Свеж
Фила Жени Флерт Тенис Фитнес Скорт

Фила Жени Флерт Тенис Фитнес Скорт

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 792.00

84% полиестер, 16% спандекс; 85% полиестер, 15% ликра Еластично затворање. Бидете храбри и провокативни. Остануваат гроздобер, но никогаш конвенционални. Зрачи со софистицираност и стил без жртвување на перформансите. Инспириран од гроздобер атлетска облека. Ретро изглед, со класични стилови. Трансформацијата на фила во водечки глобален дизајнер на врвна спортска облека е една од континуираната еволуција водена од филозофијата на иновации која лежи во срцето на нивните најуспешни дизајни. Фила уживаше во посебна врска со извонредни спортисти, пионерите обележани исто толку со нескротлива страст како и неспоредливите перформанси. Фила стана бренд што се грижеше и за исклучителниот спортист и за космополитската индивидуа, некогаш свесна за најновите и најхрабрите иновации во модата. Фила користи врвни ткаенини дизајнирани да зрачат со софистицираност на италијанската изработка, притоа овозможувајќи максимална флексибилност и перформанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава,

Мала ткаенина за истегнување, лесна и удобна за носење Ве молиме љубезно погледнете ја нашата последна �

Чипка Произведено во САД или Увезено ❀За големината : ве молиме изберете ја големината според табелата

100% Пу Women'sенски средно телесово чизми за дожд водоотпорни гумени чизми градинарски чевли на отворено ра

95% рајон+5% спандекс Направено во САД 712 дена испорака Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата т�

56% Најлон, 34% Полиестер, 10% Спандекс Беспрекорно затворање Миење Раце Само Интензивирање На Колекцијата :

100% Полиестер ?€Стил qФустани со едноставно, растегливо, секојдневно, лабаво вклопување Супер мека и удо�

Увезени Мајкл Мајкл Корс мејбел тренер модните патики имаат контрастен дизајн и изгледаат смело Тексти

женски хавајски кошули Произведено во САД или Увезено Белешки За Големина!!! : Ве Молиме Изберете Ја Голе

Удобност Боја Облека Мода Графички Блуза Мета За Жени Се Занимава На Денот Краток Ракав Екипажот Блуза �

Текстил и Синтетички Вратило мери приближно низок врв од лак Инженерски мрежен горен дел со делумно рец

Пу Направени во САД или увезени ❀ ОДГОВОРНА Големина : Ние користиме азиски големини, кои работат помал�

100% Спандекс * * * + Нормално време на испорака : 715 Работни Дена • капи од грав за бебиња капа за череп шлем �

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

✹ ✹Зделки за црн петок 2021 сајбер Понеделник голема Промоција Best Најдобри Божиќни Подароци за Жени / Ма

87% Спандекс, 13% Најлон Затворање на врвка Миење Раце Само Големина : xs шорцеви за тинејџерки...

4 ти јули врвови маички за продажба на дозвола за жени Кратки екипи на врвовите на екипажот ✈✈✈ ДЕЛОВИ :

Материјал : 65% полиестер+30% памук+5% спандекс Висок материјал за квалитет, истегнат, мека и дишеност Удобн�

? Соодветна Големина ? : 20гр=0,8 ммдијаметарот на прстените на носот е 8мм+10мм.Класичен игла за завртки.Лесн

€étarial ® материјал : 90% полиамид и 10% еластан,ребрести плетени;средно дебел,низок до среден удар,брзо суше

? Овој лесен, врвови е совршен за оние удобни денови! Направени во САД и увезени ? 6% 90% продажба на дозвола

Вештачка кожа Произведено во САД Или Увезено ❀За големината : ние користиме Азиски големини, кои работа

100% полиестер ❥ 【Големина】 Азиска големина, а не големина Значи, се препорачува да изберете поголема го

Материјал : Памук и полиестер Зимски палта за жени, ова е кинеска големина, изберете една големина нагор�

Врвовите на жените Белешка : Не е стандардна големина на САД Нарачајте 12 големина нагоре Погледнете ја н

●Најквалитетна Кубна Цирконија● : Кубна Цирконска Нараквица ОД ААААА одделение искра како дијаманти з

100% полиестер Среќен Божиќ Ден на Денот на благодарноста Среќен Ноќта на вештерките Црн петок Сајбер пон

100% кожа АТС технологијата обезбедува ергономска поддршка без разлика дали сте на нозе или во седлото Во

100% памук Предвремено затворање Претходно измиено, 100% Памучно Руно Преголема, 3Парче Хауба Прицврстете Ј

Волнена, Почувствувана Затворање на врвка Миење Раце Само Гроздобер стил на сите натпревари,широкиот р�

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето Удобност

75% Полиестер, 25% Памук Карактеристики : Женска модерна Маица Со долги ракави Модерен висок и низок раб; До

? Најдобри подароци за жени / мама / девојки? Топла продажба големи зделки? Купете 3 Добијте 5% попуст, купе�

91% полиестер, 9% рајон Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете к

Функција : Против пилинг, Против собирање,Против брчки,Дише, Компресија,пријателско,friendlyимско перење,Бр

Полиуретански ѓон [Извонредна Перница] обезбедивме висококвалитетна влошка со материјал ЕВА кој има из

100% Полиестер Нема затворање затворање Машинско Перење 100% плетено плетење од полиестер Ја Отстранува в�

Удобна ткаенина : Нашиот фустан е изработен од висококвалитетна плетена ткаенина, мека, пријателска за �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер ? Гол�

Работи Мал Нарачајте 12 големина нагоре ?? Азија Големина Забелешка ! ! ! Attention внимание : Азиската Големина

❤hi, драг мал ангел, добредојде во нашата продавница, нашите производи се ефтини и со добар квалитет, не м

Scroll