Свеж
AEXIT 4mm глава од кожена ширина на слот за ширина од месинг кожен раб лемење за лемење железо за кожни додатоци за кожни додатоци DIY алатка

AEXIT 4mm глава од кожена ширина на слот за ширина од месинг кожен раб лемење за лемење железо за кожни додатоци за кожни додатоци DIY

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Име на производот : Лемење од кожа; Содржина на пакет : 1 x лемење од кожа Тежина : 12g; Материјал : месинг. Вкупна должина : 38мм/1,5 "; Големина на главата : 18 x 10 x 8mm/0,7" x 0,4 "x 0,3" (max. Тип на глава : 4мм/0,16 "(ширина на слотот); главна боја : златен тон. Големина на рачката : 5 x 20mm/0. Име на производот : кожа лемење; Содржина на пакет : 1 x Лемење од кожа. Тежина : 12g; материјал : месинг. Вкупна должина : 38мм/1,5 “; Големина на главата : 18 x 10 x 8mm/0,7 "x 0,4" x 0,3 "(max. Тип на глава : 4mm/0,16" (ширина на слотот); Главна боја : златен тон. Големина на рачката : 5 x 20мм/0,2 "x 0,8" (d*l). Кожен занаетчиски месинг лемење железо врв до работ Декорирајте ја алатката за DIY. Совети за преполнување за кожни совети за лемење од дрво.4мм Ширина на слотот : Обично за линии за ориентирање на цртање кога соберете делови, исто така може да се користат за да се нацртаат линиите за дефект на голема торба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Должина на пакетот : 10 Ширина на пакетот : 0,75" Висина на пакетот : 6,88 " Земја на потекло : Соединетите Држав�

Голема количина сетот вклучува 24 листови назад во училишната хартија во 12 различни дизајни, секој диза�

【Материјал】 Направен од врвен силиконски, флексибилен, отпорен на кинење, лесен за чистење Отпорност н

Тешка метална метал со две дупки во сребрена боја до 250 страници (хартија од 80 gsm), големини на хартија до �

? 【Големина на платно】 ☛ 50x70cm / 20 x 28 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува рамк

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

【Широко примена】 Нашите starвездени занишани се применуваат на сите видови на кожен занает DIY, како што с

Сет од 2, сино хаски кучиња рачно изработени стакло кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксид

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

Земја на потекло : Соединетите држави Тип на производ : Опрема за риболов Димензии на пакетот на артикал�

Занаети со смола дизајн на возење велосипед, мода и едноставен Корса Погоден за нови сопственици на дом�

? 【Големина на платно】 ☛ ☛ 40x50cm / 16 x 20 инчи Нашата боја за сликање со дијаманти по броеви не вклучува ра

Продаден како 1 комплет Комплетот за замена на удар е дизајниран за употреба во Carl Extra тешки, удари со две

Нешто со врзување со ова јаже мора да биде многу убаво Погоден за како подарок за вашите пријатели или ч�

Храна од силиконски маж, генитална празнина, генитална празнина, различна големина, мувла за печење, за �

Стаклени очи : стаклени око кабохони за правење накит, скулптури со кукли, таксидермија и други проекти �

Висок квалитет : фалсификувани со висококвалитетен легура челик, топлински третман на калење на глават�

Сите празни контејнери на quакард се рециклираат и делумно направени од рециклирани, постпотрошувачки м

Мулти титаниум боја Виножито Метзенбаум ножици 7 "директен не'рѓосувачки челик Направено во не'рѓосувач

Оваа тока е и компонента и украс за чевли, чанти или ранци Оваа тока е компонента на чантата, која се кори

Додадете функционалност и леснотија на вредности на секој дел од вашето работно место со нашите канцел�

Официјално лиценцирана може мислите да бидат со вас објавување од книги на Ice House Пакет од 60 инспиративн�

Заснован на зеленчук Висока природна содржина на глицерин Супериорна стабилност на бојата дури и ако с

DIY кожни производи : Следење на шиење на тркала може да DIY кожни производи, кожни додатоци за багаж, што се

? Големина : 134 x 125 x 4,5 mm / 527 x 4,92 x 0,17 инчи (o Материјал : Овие обрачи се изработени од здрав метал во златна бо

Рециклирани / еколошки Нашата нова линија на жици на Mac Rame сега доаѓа во рециклирана верзија! Боите, текс

Tandy Leather Craftool� 1 / 4 "(6 mm) Азбука и број на броеви 813700 Tandy Leather Craftool� 1 / 4" (6 mm) Азбука и број на броеви 813700 Напра

Површинската текстура е природна, мазна и нежна, со добра рака и допир Има пластичност, богата текстура �

15,5 x 21,3 инчи (392 x 15,5 x 21,3 инчи (392 x Двострана хартија за цртање во боја со две хартија за цртање во боја Тежи�

Погодно е за рачно изработена кожна јакна, торби, чевли, појас, паричник, рачен зглоб и други украси за за

Материјал : Направено од реални стаклени огледала, овие самолепливи налепници се усвојуваат технологиј

Материјал : Метал Големина : 612мм / 0,240,47 инчи Пакетот вклучува : 1 кутија метални бради Опсег на примена : О�

Сет вклучува : 5 комплети од 20 листови Сет вклучува : 5 комплети од 20 листови Хартијата е подебела од редов

Со претходно прободена дупка, можете да ги закачите доколку е потребно Широка апликација : Погодно за за

Безбедно за употреба : Може да се користи безбедно во печки, микробранови, машини за миење садови и фрижи

Производ : Сапунски калапи, занаетчиски калапи Материјал : Флексибилен силикон Силиконски сапунски кал�

Safeafe и лесен за употреба : Ција сјај во темното сјај во прав се изработени од премиум ПЕТ пластика, нетокс

Фото плочка Направена од врвен материјал за трајна и практична употреба Плочки со рамни врати Совршени

Разновиден премиум пигмент во прав Додадете зачудувачка метална завршница во боја на најразлични прое

Scroll