Свеж
ченгзуи 24 Дена Божиќ Доаѓањето Календар Бонбони Подарок Торба Со Врвка Одбројувањето Бурлап Торбичка Налепници Дрвени Клипови Јаже Бонбони Кутии За Пакување

ченгзуи 24 Дена Божиќ Доаѓањето Календар Бонбони Подарок Торба Со Врвка Одбројувањето Бурлап Торбичка Налепници Дрвени Клипови

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1088.00

24 Дена Божиќ Доаѓањето Календар Бонбони Подарок Торба Со Врвка Одбројувањето Бурлап Торбичка Налепници Дрвени Клипови јаже бонбони пакување кутии100% сосема нов и висок квалитеткарактеристики : Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив е и може да се користи постојаноДизајн на врвка : може лесно да ја затвори и отвори торбата, да спречи губење на предметите.Повеќекратна употреба : Може да се користи За Божиќ, роденден, трик или лекување забави, свадби и други прослави.Може да се користи за пополнување на разни мали подароци, како што се бонбони, колачиња, чоколади, кесички , итн. И можете да го закачите на ѕид, Новогодишна елка, врата или наметка,тоа е многу привлечно.Пакетот Вклучува : комплетот мали божиќни торби за подароци вклучува 24 Божиќни чанти, 24 налепници и 24 дрвени клипови, како и 10 метри канап од јута. Спецификација : Материјал : Боја На Крпа : како што се прикажани сликите.Факултативна Налепници Шема : 1, 2, 3 големина торба : стан. 14х10см/5, 51х3, 94инстикер Дијаметар : стан. 3,5 см/1,37 во Должина на дрвен Клип : апликација.

Основни својства

Material:
Cloth
Color:
As pictures shown.
Optional Stickers Pattern:
1, 2, 3
Bag Size:
app. 14x10cm/5.51x3.94in
Sticker Diameter:
app. 3.5cm/1.37in
Wooden Clip Length:
app. 3.5cm/1.37in
Jute String Length:
app. 10m/393.70in
Quantity:
1 set
Note:
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package.:
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package includes:
24 pcs x Drawstring Bags:
24 pcs x Christmas Stickers:
24 pcs x Wooden Clips:
1 x 10 meters Jute String:
(other accessories demo in the picture is not included.) :

Тие исто така купуваат со овој производ.

донесете го рустикалниот шарм на канадската шума со помош на овој матиран врв британска колумбија план�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛИзработен од лен и фланелен Сите детали се неверојатни изработени, Совршени

Материјал : Крафт Хартија Боја : Како Што Е Прикажано Овие Висечки Ознаки За Подароци Се Празни, Што Ви Ов

Материјал : Направено од компјутерска пластика, совршена декорација, Божиќна топка за да ве придружува �

Може Да Биде Исполнет Со Ништо Од Бонбони На Подароци Божиќ Украси Топки Виси Прозорец Божиќ Украси Кри�

божиќен календар за одбројување забавен додаток на вашите празнични украси што децата и возрасните со �

БОЖИЌЕН ДЕКОР : Прекрасна дрвена колиба со дизајн на елен, повеќе божиќна атмосфера НАСЛОВНА БОЖИЌ УКРА�

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир н

【Исклучителна декоративна кутија за подароци за топка】 злато / црвена / сина / розова / роза многу избор

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината

??●Мек Издржлив Материјал● : Здолништа За Новогодишна Елка Со Тематика На Животни Од Фарма Изработени о

Полиестер, кадифе Врвен Квалитет : ова Здолниште За Новогодишна елка изработено од мек полиестер со мек

Производите вклучуваат : ќе добиете перница за поддршка На Новогодишна елка, дијаметарот на перницата е

● Претходно осветлена Божиќна ВенецСекоја венец содржи 1 пакет поинсетија венец со лисја од холи, 10 еез

[Големи 3Д starвезди и 10 украси на топки] Висина од 5 стапки и 14 инчи во долниот дијаметар Елката со двојна б�

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи Можете да висат Божиќни чорапи на огништето, скалите, wal

Сосема нов и квалитетен Елката изгледа полна со енергија, секако дека Имате среќен Божиќ Светла боја и п

【Големи 18 "Божиќни чорапи : : Бурлап Бафало карирана Божиќ Божиќни чорапи приближно 18" висина, највисо�

Божиќни украси за оревчести Вашата елка ќе има нов изглед Исто така, ќе имате добро расположение, а исто

1 тегла Вештачки Снег Полимер Во Прав со додадете вода може да создаде волумен од 8 литри вештачки меки в�

【Заштеда на енергија】 : Стручно изработено со енергетски ефикасни бакарни жици кои не се прегреваат На

【Повеќебојни менување】 : 21клуч далечински управувач автоматски блиц 366 режим и 12 единечни бои, но и изб�

【Разубавете го вашиот простор】 : Донесете празнична атмосфера во вашиот дом! Оваа торба доаѓа со сет од

?Елегантна Декорација : додавање повеќе празнична атмосфера каде и да сакате, исто како дневна соба, спа�

Вкупна должина : 8,5 ' Осветлена должина : 6 ' 10 црвени минијатурни срца со црвени минијатури со јасни свети�

М Елка дизајн, го прави вашиот божиќ партија повеќе и Фината изработка и извонредните детали го прават п

Рециклирани материјалиСечилата на нашето Божиќно дрво се направени од врвен квалитетен ПВЦ материјал,

Овој Ретро Црвен Камион Божиќен Венец е направен од смрека и собрани борово дрво, со зелени и црвени боб�

Материјал LEDсветлата за жици за колибри користат бакарна жица што може лесно да се свитка и да се позици

Делукс Геко Здолниште За Новогодишна Елка Е Дизајнирано Со Деликатно Отворање На Стегање, Мекиот И Лес�

【Божиќна декорација】 : Симпатичните Дедо Мраз и Снежен човек имаат мистериозни црвени Божиќни капи ко�

Сет за божиќни чорапи : getе добиете четири Божиќни чорапи од различни стилови, различни бои и различни ст

Оваа прекрасна фигура е совршена за украсување на вашата градина, стан или како подарок Индиции украси �

Ова Елка здолниште е направено од полиестер, издржлив и лесен, удобен и мек, убав и практичен Може да се п

Без одржување : ова се вештачки растенија во саксии, нема потреба да губите време и енергија за одржувањ�

2021 година е година достојна за одбележување Доживеавме многу работи во Овој Божиќен календар...

?€Висок Квалитет : 2019 Нова Надградба Крзно Направено од Висококвалитетни Изшкуркани Ткаенини за Да Се О

Ова Елка здолниште е направено од полиестер, издржлив и лесен, удобен и мек, убав и практичен Може да се п

Одличен подарок за вашиот пријател и семејство Рачно изработен со процес на лак, не е лесен за деформаци

Осветлено Дрво Од Роза : Декоративната Светилка Има Уникатен Дизајн ВО Стилот На Бонсаи ЛЕР Реална Роза

Дијаметар Големина : 30см / 11 Мултифункционален Декор : Венецот Може Да Се Користи И Како Внатрешен И Како

БИРО ЕЛКА со прекрасни бои, Мини елката се поубави, со извонреден дизајн и фина изработка СОБРАНИ БОЖИЌ �

Виси светлосна низа : Заштеда на енергија, мала потрошувачка, ниска топлина, еколошки Домашна декорациј�

Сезона На Благодарност Декорацијата На Јаворов Лист Е Многу Погодна За Внатрешни, Надворешни ,umn, Свадба

Scroll