Свеж
Maseенски моден џемпер плетен висок ракав со висок врат со голема големина лабава џемпер фустани џемпери Зима 2022 година

Maseенски моден џемпер плетен висок ракав со висок врат со голема големина лабава џемпер фустани џемпери Зима 2022 година

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 399.84

100% памук Повлечете го затворањето. Maseенските модни обични џемпери допираат удобно и лесно да се носат, ве прави топло во оваа есен и зима. Овој топол есенски зимски моден обичен џемпер е направен со мека и дише ткаенина, повеќе пријателска за кожата и удобна. Лесно е да се спарите со фармерки, хеланки, панталони, здолништа, фустани. Одлично за есен, зима, пролет, секојдневно носење, секојдневно носење, домашно носење, шопинг, забава, патување, училиште, работа, одмор, одмор. Погледнете ја нашата табела со големина пред да нарачате, ако сакате лабава вклопување, можете да изберете една големина нагоре.Материјал : Овој топол есенски зимски џемпер е изработен од мек и дише абхик, повеќе пријателски за кожата и удобна.УНИК Дизајн : Пад џемпери за жени/ џемпер со долг ракав/ лесен џемпер/ плетен џемпер/ џемпер на вратот на екипажот/ Фенер долг ракав sweater/ knit pullover sweater for fall winter/ chunky knit sweater/ long sleeve blouse top/ casual blouse for women.Occasion : Great for holiday,wedding party,bridesmaid,cocktail party, birthday,work,holiday,tea party,dinner, Годишнина, тематска забава и секојдневно носење. Грејт подарок за вашите пријатели, семејство, парови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% полиестер Направено во САД 【Испорака】 Стандарден превоз : 815 дена забрзана испорака : 35 дена...

80% Памук, 20% Полиестер хеланки мажи виножито панталони машки јога шорцеви женски хулахопки коктел комби�

100% чипка Quodoir footy foot, клуб, спиење, годишнини, брачни ноќи, меден месец, Денот на Вљубените или специјални �

❅ Материјал : Памук / дакрон / шифон, дишење, мека и удобна, соодветна тежина, ткаенина со висок квалитет, �

100% Полиестер ✤ ✤Карактеристика : дизајнот со висок струк помага да се обезбеди удобност, како и обликув

100% Полиестер €Карактеристики}Ноќта На Вештерките Божиќ И дневни маици, плус големина, краток ракав, дол

❤ Долг ракав што излегува на врвови за жени Испорака Испорака за миење или машина за миење на машината :

93% Полиестер, 3% Природна Латекс Гума, 2% Спандекс, 2% Најлон Затворање на кука и Јамка Миење Раце Само...

95% Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење Лесен дводелен комплет за пижами со п�

100% Полиестер ?€Стил qФустани со едноставно, растегливо, секојдневно, лабаво вклопување Супер мека и удо�

100% полиестер ❥ 【Големина】 Азиска големина, а не големина Значи, се препорачува да изберете поголема го

100% полиестер За летна свадба гостин, гостински фустан за плевење, фустан за гости за венчавки, долги црн�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Висок Струккој нуди нежно што е удо�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Памук, полиестер Повлечете го затв

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

100% полиестер Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

Должина : 13, инчи до 28 Инчи (Прилагодливи) Материјал : Црн Јаже Лизга Јазол Кабел Ѓердан Приврзок : 1,25 Инчи

Полиестер, Спандекс женска мачка кошула карирана кошула жени плус големина жени црно копче до кошула же

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 2023 Апстрактни уметности врвови ко�

86% Полиестер, 14% вискоза Еколошки : Користете чисти природни растителни суровини, не користете животинск

Произведено во САД или Увезено ОВОЈ ЖЕНСКИ ЧЕВЕЛ Е ЗА : за тркачи кои бараат разноврсен чевел кој е еласт

100% полиестер Затворање на копчињата Забелешка : Ние користиме азиски големини, можете да ги видите дета�

55% полиестер / 30% мерино волна / 15% најлон Повлечете го затворањето Машинско миење топол нежен циклус Изми

100% Акрилик Еластично затворање Миење Раце Само Материјал : Изработен од 100% висококвалитетна еластична �

100% полиестер Машината за миење Морнарија маица, кошула на Астрос, 3Д кошула, кошула на Хаваи, кравјо кошу�

Совршено за вентилаторот На линијата Хардкор Кора во вашиот живот Тоа Е нешто што не би го разбрале...

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Материјал : Памук и полиестер 97% полиестер + 3% спандекс, супер меки и истегнувачки кошули за жени Уникате�

100% Акрилик Прилагодливо затворање Обвивките за женски фустани се направени од мек и лесен полиестер...

Сребрена лента од Нерѓосувачки Челик Нерѓосувачки челик случај, Црна бирање Дијаметар на куќиштето : 43м

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

♛ Материјал : 100% полиестер, опуштена и дише ткаенина Направени во САД и увезени ? 6% 90% продажба на дозвола

100% Акрилик Еластично затворање Миење Раце Само Сет за зимска капа : ќе добиете 3 плетени капи обложени со

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% полиестер, 5% спандекс Направени

100% стп ПОТСЕТНИК ЗА ГОЛЕМИНА : овој чевел е со азиска големина, ве молиме погледнете ја табелата со голем

75% Полиестер, 25% Памук Карактеристики : Модни кошули со копчиња за жени Лабаво монтирање; Стилски висок н�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер...

100% мрежа Облечи сандали за жени широка ширина свадба клин црна сребрена потпетица удобност големина 5 ц�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 2 пара очила за сонце без ѕвезди во боја на желе, соодветни за вашата секојд

Материјал : Памук и полиестер 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс Меко и удобно за носење...

【Материјал】 Висококвалитетен памук и полиестер, мека и лесна, удобна и дише за носење 【Белешка】 Нашат

? Womenените елегантен фустан со долг ракав, пад околу вратот, забава, есен зимски фустан, долга клупска заб

Направени во САД или увезени ? Материјал : мека, удобна и дише, доволно издржлива за вашето секојдневно н�

Школка : 96% Полиестер, 4% Спандекс; Поставата : 100% Полиестер Произведено во САД или Увезено Затворање на па

Scroll