Свеж
Barените Барлвер, Божиќни џемпери за Божиќни руно, со долги ракави, маички за џемпери, графички кошули

Barените Барлвер, Божиќни џемпери за Божиќни руно, со долги ракави, маички за џемпери, графички кошули

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 255.84

95%полиестер и 5%спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Известување за големината-Пл. Обрнете внимание на табелата за големина 2-ри слика од лево, ознака за 8-10, m за 12-14, L за 16-18, XL за 20-22. Меки материјал- 95%полиестер и 5%спандекс, мек материјал, топол, се чувствува меко и удобно за носење. Стилски дизајн- стил на новогодишни елки, виси со мојот стил на гномии, стил на Божиќен филм, стил на пуловер, обични врвови. Пригода- одлично за секоја пригода. Партии за христови, Денот на благодарноста, датира, канцеларија, одмор, одмори и место за одмор и сл. Миење на рака или машина за миење во ладна вода / не бели / лежеј рамно на суво. *Име на бренд : Барлвер. *Тип на ставка : Божиќна маичка. *Пол : жени, дами, девојчиња, тинејџери. *Ракав на артикли : долг ракав. *Стил на артикал : слатка/симпатична/случајна/стилска. *Одговара за ставка : лабава вклопување. *Материјал : полиестер и памук. *Модел на предмети : Дрвја, гноми, автомобили. *Сезона на предмети : Зима, есен и рана пролет. *Големина на артикалот : S (4-6)/m (8-10)/L (12-14)/XL (16-18). *Должина на артикалот : Должина на туника. *Транспарентност : Бр. *Поставена : Подготвено руно. *Еластичност : Редовно. *Со џебови : бр. Стилски дизајн- стил на новогодишни елки, виси со мојот стил на гномии, стил на Божиќен филм, стил на пуловер, обични врвови. Пригода- одлично за секоја пригода. Партии за христови, Денот на благодарноста, датира, канцеларија, одмор, одмори и место за одмор и сл. Миење на рака или машина за миење во ладна вода / не бели / лежеј рамно на суво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на патент Погледнете зачудувачки додека работите во нашите шорцеви з

Материјал : полиестер Висококвалитетен материјал Направени во САД или увезени Обични врвови, трендовск

Удобна ткаенина : Нашиот фустан е изработен од висококвалитетна плетена ткаенина, мека, пријателска за �

Квалитетот е прв со најдобра услуга Клиентите сите се наши пријатели Моден дизајн, 100% сосема нов, висок �

Гума ѓон Внатрешен бројач на потпетици : ја подобрува поддршката и стабилноста Инјекција е; v; a; Пената з�

Табела на големини : S : рамо : 63cm / 24,8 ", биста : 118cm / 46,5", должина на ракавот : 66cm / 26.0 ", должина : 55cm / 21 М : рамо :

81% полиестер, 19% спандекс Повлечете го затворањето Овие меки шорцеви во Бермуда од essесика Симпсон вклуч�

полиестер Костумите за џемпери на качулка се изработени од висококвалитетен полиестер, мека и истегнат

53% памук 45% полиестер 2% спандекс Затворање на патент Само миење на рацете Одликувајќи се : Должина на тун�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 90% полиестер, 10% спандекс Изграден �

Ве молиме, измерете ја должината и ширината на нозете пред да поставите нарачка, а потоа повикајте се на

Патент кожа Затворање на тока Суво крпа чиста ♡ 【Материјал за производи】 За разлика од другите нормал�

50% памук, 50% полиестер Нема затворање на затворање Inенски деколте со опуштени ракави и странични споеви �

Emsенски елеци без ракави лесни Материјали : полиестер, мек, удобен и дише ?? 【За испорака】 Забрзана испор

100% полиестер Врвовите на резервоарот за жени лабава, женски резервоари на врвови, облечени обични, женс�

100% полиестер Повлечете го затворањето Омнисенка UPF 30 Заштита на сонце Управување со влага од омниВик...

Пу Направени во САД или увезени ❀ ОДГОВОРНА Големина : Ние користиме азиски големини, кои работат помал�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Сандали за жени се облекуваат лето

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 85% најлон, 15% спандекс...

Увезени Suede единствено Овој стил на танцувачки чевли е изработен од синтетичка велур со чипка мрежа, уба

79% најлон, 21% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Една лента за рамо : Во моментов, при�

2023 Топ маици за продажба на дами Без ракав капа за пад на деколте на врвот на врвот на деколте ✈✈✈ ДЕЛОВ

100% најлон Повлечете го затворањето Беспрекорна ткаенина Изградбата на врвот на тренингот има минималн

Облечен резервоар за жени Врво на резервоарот за контрола на стомакот за увезени жени...

75% полиестер, 25% спандекс ❤ Изработено во САД или увезени.✈ ✈ Стандард : 714 дена / Експедитирано : 35 дена �

100% памук Повлечете го затворањето Удобна екипа : џемпер на екипажот, направена од памучна полиестерска �

55% памук Затворање на влечење Само миење на рацете Материјал : школка : 55% памук + 45% полиестер, постава : 100%

ღ Супериорна ткаенина : Полиестер и спандекс Тренингот поставен за жени со квалитетен и мека ткаенина Д

100% поликотон Направени во САД или увезени 【Брза испорака】 720 дена !!!!! Има за цел да избере побрза логист

100% полиестер Материјал за миење Материјал : полиестер, е мек, лесен и дише Стил на дизајн : Оваа блуза е до

50% најлон, 38% полиестер, 12% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете ✅ Повеќе самоуверено :

100% полиестер Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратовр�

2023 маица за блуза за облека за избор на жени Кошница со блуза со кратки ракави на екипажот ✈✈✈ ДЕЛОВИ : �

Увезени Горна мрежа за дишење на перформанси со поддржувачки синтетички преклопувања...

100% полиестер Затворање на влечење Машини за миење Премиум материјалиизработени од висококвалитетен по

87% најлон, 13% спандекс Затворање на патент Единствените тениски здолништа за жени што ви се потребни : на�

Удобно и стилски тренинг поставува GMY Active Wear Dive Mase изјава за вашето секојдневно секојдневно носење Обле�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето Women'sенск�

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Кошули за модни копче за жени Лабава фитинг; Стилски високо ниско

80% памук, 20% полиестер Затворање на влечење Квалитетна ткаенина џогери со плус големина на шампионки се

100% ПВЦ Затворање на патент Само миење на рацете Womenените се гледаат во разгорената здолниште клуб, сјајн

60% памук, 40% полиестер Повлечете, затворање на поштенски патенти Само миење на рацете Машинско миење неж�

Scroll