Свеж
Anyray HR16 120V 50W 35W 20w E26 MR-16 50 Вати PAR16 JDR C Халогена Сијалица СВЕТИЛКА EXN FMW БАБ Поплава Со Објектив

Anyray HR16 120V 50W 35W 20w E26 MR-16 50 Вати PAR16 JDR C Халогена Сијалица СВЕТИЛКА EXN FMW БАБ Поплава Со Објектив

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

HR16-C 120 V 50 W 35 W 20w E26 E27 MR-16 50 Вати JDR C Халогена Сијалица Светилка Е26/Е27 Средна Завртка Со Капак / 38-Степен Ширење На Зракот. Работи и со 110 Волти , 120 Волти и 130 Волти , Долг Животен Век : 2.500 Часа живот на сијалицата. Употреба : Дома, Канцеларија, Ресторани, Продавници , Училишта, пејзаж / Универзални светилки. Висока Осветленост и Енергетски ефикасна сијалица / Затемнета Зрак. Ќе Биде Добра замена халогени светилки за повеќекратна употреба , вклучувајќи : кабинет , плакар , отворено, дома, Микробранова Печка , Печка , Хауба , Свеќа потопла светилка , Вдлабнати тела, канцеларија , под шалтер, таванска ламба , продавници , Светилка За Факел , биро , под шалтер , под , ресторани , училишта , продавници , апарати за домаќинство , осветлување на сензорот за Движење , под кабинет , внатрешен , тавански вентилатор сијалица , отворено , безбедност, пејзаж .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Совршен акцент за секој антички декор Носталгични светилки достапни повеќе форми на сијалица, стилови �

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА : со само 1 / 10 потрошувачка на електрична енергија на блескаво сијалица, чинат само 0,

Замена ЗА ОСРАМ СИЛВАНИЈА CF28 EL / 3 WAY / ПРЕСВРТ / 830 / BL / 1 СЕРПЕНТИНАПРЕСВРТ Сијалица Единица по продажба : 12.

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

● (Пакување од 10) Г9 халогени светилкиНапон : 120 V (Погоден ЗА 110 V, 120 V, 130 V), Моќност : 40 W Светлосна Боја : топл

12в 24В 36В ДЦ / АЦ сијалица Не ја заменувајте СИЈАЛИЦАТА СО 110 V AC Заменете ја халогената сијалица 40w / 60w во н�

ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈАсијалицата МР16 е совршена за пејзажни тела, вдлабнати светилки, осветлување на патека

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Компактен извор на светлина, бела светлина, во голема мера го намалува избледувањето предизвикано од из

Боја / завршница : матирано Просечен животен век : 1000 часа Лумени( излез на светлина) : 4500...

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

100 Парчиња Стандардна ЛЕР ВО Пакет Т1 3мм; Сите Обоени Верзии се дифузно затемнети, а белата Верзија е чис�

Последните 9 Години Инстант На Технологијата Заштеда На Енергија Помал од било кога 3 Силванија МикроМи�

Тип : замена дел Дополнителна сијалица за Фенерче За Шкорпија Фенерче Карактеристики : Ставка : Тип На Св

Флуоресцентните светилки се светилки за заштеда на енергија и траат до 10 пати подолго од светилките со �

2 Pakc = 2 парчиња 15w BL Замена Светилки = 30 W_ пред да ја направите нарачката, ве молиме измерете и потврдете де

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E F18 TBX / SPX35 Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 2 Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G...

Безбедност и заштита на животната средина за добра изработка Тоа го спречува краток спој за избраниот м

Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G E F18 TBX / SPX41 Со Техничка Прецизност Единица по продажба : 2 Замена ЗА GE GENERAL ELECTRIC G...

Уникатен Дизајн на ѕвезда : декоративната сијалица едисон изработена од проѕирно стакло со дизајн на ѕв

Е лесно да се инсталираГолемина : 64*18мм / 2,5*0,7 инчи G9 led сијалицата е подолга од халогените, проверете ја д�

GE Осветлување G25 Освежи HD LED Светилки Светилки, 55Вати, Јасна Завршница, Дневна Светлина, Затемнување, 60Ва�

База : Г4 / ГЗХ4 2 Пин 4мм центар до центар Спецификации : 30 Вати, 6 Волти Единица По Продажба : 1 Одрекување :

Заштеда на енергија и заштита на животната средина : Во Споредба со традиционалните халогени светилки, E

Декоративната ЛЕР Б13 обезбедува изглед на светилки со блескаво светло со заштеда на енергија до 89% Енер�

Предноста Изберете 5cct downlight нуди 5 избрани температури на бојата во еден компактен пакет Прекинувачот З�

? [Светилки ЗА ИТНИ СЛУЧАИ на Полнење] овие светилки на полнење ќе го одржуваат вашиот дом осветлен 45 час�

Традиционалните Ги Исполнува Современите : S21345 55ВАТИ LED светилка САТКО ИМА гроздобер стил со модерна ЗА�

Замена од 35 Вати користејќи само 3,5 вати Топло, меко бело светло со висока дефиниција / 2700 температура на

Направете го вашиот дом место за удобност со подобра светлина што ја минимизира непотребната сина свет�

4пакет На едисон филамент ПРЕДВОДЕНА т30 светилки Секој е широк 7 1 / 4" висок х 1" Стандард средна база Е26...

Scroll