Свеж
Outfmvch Магнетна Постава Мала Тенка Цевка Ајлајнер Течно Пенкало Женско Кафеаво Долготрајно Едноставно Шминкање И Отпорност На Пот Не Е Лесно Да Се Обезбојува 2ml Гел ?

Outfmvch Магнетна Постава Мала Тенка Цевка Ајлајнер Течно Пенкало Женско Кафеаво Долготрајно Едноставно Шминкање И Отпорност На

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 70.24

Шминка За Очи Што Може Да Се Користи За Различни Прилики И Настани, Долготрајна Шминка За Ајлајнер Погодна За Забави За Косплеј, Матурски Забави, Емисии, Свадби, Родендени, Луди Музички Фестивали Итн Ноктите молив нинг Молив Хајлајтер шминка корејски Ајлајнер Молив Молив За Очи За Вода Линија Вегански Ајлајнер Никогаш Не Успеваат. Ве Молиме Контактирајте Со Нас За Најдобро Решение Ако Не Се Во Квалитет. Ние Навистина Го Цениме Тоа Ако Ни Дадете Шанса Да Го Решиме Проблемот. Хајлајтер Шминка Око Облоги Готски Шминка Ориз Хартија Шминка Око Молив Острилка Спреј Тен Налепници. Шминка За Хајлајтер,Шминка За Очи,Сенка За Очи,Корејска Шминка,Шминка За Стапчиња За Сенки За Очи,Стап За Осветлување За Очи,Палети За Шминка,Сјај За Очи,Стап За Хајлајтер. боја сјај око молив сенка стап металик треперлива сенка за очи долготраен интензивен висок сјај бисерни ајлајнер партија фестивал шминка светка дрво дијамант разнобојни сјајна чад кремаста мат неутрален рефус водоотпорен пенливи брзо сушење. Стап За Сенки За Очи, Шминка Засекогаш,Молив За Очи,Апликатор За Сенки За Очи Двострано, Стап За Шминка За Истакнување. Магнетна Постава Мала Тенка Цевка Ајлајнер Течно Пенкало Женско Кафеаво Долготрајно Едноставно Шминкање И Отпорност На Пот Не Е Лесно Да Се Обезбојат 2мл Гел Молив За Очи Мали Тенки Цевки Ајлајнер За Очи Течно Пенкало Женско Кафеаво Долготрајно Едноставно Шминкање И Отпорност На Пот Не Е Лесно Да Се Обезбојат 2мл Материјал : течна Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 0,8 инчи (20 Тежина : 0,5 гр Кука Големина : Бог

Неразреден и Жив Издржлив и Еластичен Животните Суровост Слободен Произведено во САД Треперлива Основ�

Е важно! ! ! Тетоважата трае околу 24 часа за да се промени од сребрена во сина на вашата кожа Во рок од 24 ча�

ПЕЧЕН ПРАШОК за ПОСТАВУВАЊЕ ЗАМАГЛУВАЊЕ : Уживајте Во овој невидлив прашок за поставување без тежина шт

Поради Влијанието На Светлината, Вистинската Боја Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата Можеш Да Разбе

Со мешавина од хидратантни состојки, непречено се лизга на усните Ултра удобната текстура се чувствува

Крем Руменило : за природно дрзок изглед, ова течно руменило доаѓа со апликатор за срна за лесно нанесув�

Quzy Karmick】 долготрајни високопигментации формула која е удобно на шминка и веднаш открива светлина, висо�

[Шминка За Стапчиња За сенки] Крем стап за сенки за очи може да се користи за создавање зачадена, секси, б�

Пакетот вклучува : 2 лист На Вечера привремена тетоважа (СВЛ36) Големина на листот : 8 х 6 инчи широк и висок

Длабоко негување бб крем Помага во обединување на тонот на кожата и осветлување на досадна кожа Помага �

Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Попула

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

● Состојки И ● Има Одличен Квалитет, Водоотпорна И Долготрајна Формула Без Иритација Погоден За Различ

Поради Влијанието На Светлината, Вистинската Боја Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата Можеш Да Разбе

ПРЕКРАСНО : Привремени Тетоважи За Жени Девојки Возрасни Уметнички Налепници, моден Бохо За Возрасни Гр

Нема да се збрчка, згрутчува, бледнее или размачка^Лесно се отстранува со сапун и вода или со средство за

ЛАЖНИ ТЕТОВАЖИ СО ЛУЗНИ ТЕТОВАЖА ЗА ШМИНКА ЗА НОЌТА на ВЕШТЕРКИТЕ можете да го покажете вашиот шарм леп

Апсолутен Њујорк е насекаде бренд за убавина кој ги нуди најважните работи од козметика, нега на кожа, т�

Информациите подолу се само по пакет Кремастата текстура слична на мус се чувствува мека и лесна на усн�

Опис Еверсофт Мицеларно Чистење ВодаНегување, Ја Отстранува Целата Шминка со 100% Органско Авокадо Насок

Кармин со висок сјај, супер пигментиран лак со текстура слична на мелем Шеа И Манго Путери : Познати По с�

[4 Недели Револуција] Проширете ги и зајакнете ги трепките и веѓите за да создадете природно гламурозни �

Мејбелин Свилата повторно ја прави сенката нова Ексклузивната формула за плишана свилена сенка за очи �

Оваа листа е за : * сребрена убава долга врзана врска со ригистони * Големина : 24 мм долга (2,4 см)* Секој паке

Ние Гарантираме Дека Сите Производи Се Предмет На Ригорозни Тестирање На Квалитетот Ако Имате Какви Би�

Долготрајната Глазура За Усни Е Лесна За Употреба, Кадифена Платнена Површина, Долготрајна, Шарена, Лук�

1 Користете Го Потесниот Дел Од Моливчето За Веѓи За Да Ја Нацртате Контурата Според Поправената Форма Н

Нашиот Производ Е Убав И Дека Сме Сигурни Дека Ќе Ви Се Допадне Производот Може Да Биде Оштетен За Време

Обезбедува луксузен сјај и богата боја Бојата останува вистинска и долготрајна Карактеристики стапче �

ДОЛГОТРАЕН И НАВЛАЖНУВАЧКИ : овој сјај за усни има лесна и хидратантна формула за долготрајна шминка за

Што Е тоа : Едно + Готово, Свежа Интуитивна Боја Во Свесно Изработени Стапчиња, Совршена за Летање Мешави�

Овој владетел одговара на различни лица, погодни за секого Владетелот има доволно голем опсег, висока т�

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : кутијата за кармин за носење е изработена од кожа од микрофибер, водоотпорна и мног

[Најдобра кутија за подароци за кармин] Ова е многу удобен и убав сет на кармин, кој е лесно да се примени

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

Сет од 4 привремени тетоважи Еден дизајн во 3 различни големини Лесно за нанесување Кожата е безбедна и н

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден Молив З�

Минерална Руменило Шминка 100 проценти конзерванс, талк и мирис слободен Природно испирање на бојата...

Scroll