Свеж
7/8 Grosgrain Ribbon розова вера надеж loveубов христијанско срце DIY коса лакови 3 јарди

7/8 Grosgrain Ribbon розова вера надеж loveубов христијанско срце DIY коса лакови 3 јарди

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Врвен квалитет 7/8 "(22мм) Пинк и сребрена фолија" Вера, надеж и loveубов - најголема од овие е loveубовта "Гросгреин лента 100% полиестер - единечно лице. Во согласност со стандардите ОЕКО -Текс - машина за перење и боја. Сликата на лак е само на пример - оваа листа е за дворот на лентата. Ве молиме имајте предвид дека боите на лентата може да варираат малку како резултат на прикажувањето на мониторите. Врвен квалитет 7/8 "(22мм) Пинк и сребрена фолија" Вера, надеж и loveубов - Најголемата од овие е loveубовта „grosgrain панделка. 100% полиестер - единечно лице. Во согласност со стандардите OEKO -Tex - машина за перење и боја. Сликата на лак е само на пример - оваа листа е за дворот на лентата. Забележете дека боите на лентата може да варираат малку како резултат на прикажувањето на мониторите. Најголем од овие е loveубовта… вера надеж и loveубов христијанско срце Гросгреин лента со ленти, можностите се неограничени со дворот на лентата со грбови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Големина : 3 инчи ПВЦ закрпи за своја облека, јакни, фармерки, капачиња, маици итн Одличен подарок за униф�

Големина : 1,8 см х 5,7 см (0,7 "x 2,2") Делумно везење / јасни детали / остар, а не заглавено шиење / точен регис�

Пакет : 20 парчиња копчиња за шиење Приближна големина : 5мм Дија .; Големина на дупката : 1мм; Дебелина : 3,6мм

70% металик / 30% најлон Енергична, блескава покриена лента Сјајот навистина се откинува, одличен за додава

КРИСТАЛНИ КРИСТАЛИ : Изработени од 888 Кристали увезени од Блискиот Исток Камењата можат да трепкаат как�

Клип во стилот на јастог Еве го нашиот нов патент влече 16 пакувања, 4 бои Оваа замена на патент се користи

Држач за навој на организатор на конец, може да ви помогне да ја зачувате преостанатата нишка за шиење, ш

Мат за сечење на шиење : Користејќи исклучителна изработка, тие имаат силна практичност и добра издржли�

【Носете везови на знамето на НАТО и Шпанија и придонесете за светскиот мир!】 Шпанија е моќна членка на �

Големина : 2Х2 инчи Пакетот ќе биде испратен директно од Тајланд преку Дхл Глобална Пошта или Тајланд Пос

Ironелезо на жолт вез 2 "Цвет на розово лепенка за ткаенини Продадено по парче, можете да купите повеќе од е

Големина : 4 '' долга Висококвалитетен материјал : Легендата Господар на темнината Везено железо на шиење

Квадратни димензии( во Инч) : 6 л х 6 В, димензии на сликата( во Инч) : 4 л х 4 В 100% полиестер; сликата е мека за �

Рефлексивна лепенка со сина и црна starвезда Везено во сина и црна боја Поддршка од црна двојка...

Носете копче за да им кажете на сите кои се кои се на туш за бебиња 21 / 2инчен дијаметар изработен во метал

Земја на потекло : Соединетите држави Висина на пакетот : 6,0 инчи Должина на пакетот : 0,75 инчи Ширина на па

2 во 1 пиштол за килим : пиштолот за пиење може рачно да се префрла помеѓу купот на сечење / јамка, само тре

Разноврсниот лишаен гаден може да се носи како лесен палто, облечен фустан или облека вистинска работа

Може да ставите некои костуми со насликана цртање во боја на DIY, Снежен човек Полистиренските бели конус

6 "Висок за 4,5" широк Печ е 100% извезена Супер силна поддршка за лепак за заптивка на топлина Оваа лепенка м

Собрание на уреди со бобин за машини за единечна игла juki Juki Дел # 21357967 (21357967) Се вклопува во модели на ukуки

Совршен за шиење,занает,облекување итн Издржлив материјал, не е лесен за ' рѓа Домашна машина за шиење, т�

Брави за завршување на гроздоберниот кабел : бравите на крајот на кабелот се во гроздобер стил Секоја од

Метал Затворање на тока Материјал за миење Материјал : Внатре во метал Големина : приближно...

Киселина и токсични слободни Наменето за лесна употреба Погодно за проекти за уметност и занаетчиство..

Белото bellвонче од пена може да го украси вашиот дом, Божиќната атмосфера и да го направи вашиот дом подо�

Пакет, вклучувајќи : ќе добиете 100 парчиња мекобол железо на закрпи, дизајнирани во стил на мекобол, мере�

Гумените закрпи за лепенка се перат и издржливи Се разбира, тие се Colurfast и отпорни на УВ, куката и јамката

Мека Ширина : 5 / 8 "(15мм) Пакетот Содржи : 5 јарди Виножито Черепот Фолија Печати Еластична Спандекс Сатен Б

Количина 60 до 70 грама нишка во секоја количка Вештачка свила / рајон искривена со полиестер Лурекс / З�

Везени прилагодени дизајнирани закрпи за облека, опрема, јакни, елеци, фармерки, капачиња, капи, ранец, п�

Мат ЗА СЕЧЕЊЕ АРХИКИ 12х12 ќе го направи вашето искуство со сечење помалку стресно затоа што не треба да ј�

Ова е една предпресечена јапонска обична рајон креп (околу 9,0 "× 12,9") (Фотографии прикажани во две парчиња

Scroll