Свеж
Columbiaенски женски Клаудија Риџ Пант

Columbiaенски женски Клаудија Риџ Пант

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Увезени Затворање на копчињата. Омни-штит-Ослободете : Одете напред, обидете се и да се извалкате. За риболов, лов и изложеност на влажни/неуредни околини, овие панталони одвраќаат течности и се спротивставуваат на цврстите дамки со напредни предива што ослободуваат дамки кои се сушат побрзо и остануваат почисти. Направени на Крстоносните : Овие панталони се направени од тешка, но најлонска ткаенина, која нуди удобни перформанси во широк спектар на активности. Корисни карактеристики : Размислена допира до прилагодлива половината за влечење, две џебови на рацете и задниот џеб. Активно вклопување : Овие панталони се исечени за активност со хибриден дизајн на удобно истегнување што е направено да се движи со вас. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја одделува нашата облека. Одредување само со највисок квалитет на материјали, експертско шиење и занаетчиство. Ова е долготрајна облека што ќе ја уживате за следните сезони. Затворање на копчињата. Омни-штит-Ослободете : Одете напред, обидете се и да се извалкате. За риболов, лов и изложеност на влажни/неуредни околини, овие панталони одвраќаат течности и се спротивставуваат на цврстите дамки со напредни предива што ослободуваат дамки кои се сушат побрзо и остануваат почисти. Направени на Крстоносните : Овие панталони се направени од тешка, но најлонска ткаенина, која нуди удобни перформанси во широк спектар на активности. Корисни карактеристики : Размислена допира до прилагодлива половината за влечење, две џебови на рацете и задниот џеб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 85% постелнина, 15% памук 【Известува�

Мешавина на Runtechnology® од 80% полиестер (влага) 10% најлон (јачина) 5% гума и 5% спандекс (поддршка на вклопување)

80% полиестер, 20% рајон Затворање на влечење ★ Дизајн : Подредени џемпери на руно ќе ве одржуваат топло во

Lounge Pants, Casual Pants, Comfy Pants, Wide Leg Pants, Elastic Waist Pants, Pajama Pants, Loose Pants, Women Pants, Drawstring Pants, High Waist Pants, Palazzo Pants, Womens Pajamas, Palaz

Ултра издвојување, ткаенини за истегнување на влага Зајакната изгледа конструкција Зони отпорни на абр

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс, ткаенин�

Ткаенина Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето Материја

За испорака : Стандарден превоз 721 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL =

62,8% рајон, 32% најлон, 5,2% спандекс Повлечете го затворањето Женски фустани панталони удобни, дише и четири

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината сп

Договори за премиерот Ден денес 2023 година Повлечете го затворањето За жени плус бели ребрести резервоа�

77% рециклиран полиестер, 23% спандекс Повлечете го затворањето 7,4 мл мешавина од полиестер спандекс...

Увезени Шахот мери приближно 06 "од Арх Пета мери приближно 03" Платформата мери приближно 03 инчи Отворање

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Сопствена фабрика, создадете висо�

Постелни панталони за жени Направени во САД или увезени Најдобри подароци за жени / мама / пријатели / де�

100% полиестер Повлечете го затворањето Под мисијата на Оклоп е да ги направиме сите спортисти подобри пр

Мешавина од памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Мек материјал за мешавина од памук, удо�

100% спандекс Направени во САД или увезени Затворање на патент Dashенски Брукс цртичка? Zip : : Останете топло

86% полиестер, 14% еластан Материјал за миење Материјал : 90% полиестер, 10% еластан; Ткаенината е истегната и �

100% полиестер Најдобар дизајн и совршена изработка : Дамите гаќички се чини дека се многу модни и шармант

Graphicенски худи графички Почитувана внимание на кралицата : Ве молиме, погледнете ја сликата на левата го

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

80% најлон, 20% спандекс Еластично затворање Ткаенина : Xtrafort 80% најлон 20% спандекс Наменето за јога или обук�

100% полиестер Повлечете го затворањето Подароци за жени / мама ?????? Gibb Self 2022 новогодишно големо дозвола ????

Погодно е за енергични вежби за фитнес центар и трчање, салата, јога, возење, велосипедист или други акти

100% полиестер Само миење на рацете Добра еластичност, мека и пријателска за кожата, лесна и поткачка и не

100% полиестер Повлечете го затворањето Материјал за пријателски на кожата Користеше ткаенина за дишење

100% полиестер Затворање на кука и јамка Секогаш бидете подготвени за големата игра со оваа прекрасна сја

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 89% полиестер, 11% еластан...

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% полиестер, 5% спандекс Затворање

Сандали за жени платформа ? Најдобри подароци за жени / сопруга / девојка / ? Купете сега? Денешни зделки Г�

100% полиестер Еластично затворање 【Цврст еластичен опсег】 Еластичниот опсег на задниот дел има засиле�

74% памук БЦИ, 24% рециклиран полиестер, 2% еластан Повлечете го затворањето Тенок вклопување Направено со �

Состав на материјал : 31% издржлив drymax / мек олефин / 57% полиестер за влага / 6% истегнат еластан / 6% најлон шт�

Уживајте во оваа одлична дами атлетска вклопување, но нежно контурирана кошула со силуета Дизајнирано �

100% полиестер Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво Должина на ракавот : краток ракав Што доб�

100% текстил Contagrip Ta : Изграден за максимален зафат на лабава, мека, солидна и нерамна површина, Contagrip TA кори

Мешавина од памук Повлечете го затворањето Удобно и лабаво фитинг Овие планински авантуристички тимов�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Ткаенина : мрежа за перформанси...

75% најлон, 25% трошење Повлекување на затворање Technology Технологија за управување со влага ја фаќа влагата �

Мешавина од памук+полиестер+спандекс Повлечете го затворањето Полки за поттикнување на качулки со цело

✅ 【Материјал】 : Овој резервоар за обука на жени е идеален за вашето вежбање Лесна ткаенина, ткаенина за

100% полиестер Затворање на влечење Материјал за миење Материјал : Буфантната капа е изработена од полие

Scroll