Свеж
Реткоелектричен НОВ СКЛОП НА РАДИЈАТОР КОМПАТИБИЛЕН СО RAM МЕМОРИЈА 3500 6.4 L 2014- CH3010367 68232742AB

Реткоелектричен НОВ СКЛОП НА РАДИЈАТОР КОМПАТИБИЛЕН СО RAM МЕМОРИЈА 3500 6.4 L 2014- CH3010367 68232742AB

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Компатибилен СО МАЧКА, ЧОВЕК, ОВЕН и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : , RAM МЕМОРИЈА : 68232742 ABPARTSLINK : CH3010367 ITEM ОПИС : РАДИЈАТОР СОБРАНИЕТО ТИП ЕДИНИЦА : RAMROWS : 1 ОСНОВНИ ГОЛЕМИНА : 27.06 ПРОИЗВЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : ПЛАСТИКА/АЛУМИНИУМ. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Радијатор-Редови : 1 Големина На Јадрото : 27 1/2 "Х 26 1/8" Х 1 1/16 " Произведен Материјал : Пластика / Алуминиум Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН СО МАЧКА, ЧОВЕК, РАМРАМ : 68232742БАРТСЛИНК : CH3010367 ITEM ОПИС : ТИП НА ЕДИНИЦА ЗА СКЛОПУВАЊЕ НА РАДИЈАТОРОТ : РАМРОУ : 1 ГОЛЕМИНА НА ЈАДРОТО : 27,5 X 26,13 X 1,06 ПРОИЗВЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : ПЛАСТИКА/АЛУМИНИУМСКА АПЛИКАЦИЈА ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ВАШИОТ БРОЈ НА ДЕЛ ОД OEM ОД ВАШАТА ОРИГИНАЛНА ЕДИНИЦА ЗА ДА ПОМОГНЕТЕ ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Премиум филтер изгради на оригиналниот филтер во однос на фитинг, ефикасност, притисок и проток на течн�

Димензии на пакетот : 68,58 H x 15,24 L x 15,494 W (сантиметри) Земја На Потекло : Германија Тип на вклопување : Специф

Прозорец Визир Визирите На ЕосВизир За Вентилација, Исто Така Попознат како Штитник за Дожд, Визир За До

Директна замена ова автоматско склопување на цревото за ладилник за масло за менувач е дизајнирано да �

Одговара На V6 27 L, 200515 Тојота Такома Радијатор Фан Покровот Дизајниран со најновиот софтвер и произведен

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОТПОРЕН НА КОРОЗИЈА го користи единствениот пригушувач на широк пазар со 100% констру

Материјал : висококвалитетен цпу Алуминиум, многу издржлив Директна замена за оригиналниот радијатор з

Номинален Напон : 32 Волти; Номинална Струја : 100 Засилувач Материјал на телото : Пластика; Вкупна Големина

ФункцијаОем Замена ФункцијаГи Исполнува Или Надминува Оем Спецификации КарактеристикаДизајн За Ладењ

Спецификации : Прекинувач 50 засилувач Компатибилен со / Замена За : Универзална 1годишна гаранција ве шт�

Ова е вистински оем (Производител На Оригинална Опрема) дел Користете вистински оем делови за сигурност

Материјал : 304 нерѓосувачки челик Количина : 1 парче Заштитник На Капакот На Решетката На Радијаторот...

?ФИТМфит за 20032011 За Чеви Експрес 1500 / 2500 / 3500, 20032011 за ГМЦ Савана 1500 / 2500 / 3500 ?Висок КВАЛИТЕТ сосема нови стр

Само за 11та генерација Хонда Цивик (2022 година) Нов висококвалитетен Цврст и издржлив Прецизен дизајн : в�

Инфинити Центрик Нуди целосно тестирање на лице место и контрола на квалитетот Центрични производител�

Намалете ги трошоците за поправки на радијаторот Обезбедете супериорни перформанси Подобрена отпорно�

Овој приклучок за шипка може да се користи за приклучување на јадрото на грејачот или пумпата за вода до

Примена 1 : за 19881997 ЧЕВИ Ц / К 1500 2500 3500 4,3 Л 5,0 Л 5,7 Л В8 28"' ;За 19881995 Чеви Ц1500 Ц2500 Ц3500 В6 В8;За 19891991 Чеви Р2500 Р3500 В350

20152016 Битие V8 50 L Рачен Менувач 13456, 25310Б1250, 25310Б1250 100% Тестирање На Перформансите 100% Нова Премиум Компонент�

Изведба Одделение Двоен Еден Инчен Јадро Природен Финиш Радијатор Држачи за монтирање на вентилаторот.

Дизајниран да одговара на цевката за полнење на моторното масло Лесен за употреба со прилагодена цевка

Дел Тип : Тркало Печат Произведено Од : Тимкен Број На Модел : 710467 Алт Модел : 710467 Алт МПН : 710467...

Изведба Одделение Двоен Еден Инчен Јадро Природен Финиш Радијатор Држачи за монтирање на вентилаторот

КОМПЛЕТ ЗА ФИЛТЕР ЗА АВТОМАТСКИ МЕНУВАЧ ЗА ЗАМЕНА : вградениот филтер за автоматски менувач ги чува заг�

Дизајниран за оес форма и функција Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер Јадрото е индустриски

ПОТПИС МАГНАФЛОУ САУНДОвалното тело на пригушувачот 4" х 9 11365 е дизајнирано да го испорача длабокиот, ре�

12Волти, 650 Ладни Засилувачи, Големина : 9 5 / 16 "х 6 13 / 16" х 7 5 / 8 " висока, Тежина : 36,4 фунти, Сае Пост,300+ циклуси �

Димензии на пакетот : 1302 W (сантиметри) Цена За : Секој Притисок( ПСИ) : 150 Материјал : Месинг Температура...

ИНЖЕНЕРСКА МОЌНОСТ : Најсовремените медиуми за филтрирање на воздухот се дизајнирани да ги зголемат ко�

●Материјал qvt Филтерот За Пренос е изработен од висококвалитетна алуминиумска легура, отпорна на ' рѓа,

Безбедно и Практично : Вградената плоча за жици со висока струја, висока чувствителност, високотехнолош

Дел : Филтер За Пренос Дел Број : 58906 Заштитете го системот за течност за пренос Високо издржлив и сигурен

Одговара на 1011 Toyota 4 Runner 2 Ое Дел Број 1640075441 Којо ја води индустријата за радијатори по квалитет, перформа

Произведени според СТАНДАРДИТЕ НА АФБМА користејќи висококвалитетни материјали Брегот до Брегот обез�

Пониска Цена Алтернатива За Директно Вклопување ЗА ОЕМ; Оваа ставка не е за продажба Во калифорнија / не

Дизајниран за оес форма и функција Вклучени се сите потребни фитинзи или хардвер Јадрото е индустриски

ОЕМ : 33010ЏФ015, РЕ0Ф11А, ЏФ015Е, 33010ЈФ015, 317283ЈХ0Ц, 317283ХХ0Б, 317283ХХ0А,313973ЈКС0А РЕ0Ф11А ЏФ015Е 33010ЈФ015 Автоматски Менува�

Scroll