Свеж
Фустани за ден на зависност од зависност за жени со кратки ракави на вратот, нозе со кошула со знами

Фустани за ден на зависност од зависност за жени со кратки ракави на вратот, нозе со кошула со знами

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% полиестер, 5% спандекс. Увоз на породилно фустан. ☆☆ Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика! Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Затворање на копчињата. 【Материјал】 : Нашиот американски фустан со знаме за жени е изработен од полиестер и спандекс, кој е мек и пријателски за кожата, удобно за носење, можете да го носите со доверба, нашиот фустан исто така поддржува машинско миење, ладно миење. 【Карактеристики】 : v вратот, екипажот, краток ракав, долг ракав, без ракав обичен фустан на плажа, макси фустан, мини фустан, миди фустан, лабава вклопување, плус големина. Тоа е толку убав, ласкав. Нашиот обичен фустан е суштински фустан за Womenените. Може и како подарок на роденденот за вашата мајка, сопруга или пријател. 【Прилики】 : Нашите фустани на плажа можат да се носат на четврти јули, можете да ги носите нашите макси фустани кога одите на плажа во работните денови, кога одите на шопинг, и тоа ќе додаде брилијантност на вас, разноврсна и висок квалитет Доволно да се работи во секакви ситуации. Совршено за секојдневно, слободно време, бизнис, канцеларија. 【Натпревар】 : Овој летен фустан на жени е многу разноврсен. Лесно е да Не чекајте да го носите или да ги однесете на претстојното патување. 【Забележете】 : Машинско миење или миење на рацете во ладна вода. Не бели бели, закачете се да се исушат. 95% полиестер, 5% спандекс. Увоз на породилно фустан. ☆☆ Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика! Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Затворање на копчињата. 【Материјал】 : Нашиот американски фустан со знаме за жени е изработен од полиестер и спандекс, кој е мек и пријателски за кожата, удобно за носење, можете да го носите со доверба, нашиот фустан исто така поддржува машинско миење, ладно миење. 【Карактеристики】 : v вратот, екипажот, краток ракав, долг ракав, без ракав обичен фустан на плажа, макси фустан, мини фустан, миди фустан, лабава вклопување, плус големина. Тоа е толку убав, ласкав. Нашиот обичен фустан е суштински фустан за Womenените. Може и како подарок на роденденот за вашата мајка, сопруга или пријател. 【Прилики】 : Нашите фустани на плажа можат да се носат на четврти јули, можете да ги носите нашите макси фустани кога одите на плажа во работните денови, кога одите на шопинг, и тоа ќе додаде брилијантност на вас, разноврсна и висок квалитет Доволно да се работи во секакви ситуации.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Полиестер;Супер мек, удобен лесен Произведено ВО САД и Увезено ● МОДНИ И СТИЛСКИ ФУСТАНИ / Натпревар / Пр

100% Најлон Произведено во САД Или Увезено Почитувани Кралица ве молиме проверете ја нашата табела со гол

?●Вовед Во бренд Q : Добредојдовте Во Продавницата За Облека TCKEt, TCKEt е модна продавница која се фокусира �

50% Памук, 50% Полиестер Нема затворање затворање Машинско Перење Класичен одговара за лабава удобност...

⛄nice да се запознаам Добредојдовте во Уфоко! Ние секогаш сме посветени на производи со повисок квалитет

100% Мрежа папучи за жени женски влечки влечки за лице влечки за жени влечки за жени женски влечки женски �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 82% Најлон, 18% Спандекс Еластично зат�

Одличен божиќен подарок и подарок за божиќна забава Со тоа вашето семејство може да ужива во целата заб�

Полиестер Земја Како Што Е Означено Удобна ткаенина со Го менува обликот на лицето и го прави лицето пом

Привлечен дизајн : Нашата нараквица има неверојатна комбинација на класичниот кубански синџир на врски

Конечна Фантазија XIV (14) Душата Кристали / Работа Камења ТЕМНО ВИТЕЗ Месинг Работа Камен Приврзок Ѓердан.

Оваа fall дуксери може да се носат сами со хеланки,фармерки, шорцеви Исто така, платнена долна облека за но

? Есенска и зимска обична цврста боја со цврста боја топла качулка плус јакна со големина Направени во С�

60%памук, 40%постелнина Каки панталони за жени увоз ☆☆ Почитувана кралица, ве молиме прочитајте ја табела

Материјал : Памук и полиестер Ова е кинеска големина, изберете една големина нагоре! Направено од мека т�

Удобност Боја Облека Мода Графички Врвот Маица За Дами Ограничено Време Договор Краток Ракав Екипажот �

100% Полиестер Еластично затворање Машинско Перење ●Прилагодлива Големина ● Буфантните капи се со дија�

100% памук Еластично затворање Миење Раце Само ●МОДНО СОВПАЃАЊЕ_ Христијански Педесетница светиот дух г�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ? Материјал : 95% полиестер, 5% спанде�

100% Полиестер ®Прилика : Проточните шорцеви за трчање се совршени за атлетски,теретана ,јога, фитнес, тре�

100% Кожа Кожа Горниот Дел Текстил Јака Поставата Трп Надворешен Ѓон Умренамалување Ева Чорап Лагер Судо�

пролетни врвови за жени Забрзана Испорака : 35 Дена Стандардна испорака : 720 Дена женски тенкови врвови ле

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 92% Полиестер, 8% Спандекс...

82% Најлон, 18% Спандекс Повлечете го затворањето Безшевни можете да го спарите овој резервоар под палто, с

Изработени од Лесна И Дише Ткаенина Фит И Одблесок Фустан Со Висока Линија На Половината Совршено Ја По�

75% Најлон, 25% Спандекс Затворање на патент [Мека и Брза Сува Ткаенина] Путер мека и еластична ткаенина се �

100% Велур зимски чизми за жени стилски преклопен велур буци со средна пета кружни прсти кратки снежни чи�

Летна продажба : Купете 4 Добијте 1 бесплатно! ! ! Останете подесени за повеќе попусти! ! Направени во САД и�

100% полиестер Околу големината : Бидејќи нашата големина е азиска големина, работи мала, затоа ви препора

Материјал : Памук и полиестер Детали за занаетчиски детали : Прилагодливо влечење на половината за удоб�

Scroll