Свеж
Клипови за Божиќни светлосни лесни клипови, бели празнични светлосни клипови водоотпорни олуци куки, жица светла држачи клипови на отворено сезонски куки за освет

Клипови за Божиќни светлосни лесни клипови, бели празнични светлосни клипови водоотпорни олуци куки, жица светла држачи клипови

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

? Супериорен квалитет : Пластични божиќни светлосни клипови се изработени од квалитетен PP материјал, одлична податливост, лесна, но силна, лесно и цврсто може да се стегаат на олуците или да се лизгаат на страната на Soffit како трева, ќерамиди, камперван, белведер, крошна, шатор што без олук , компактен бел изглед што може добро да се меша со декор на домот ? Водоотпорни куки за олук : Лесните клипови се силни и издржливи, не се лесни за кршење, можат безбедно да кликнат на олук и преку дождови од невреме и силни ветрови без проблеми, отстранливи и еднократни, можете да ги чувате овие закачалки за светлина за следната година. ? Лесна инсталација : Не се потребни алатки, лесни за употреба, брзо се вклучи или исклучува, секој клип за светло олук може да се отвори до 0,98 ", само клип на олукот и потоа клипнете ја светлосната жица во делот за малиот круг, многу погоден за виси Стандардни светла за одмор затворено или на отворено, заштедувајќи многу нокти и време на инсталација, направете поставување на светлина ветре.? Широко користете : 100 клипови за држачи на светлина во секој пакет за висечки светла на мраз, жици светла, светла за ленти, светла за јаже, бајки светла , Патио светла, LED светла, LED светилки или висечки украси, транспаренти, балони, знаци, врти на ветер, Suncatchers и други предмети, секогаш ќе најдете начин да ги користите овие лесни клипови низ куќата за да висат различни работи.? Суштински светлина Клипови : Не само за празнични светла клипови на фестивал како Божиќ, Ноќта на вештерките, тие се разноврсни основни светлосни куки, што може да се користат во секојдневниот живот за украсување, забава, роденден, свадба, собирање, осветлување на вашиот дом, создава радосен амбиент . Дизајнирано со 2 различни форми и големини на двата краја, едниот е тесен, а другиот е поголем, може да се вклопи на разни шипки. Cntains 1 Gripper и 1 кука, не само што може да висат различни рачки за материјали за чистење, но исто така можат да висат престилка, крпа, четка, клуч. Алатката за мала организација прави ефикасна разлика и заштедува многу простор за складирање, држете се подалеку од хаос. Може да се прикачи и на вертикалните и на хоризонталните површини без дупчење, совршени за употреба под кабинетот или таванот. Скоро невидливиот изглед нема да влијае на стилот на украсување на домови, бојата нема да се менува со текот на времето. Без нокти, без дупчење, лесен за употреба и брзо се вклучи или исклучува, заштедува време на инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се и

【Кит ајкула, Белуга, Манта Реј, Мола риба, декор за длабоки морски животи】 Мистериозни светла со низа од

Украс од дрво Со Австриски Кристали Направени во САД Дизајн Од Манфред Ренер Украс од дрво Со Австриски

Направете го тоа прекрасно и привлечно за вашата важна пригода како детска забава, роденден, туш за беби

Овој оревчекер е подготвен да ја патка Хант Димензии : 3,5 "x 4,5" x 14 " Тежина : 1,15 фунти Направено од дрво...

Вклучени се сијалички со бања со две светла : Лажна тежина на производот : 7 Боја на производот : сива ламб

Материјал од неткаен материјал отпорен на кинење, нема да се скрши лесно, издржлив и еднократно Лесно д

2 ПАРЧИЊА Креативна Новогодишна Елка Долна Ткаенина Украсно Здолниште За Печатење, Големина : 120х120см (Бе

Совршен избор за подароци, нашите производи се лесни за собирање со повеќето украси за украси за одмори,

Фудбалски Сет : Практично и едноставно ракување, лесно можете да направите снежни топки Многу добри игр�

Мини снег мраз бор, прекрасен подарок за украсување селска сцена, железница, маса, дневна соба, кујна итн

[Сет од 4 различни големи плетени Божиќни чорапи] Сет од 4 плетени божиќни чорапи подароци украси со разл�

【3Д мечиња од 20】 20 LED Теди Теми Стринг светла во 4 различни бои, одлично за спална соба, забава или фестив�

Изобилство Количина : ќе добиете 30 пакети рустикални Плетени Божиќни чорапи вкупно, вклучени 8 црвени и 8

Рамазанците Мубарак Декор : ️ € Рамазан Украси За Дома : Тоа може да се примени како календар за Одброју�

DEN 3.00

12 топли бели LED диоди создаваат пријатна сјај Должина на светлата 5,5ft, кабел за олово 1,6ft Потребни се бате

Многу ниско создавање на топлина, покрај заштеда на светлосна моќност Светлината може лесно да го изгра

【Големина】 Должина : 16,5 инчи, отворање : 8,2 инчи Порибувањето е добра голема големина, висок капацитет, м

Висок 11 Инчи Германско Стакло, Италијанска Боја Рачно Насликани Устата Разнесени Произведено Во Украин

Пакетот вклучува : 3 парчиња сребрена боја лажен ѕвезди Секоја божиќна декорација ѕвездената венец е до�

1Материјал : Овие рустикални убави божиќни чорапи се изработени од памук и супер мека кадифен за мека и у

6pcs куклена играчка трајна декоративна креативна лесна преносна куклена играчка за кукли за домашна заб

Големина : Куките на мантија се приближно 4 x 2,76 инчи, видете ја сликата за други специфични големини...

Материјал : крпа Можете да ја украсите елката, можете да го украсите дворот, можете да го обесувате висок

[30 Инчи Дебели Реални Чувствуваат Божиќен Венец Со 50 Топки Орнаменти ] 30 Инчен Божиќен венец доаѓа со вку

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир н

полиестер Направени во САД или увезени 【Големина】 Симпатичното Божиќно порибување не е само за декора

Божиќни украси на оревици изработени од врвен материјал од дрво, со одлична изработка, тој е безбеден и �

Полиестер Декор на природноста Секоја берза порибување има виси за лесен приказ Мини чорапи за одмор мо

Ако имате какви било прашања, ние секогаш сме подготвени да бидеме корисни таму Имаме силни Можности За

Количина : 1 парчиња Батерија : 2 x AA (не е вклучено) Големина на топката : 7x7cm ЛЕР : 10 парчиња...

издржливи и не се лесни за деформација, тие можат да се користат во многу прилики Декорацијата во кујнат

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

Висок 11 Инчи Германско Стакло, Италијанска Боја Рачно Насликани Устата Разнесени Произведено Во Украин

Висококвалитетно дрво, внимателно врежано, многу убава и едноставна декорација на календарот Може да с�

100% полиестер Првото Божиќно порибување на бебето има насмеана мече која држи кутија за подароци во раце

Божиќен дизајн : Стринг светлата се дизајнирани со Божиќни традиционални елементи, како што е Дедо Мраз,

Тие се добро изработени со прилично густ полиестерски кадифен материјал за да обезбедат долгорочна упо

Создадете фантастичен изглед На Вашиот божиќен или друг празничен дисплеј со вештачкиот снег Исто така

Изработени од висококвалитетни материјали, извонредна изработка и издржливи и безбедни за употреба Кл�

Најлон Ремени за чување самостојно : лесна за лесна и удобна за носење и складирање кога не се во употреб

200 парчиња Масовно : 200 закачалки за украси по пакет, уживајте во овие куки во оваа зимска сезона Декорати

80% фланел / 20% кадифе 1 , Големина : 18 "долга, ширина 11", 2 парчиња, голем отвор на горниот дел од чорапите, пр�

Scroll