Свеж
Зирго Оем Замена Радијатор

Зирго Оем Замена Радијатор

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 6592.48

Функција-Оем Замена Функција-Ги Исполнува Или Надминува Оем Спецификации. Карактеристика-Дизајн За Ладење Со Високи Перформанси. Функција-Напредно Турмозеално Заварување. Функција-Опции За Повеќе Монтирање. Бидете ладни со најдоброто. Радијаторите со високи перформанси на зирго нудат максимална моќност на ладење, со минимален простор. Термозеалната технологија на зирго резултира со повисок квалитет на заптивката и целокупната конструкција. Инсталирањето е направено едноставно затоа што ќе се завртка на фабрички локации. Кога ќе се излади е она што му треба на вашиот мотор, не гледајте подалеку од Зирго. Сите додатоци За Зирго доаѓаат Со Ограничена Доживотна Гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Писката на овој личен филтер за воздух се одликува со дизајн на клун од патка инспириран од цуцлата на б�

Вратете ги перформансите на системот за ладење, поправете го прегревањето поради оштетениот вентилато�

Низок Профил Банкомат Сечилото Осигурувач 2 Засилувач Рејтинг (Сива) Осигурувачите НА сечилата НА БАНК�

Компатибилен СО ЧОВЕКОТ, МАЗДА и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата

Одговара на 0607 Форд Краун Викторија / Линколн Град Автомобил 4 Ое Дел Број 6В1З8005 Којо ја води индустрија�

[Опрема за возила] : Компатибилен Со Шевролет Блејзер 19962005, С10 19962004; Компатибилен СО ГМЦ Џими 19962005, Сонома

Издржливоста е супериорна за автомобили, камиони и Теренци; патната сол, маслото и мноштво други вообич�

Совршена заменаобратна конструирана за изглед, вклопување и функционирање точно како оригиналното рет

€Замена Број на Дел qo1321328 ; 76208TVAA02 ; 76201TVAA01 ZJ; 76208 TVAA02 ; 76201 TVAA01 ZJ ●Компатибилен Со 20182021 Honda Acport Sport 1,5 T Моќнос�

Компатибилен СО БОМБАРДИЕР, КАНАМ и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД ваш�

①Користете ја директната замена, За леснотија на инсталација Се враќа е прифатено 12Месечна гаранција...

Димензии на Пакетот : 15,494 См L X10, 414 см W X0, 762 См H Автомобилски Замена Осигурувачи Безжичен Осигурувач...

Вклучени : 1x Нов Комплетен Радијатор € ФУНКЦИЈА : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината о�

модел на вентилатор што може да се монтира пред ладилникот дијаметар на монтирање : 109мм...

Челична Подлога Со висока Јачина, Поголема цврстина на истегнување на легура на челик ја подобрува јачи

Идеална замена ова склопување на вентилаторот на кондензаторот на климатизерот е дизајнирано да одгов

5ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ако имате проблеми со трим во следните 5 години, НИЕ ГО заменуваме БЕСПЛАТНО! Овие па�

ОДГОВАРА : (Заден Прозорец / Стакло) 23 " Продолжен 2007 До 2010 Џип Wrangler JK Со Фабрички Тврд Покрив Продолжена �

Наведените Производи Се Резервни Делови За Резервни Делови, А Секоја Референца За Имињата На Производи�

*** Сите капачиња за шини за кревети (доколку се присутни) ќе треба да се отстранат пред да се инсталира ов

Дизајниран за оес форма и функција Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер Јадрото е индустриски

Адаптира 1 / 4 "JIC 37степен одблесокот машки крај на 1 / 4" ЦРЕВО ПРОЕКТ Јаглероден челик за издржливост и отп�

Хјундаи 200913 БИТИЕ Купе 3,8 литри V6 со рачен менувач Серијата Хипер VCore е најновата во линијата На Алуминиу

Висок КвалитетИзработен од висококвалитетни материјали Замена НА ОЕ овој повеќенаменски држач е диза�

Овие навистина одговараат на Вашиот wrangler Огледала сите модели од 1997 до 2006 година Прочитајте ги сите пов�

Висок квалитет Високи перформанси Професионални производи Полиуретанските компоненти за замена на хи�

€Fitment q : led странични огледални ламби компатибилни Со C 'hevrolet Silverado 1500( 20192021), За Silverado 1500 LD (2019); компатибиле

Издржливоста е супериорна за автомобили, камиони и Теренци; патната сол, маслото и мноштво други вообич�

●Безбедносна Заштита● : панелот на модулот на контролорот на моторот на генераторот има заштита на ген

2800 Вати Длабок Циклус Енергија Ќелија Батерија ЕНЕРГИЈА 2800 ВАТИ 12 ВОЛТИ Моќни Ќелии Спецификации Моќно�

€FIT за qFit за 20072013 Мини Клубмен R55 R56(пред купување, ве молиме испратете ми емаил вашиот модел година ●МАТ�

Јукон замена јарем За Дана 60 и 70 со големина 1330 узаеднички625 инчен прстенест распон, 1.0625 инчен дијаметар

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

Комплет од шест жици / кабли за свеќички за употреба на 30 кс преку 300 кс Меркур Четиритактен (3 и 4цилиндри�

ОЕМ : 545РФЕ 6800 2342 Н 5170877АА 52119435АБ 45РФЕ 545РФЕ 68РФЕ Д72420 72420 Компатибилен : Компатибилен Со Доџ Аспен 20072009 / До�

Лесен; радијаторите имаат позитивен сооднос на пренос на топлина во тежина Алуминиумско дизајнирано ја

Фитмент : Одговара За Доџ Челинџер SXT SRT RT Hellcat 20092014 Функција : Дизајниран Да го промени обичниот надвореш�

Компатибилен Со Фиат и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригиналн

Еден дел број вклучува се за врвот крајот обнова Вклучува Теменски клип, прстени, зглоб, игла, клипови и �

Scroll