Свеж
Ново За XboxOne Контролер Браник / Копчиња За Активирање Постави Црна Замена, Компатибилен Со За Xbox One Безжични Контролори Стандарден Модел 1537, Екстра LB RB LT Rt Лево &засил

Ново За XboxOne Контролер Браник / Копчиња За Активирање Постави Црна Замена, Компатибилен Со За Xbox One Безжични Контролори Стандарден Модел

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Ќе добиете : LB RB LT rt Копчиња Постави црна боја x 1 Состојба : Сосема Нов, Никогаш Не Се Користи. Алатката за поправка не е вклучена. Компатибилен со За Xbox еден безжични контролори модел : 1537. Ве молиме внимателно споредете ја сликата и описот. Бидете сигурни дека ќе го добиете она што ви треба. Одлично заменете ги оние стари, истрошени копчиња LB RB / LT RT СО сосема нови. Ве советуваме да пребарувате за инструкции На Интернет за да видите дали можете сами да управувате со инсталацијата, пред да ја пробате инсталацијата. Несоодветната инсталација може да го оштети вашиот уред и предметот. Ние не обезбедуваме никаква поддршка за инсталација, ве молиме проверете видеа На Интернет. Ние нудиме една година по продажбата на услуги. Повеќе од десет години искуство во видео игра ни овозможува да имаме можност да ви обезбедиме производи со врвен квалитет и доживотна професионална технолошка поддршка. Ние ја негуваме вашата доверба, ве молиме слободно контактирајте не. Ќе добиете : LB RB LT rt Копчиња Постави црна боја x 1. Состојба : Сосема Нов, Никогаш Не Се Користи. Алатката за поправка не е вклучена. Компатибилен со За Xbox еден безжични контролори модел : 1537. Ве молиме внимателно споредете ја сликата и описот. Бидете сигурни дека ќе го добиете она што ви треба. Одлично заменете ги оние стари, истрошени копчиња LB RB / LT RT СО сосема нови. Ве советуваме да пребарувате за инструкции На Интернет за да видите дали можете сами да управувате со инсталацијата, пред да ја пробате инсталацијата. Несоодветната инсталација може да го оштети вашиот уред и предметот. Ние не обезбедуваме никаква поддршка за инсталација, ве молиме проверете видеа На Интернет. Ние нудиме една година по продажбата на услуги.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цврст и стабилен : Овој случај за складирање на диск за игра е изработен од ABS материјал, кој е тежок, стаб

●БАТЕРИСКИ ПАКЕТ СО ВИСОК КАПАЦИТЕТ●2 парчиња 1400mah батерии на полнење, можете да наполните една додека

Слушалките за Лиценциран Разговор на мајкрософт додаваат функционалност за разговор на Вашиот Xbox One Во�

Изработен од висококвалитетен абс материјал, стабилен и издржлив за употреба Металната основна плоча с

Заменете ја оригиналната P / N : AC11 A Детали За Ставката : Liyon, Напон : 7,4 V, Капацитет : 5200m Ah / 38,48 Wh, Големина : 131

Достапно во 10 бои Безбедно држење Произведено Во Германија Направено од биобазирана пластика Одржливо�

✔ Висок квалитет : Изработено од цврст, издржлив челик и е гумен на горниот дел и страни, работи точно ис�

Конзола за играта за дисипација на дисипација на топлина и прашина : Покривањето со филтрирање на праши�

Приказна Пакети : Господарот на Ловот и Светлиот Господ Кожи : Темниот Ренџер, Капетанот На Часовникот, Г

Компатибилен со Xbox One или најновата конзола Xbox One S Докинг станицата Xbox One / One S се напојува преку USB портат�

Напојуван од 40 години аудио наследство и наместен за квалитетот на звукот што чука во срцето, звукот НА �

Про Игри Квалитет Слушалки плус Се Меша Засилувач Пакет За Xbox Еден : Овозможува целосна контрола врз ваш

Компатибилен со : Xbox Еден Елита Пакетот вклучува : 2 Пар Заменете Ги Истрошените Или Скршените Копчиња за

Вклучува : Внатрешен Хард Диск 2tb Xbox One S Конзола, 1 Xbox Безжичен Контролер (со приклучок за слушалки од 3,5 mm),

Двојно сечило лобо меле оружје Златна Пушка АРКА103 Златен ПРАТЕНИК Керис В10 Златна 1911 Заштитник...

Станете Уличен Крал : Научете Како да владеете со улиците и издувајте ја конкуренцијата со свој лик под �

Оваа ГОДИНА фифа 20 оживува две страни Од Светската Игра престижот на професионалната сцена и целосно но

Ултратенка, лесна конзола Xbox One X и контролер пакет винил декларална заштита Официјално лиценциран диза�

Широка компатибилност : Комплетот за замена на лопатката за контроли е компатибилен со, за прекинувач, з

Случај за силиконски покритие со висок квалитет за персонализирање и прилагодување на вашиот контроле�

Врати се на серијата потеклоОткријте ја вистината зад она што доведе до ужасите во Замокот Во Жителното

Сите нови приказни (па дури и нов крај) ќе бидат истражени Во Воини Орочи 4 Крајната како гејмерите конеч�

【Компатибилност】 специјално дизајнирана за вашиот Windows 10 / Xbox One / Xbox One S / Xbox One Elite / Xbox One Elite 2 / Xbox Serie

УСБ Надворешен Вентилатор Монтиран На Страна : дизајниран за ефикасно намалување на топлината, одржува�

Ве молиме, движете се надолу за целосен опис Ве молиме, движете се надолу за целосен опис Забележете дек�

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mothyskins за Вашите Слушалки Pdp Xbox One Aftergl

Двојни мотори Импулс предизвикувачи 9,8 кабел за стапало Ова е droid што го барате Овој Wired Controller Wars One Wired Contr

Соодветни модели : Рачката за оперативната рачка за пилотски вентили на багерот е погодна за склопување

Добар квалитет и изработка, чувствувајте се добро и издржливо! Не е лесно да се лизне, не е лесно да се пр�

Одложениот Не е херој содржината НА DLC ќе биде достапна за преземање бесплатно за сопствениците на било

♥ Компатибилен со контролата на Xbox One S ♥ Со овој комплетен сет на контролори и алатки, можете лесно да г�

Компатибилен Со : Замена аудио кабел За Астро А10 А40 А40 ТР Гејмерски Слушалки, Работи На Xbox One, Автомобил с�

Ноќе, светот претрпува смртоносна трансформација : ловецот станува ловец додека заразените растат поаг

Чувајте го зафатот за време на тие интензивни сесии за игри со оваа висококвалитетна силиконска кожа за

Поставете го трендот : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со моќни кожи за вашиот Fosmon Xbox One / One X / On

МОНУМЕНТАЛНА ПРИКАЗНА : Потопете се во епската скала На Средната земја додека ковате нов прстен и опсад�

Зголемена ТочностЗголемен опсег на движење за ист агол на стапот по инсталирањето На Продолжувачот, мн�

Станете најстрашниот Пилот Во Ангел Сити со Најбараниот Пакет На Ангел Сити Пакетот вклучува : Јонски П�

●Нови ДизајниНови функции и дизајни, подобрете ја вашата игра со новиот контролер, има речиси исти перф

Истражете масивен и динамичен отворен светДоживејте неверојатна разновидност на можности за игра Проб

Scroll