Свеж
Молив За Молив За Очи Гуоларизи Водоотпорен И Отпорен На Пот Молив За Молив Во Боја На Молив Лесно Создаваат Совршена Шминка Засекогаш Ајлајнер

Молив За Молив За Очи Гуоларизи Водоотпорен И Отпорен На Пот Молив За Молив Во Боја На Молив Лесно Создаваат Совршена Шминка Засекогаш Ајлајнер

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 17.44

Пренослив Лесен, Мал, Лесен За Носење, Разноврсниот Дизајн Заштедува Простор За Складирање И Време За Шминка За Одмор ®Костум За Сите Прилики, Совршен За Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките, Свадба, Роденденска Забава, Козметичко Шоу, Шоу Во Живо И Забава За Танцување. Лесно Со Отстранувач На Шминка, Брзо И Чисто, никогаш Не Грижете се .Исто Така, Може Да Се Отстрани Со Топла Вода, А Потоа Нежно Исчистете Со Масло за Чистење. Нашиот Производ Е Убав И Дека Сме Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне. Производот Може Да Биде Оштетен За Време на Пратката,Ако Сте Ја Примиле Скршената Стока или Не Сте Задоволни со Нашиот Производ.Ние Ќе Ви Понудиме Решение За Вас. Молив За молив За очи Водоотпорен И Отпорен На Пот Молив За Молив Во Боја На Молив Лесно Создавајте Совршена Шминка Засекогаш Молив За Очи Молив Водоотпорен И Отпорен На Пот Молив За Очи Молив За Очи Лесно Создавајте Совршен Ајлајнер 1мл Материјал : течна Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Изложете 2мм долго и лесно нацртајте го внатрешниот раб на веѓата нацртајте ја контурата на обликот на в

€ЦРТАН ФИЛМ РОДЕНДЕН ТЕТОВАЖИ ЗА ДЕЦА Супер симпатична И шарени Среќен Роденден лажни тетоважа дизајн�

+ Природна Шминка : Овој Молив За Сенки За Очи Е За Оние Со Чувствителна Кожа, Мазен Како Свила, Одличен За

Овој период влошки торба е направен од премија собирање крпа, Сунѓер, Оксфорд крпа, која е многу мека и

Едноставен За Употреба И Отстранување : Изберете Го Оној Што Ви Се Допаѓа, А Потоа Со Лицето Надолу На Ко�

●Помада За веѓи ● овој професионален гел за помада за веѓи за шминка доаѓа во дванаесет трендовски бои

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден...

Висока пигментна боја Мазна апликација Водоотпорен до 14 часа Земја на потекло Е Германија Носителите н�

ГОЛЕМИНА : Супер парична казна смачкана ТЕЖИНА : 300 Кт / 60 Гм УПОТРЕБА : може да се користи Во уметност и за

Полнење На гребенот : Ја Обновува плочката за нокти за да ги изедначи гребените и да ги скрие несовршено�

Најдобра лажна крв За Ноќта на Вештерките, косплеј, ШМИНКА SFX и многу повеќе! Развиен за реален изглед на

Палета за сенки За очи : оваа крајна палета за шминка содржи 16 високо пигментирани сенки кои се лизгаат н

Природна козметика Сенка За веѓи Влажен асфалт Ако не можете да го најдете предметот што ви треба, може �

ЖИВОПИСЕН КАРМИН во БОЈА : Милани знае дека најдобриот начин да се направи влез е со изјава Се чувствува�

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема

Што Е тоа : Добијте Бескрајни Комплименти За Вашата Кожа (Не За Вашата Шминка) Со Оваа Подлога За Почесту�

Почестете ги усните со мелем збогатен со шеа и манго путери за мазен изглед со навестување на боја Обезб

? 4,5 мл Моден Метален Течен Карминсјајни метални нијанси Карактеристични бои на усните, бојата прифаќа ж

Други Издржливи Водоотпорни Состојки Што Се Користат На Гел За Веѓи За Да Се Подобри Ефектот На Боење И �

ЗАБАВНИ ТЕТОВАЖИУживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата ил�

?€6 Голи Бои€6 нијанси на кадифе мат кармин во собата, голи мат мус текстура, лесно да се шири рамномерно,

Сјај На Лицето И Телото : овој течен крем за истакнување со осветлувачки состојки може да ги истакне ваш�

Интензивен, долгоносен надворешен молив за очи кој непречено се лизга Моливот дава неверојатна изведба

Боја Богата Боја На Усните : Препуштете се на богатството надвор од споредба со нашата најлуксузно бога�

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

ШИРОКИ КАРАКТЕРИСТИКИСјајот За Усни е Лесен, нелеплив и Навлажнувачки Овие Кармини Се Долготрајни, Вод�

●Четка за веѓи + 4д Удар На Коса ултратенка четка за Веѓи зделка за полнење, обликување на облогата на оч�

Тоа Ќе Биде Идеален За Девојки Или Дами За Секојдневна Употреба, Роденденска Забава,Козметичко Шоу,Танц

Затворање на бравата ● Пакетот Вклучува : € 2 парчиња КлипНа Држач За Мелем За Усни Торбичка За ракави з�

① СОВРШЕНИ КРИЛЈА СЕКОЈ пат кога ќе застанете Со нерамните линии, искривените набори и разнишаната сим�

1 Овој производ е за учениците да прават трајна шминка Особено за почетниците Тоа би можело да биде попр�

Ајлајнер брзосув, долготраен, Отпорен на Пот, Водоотпорен, ајлајнер за шминка Принцеза Жезол Ајлајнер м�

Елегантен луксузен контејнер Интензивна боја повеќе часови, без да ги допирате усните и чувство на екст

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни,, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема Да Исчезнат

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Овој Производ, Ве Молиме Почувствувајте Да Контактирате Со Нас,

?●Сјајна Течна Сенка За Очи ● Лесна текстура, Сјаен Ефект Оваа блескава течна сенка за очи има долготра�

БОГАТИ и ЗАЧУДУВАЧКИ НИЈАНСИ Нашиот кармин е достапен во 12 живописни нијанси со разни завршетоци—мат,

Реставрација : Нашата Подлога е Лесна Подлога Која се Вклопува Во Кожата (И Хидрира Со Апликација) За Да �

Scroll