Свеж
Мат Усна Глазура Кармин Постави Нелеплива Чаша Кармин Течен Сјај Издржливи Усни Водоотпорни И Избледуваат Изобилство Козметика

Мат Усна Глазура Кармин Постави Нелеплива Чаша Кармин Течен Сјај Издржливи Усни Водоотпорни И Избледуваат Изобилство Козметика

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Повеќе Прилики : Погоден За Шминка Од Четири Сезони, Погоден За Сите Прилики Како Канцеларија, Шопинг , Забава Итн, Ви Носи Прекрасно Искуство За Шминкање. Глам Вашите Усни : Долготрајна Нелеплива, Долготрајна Хидратација Без Избледување, Овие Кармини Можат да Направат Вашите Усни да Изгледаат Зачудувачки. Голиот Сјај За Усни Е Спротивен На Нашите Најлуксузни Бои И Навлажнувачи За Богата Боја. Кармините Се Богати Со Хранливи Материи За Да Ги Направат Усните Меки И Навлажнувачки. Навлажнувачки, Нежен, Елегантен И Лесен, Свилениот Кармин Е Совршен За Сите Сезони, Особено За Канцеларии, Состаноци, Шопинг И Летни Забави. Ова Е Многу Корисен И Многу Убав Комплет За Усни Кој Лесно Се Нанесува. Долготраен Сјај За Усни Со Кадифена Платнена Завршница, Долготрајна, Богата Боја, Луксузна, Вистинска Завршница, Мека Како Свила. Не Исчезнува Цел Ден. Мат Глазура За Усни Комплет Кармин За Нелеплива Чаша Течен Сјај Издржливи Усни Водоотпорна И Избледена Изобилна Козметикамат глазура за усни комплет кармин, нелеплив кармин за чаши, течен сјај, издржливи усни, водоотпорен И избледен, 3-парче кармин Материјал : залепете Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има Мала Разлика Во Бојата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

● Издржлива Водоотпорна Водоотпорна Формула Обезбедува 12 Часа Отпорност На Избледување И Отпорност На

Оваа Облога За Усни Е Високо Обоена, Водоотпорна И Пот , Не Е Лесна За Соблекување И Ги Одржува Вашите Усн

Го подобрува носењето шминка со фиксирање на основата Помага во заштитата на кожата од еколошки напад и

Ние Сме Посветени На Создавање Висококвалитетни Производи и Услуги за Вас Ако Имате Какви Било Прашања

1 Извадете го чистиот, заштитен горниот лист и ставете го привременото лице за тетоважа надолу на кожата

12 Листови или околу 96 парчиња привремени налепници за тетоважа (9х19см или 7, 4х3, 5 инчи) со прекрасни модел�

Одговараат За Различни Прилики, Како Повик, Салон, Партија, Свадба Плус, Може Да Се Примени На Врвот Усна,

Бовицки Вода Активиран Сплит Торта Лагер е *НЕ Е ГЕЛ ЛАГЕР + НЕ ВОДООТПОРЕН* Секој сад има две бои, 5g / тенџ

€6 бои маскара● една цевка за маскара со удобен, лесен за употреба апликатор Во Црна Кафеава розова вио�

Нашата Козметика Никогаш Не Се Тестира На Животни, Лесно Се Перат И За Чувствителна Кожа Да, Користете Б�

И Чисти Материјали Светли Бои : Ова Мека Текстура : Има Многу Удобна И Мека Кремаста Текстура Со Кадифена

Мат Финиш Кармин Мејбелин : Овој кадифен, хидратантен мат кармин продолжува со едно лизгање, давајќи сме

Дефинирајте, пополнете и згуснете ги веѓите со природна боја што може да трае до 3 дена со наградуваниот

`+ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ декаСекој Проблем со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние ќе Ви Одгов�

УДОБЕН ДОЛГОТРАЕН КАРМИН : Уживајте до 12 часа носење додека усните се чувствуваат удобно цел ден Луксуз�

● Погоден за употреба за почетници и употреба на професионални шминкери Суптилни линии, чадени вибраци

Прикажаната Слика Е Претстава на Предметот, Ќе Добиете Од Достапниот Дел Бојата Може Малку Да Варира По�

Грејс кул средно сива боја Лиз топло средно сиво Комплет вклучува : 1x Топло бети дијамантклин веѓа молив

0037 Оз Џорџо Армани Миризливото освежувачко масло За тело Обезбедува супериорна влага додека ја полни к�

Водоотпорен Гел Усна Лагер Парабен Слободен Екстремно долго носење, водоотпорна формула се лизга на ус�

Патентираната формула нуди 16 часа убава, удобна боја што нема да ја излупи или истроши средината на усна

+Тетоважа Со Накит за лице : Дојдете со 4 листови сребрен бисер половина тркалезни скапоцени камења за ли

●2 Парчиња Сет За Моливи За Веѓи ● 2Пакувајте двострано моливче за веѓи, природен мат тон, 4 различни бои,

Кожата останува мазна и беспрекорна цел ден Идеален за нормална до мрсна кожа 2 во 1 основа и коректор, су

Волуменска УбавинаСоздава Природна Маскара И Боја За Волумен Стил И Јачина На Трепките Со Само Еден Сло

Сите Во Една Торбичка За Подароци За Шминка : Комплет за шминка севоедно, вклучувајќи светкава палета на

По Прашања : Ако Го Добиете Неисправниот Производ Поради Нашата Грешка Или Незадоволни Од Нашиот Произв

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Забележете Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока Или Не С

Кажете Збогум На Лажните Трепки : Кажете збогум на лажните трепки и пробајте го нашиот Серум за зајакнув

Бестежинскиот прав го поставува и го продолжува абењето на коректор, камуфлажа и други производи под оч

Scroll