �

Фустани за жени 2023 случајни Облека без ракави за увезени жени ✿✿ Со големина : Ве молиме изберете ја гол

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Sundresses / забава / плажа / матурска фу�

Scroll