Свеж
Витакео [Функција на тајмер од 5 ч] Ретро Божиќен фенер, Божиќна декорација Божиќ подароци Божиќно фенер со 8 божиќни музики за Божиќна декорација на домови, Дедо Мра

Витакео [Функција на тајмер од 5 ч] Ретро Божиќен фенер, Божиќна декорација Божиќ подароци Божиќно фенер со 8 божиќни музики за Божиќна декорација

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

[Музички тајмер] : Вклучете го долниот прекинувач (тајмер), светлината автоматски ќе се исклучи по 5 часа и автоматски ќе се вклучи по 19 часа, за време на употребата на функцијата на тајмерот, ако музичкото светло е исклучено, мора да се рестартирате Прекинувачот за да продолжи да го користи [Постојат 2 начини на употреба, 8 божиќни песни] : режим 1 е сцена за осветлување. Режимот 2 е сцена за осветлување, свирење музика. Light Up Musical Snow Globe Lantern има 8 јамки Божиќни песни. [Домашна декорација и избор на подароци за семејство] : На овој празник, нема да ја пропуштите можноста да добиете фантастични музички снежни светла, верувам дека оваа елегантна божиќна снежна ламба не само што ќе биде идеален Божиќен подарок за вашите пријатели, родители, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца, деца Но, исто така и одличен избор за декорација на домови. [Исклучителна архитектура и ретро дизајн] : Нашите снежни светла се изработени од силна ABS пластика, која може да ве придружува долго време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Среќен Божиќ И Традиционално Е Семејствата И Децата Да Ставаат Слатки Чорапи На Своите Кревети И Да Чек

2022 година е година достојна за одбележување Доживеавме многу работи во Овој Божиќен календар...

Како подарок за деца на родендени, Божиќ и други прилики Направено од високо квалитетно дрво, еколошки, �

Ажурирање на неон LED светло : Белата LED лента вклучува 600 супер светли бели LED12 V работен напон Надграденио

100 % Полиестер, руно Здолниште За Новогодишна Елка од 44 инчиУдобно и издржливо, совршено Е Здолниште За Н�

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чув�

Дел од колекцијата Оревокркер Курт Адлер Направено од дрво Сложени детали, како што е Холи на фенер...

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се и

24 Доаѓањето Прозорци На Предната страна Празно Внатре за Вашата Порака Вклучен Е Црвен Плик...

【? Здолниште од КУЧЕШКО ДРВООва Здолниште Од Дрво Е Достапно во три Големини 30 долари "(76 см), 36" (91 см), 48" (1

LED стринг на светла на отворено Одлична декорација за вашиот дом, внатрешен двор, градина, двор или свадб

Божиќ Доаѓањето Подарок Сет Божиќ Добрите Торба Полнење Играчки Доаѓањето Календар Шарм Партија Фавор�

Сам Божиќен Венец, можете да ја свиткате и обликувате венецот поинсетија на кој било декор што го сакате

100% Полиестер Гроздобер Виси Керамика Ѕид Ѓердан Закачалка Вазна Виси Од Таванот Украси За Дневна Соба Б

БОЖИЌЕН ДРВЕН ВЕНЕЦ од МОНИСТРАМултифункционален и разноврсен, може да се користи за правење ѓердани, н

Квалитетни, висококвалитетни материјали за табли и високотехнолошка технологија се користат за апсолу

【Божиќни светлосни клипови】 : getе добиете доволен број на клипови на отворено светло за да ви помогнат �

Декорација на ѕид : календарот е опремен со врвки на двата краја, што е погодно за вас да висат на ѕидот, в

Изработен Од Висококвалитетен Акрилен Материјал, Лесен За Закачување Занишан Куче Автомобил Виси Укра�

Не'рѓосувачки челик Прилагодлив украс за порцелан : Нашиот кружен украс од 2.8125 инчи има сјајно бела повр

? Зачудувачки око цел ден : Ново дизајнираниот печатење со двојно ткаење го прави овој ден посебен Ноќе, �

Симпатичен Дизајн : нашиот велигденски банер со топчести венци е составен од симпатични меки топчиња во

Изработен од еколошки пвц материјал, зелен, безбеден и безбеден Засилен метален статив, безбеден и безб�

Универзална Големина И Лесна Инсталација : ѕвездата на врвот на дрвото има димензии 6,88 х 6,8 х 1,32 инчи, иде

Материјал : полиестер Дизајн : Доаѓа со цврста висечка јамка за да се осигурате дека можете да ја обесува

Димензии : 10 Инчи Висина Материјали : Керамика Карактеристики На Производот : Со Елка Батеријата Работи �

Информации за големината : Големината на секое порибување е 8,27*551inches / 21*14cm, а ширината на отворањето е 4,53

Мерки 28" во должина со реални гранки Исечени со борови шишарки, црвени помешани со лажен снежен мраз Пос�

Полиестер 【Големина】 17,71 инчи x 12,2 инчи, отворање : 8 инчи; Пакетот вклучува 1 пакет Ова порибување е добр�

Неограничена светлечка забава : Користете ги овие светлечки украси за забави за да ја зголемите забават

Christmasен божиќни чорапи со голем капацитет】 Божиќните чорапи од 1 пакет се 17,71 "(L) +122" (W), а највисокиот отв�

Пластика Предвремено затворање Божиќни Украси Исклучителна Прекрасна Цртана Мини Елка Приврзок Карак�

Scroll