Свеж
ЦЦИНИ Розова Ламба Венец За Украси За Новогодишна Елка Свадба Роденден Резерви 17 Стапки

ЦЦИНИ Розова Ламба Венец За Украси За Новогодишна Елка Свадба Роденден Резерви 17 Стапки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

Божиќната венец должина 6 метри/17 стапки Не е гребење на било кој начин.Мека и дрска ламба венец, искра кич За Фестивали. Светла Боја : Светла метална ламба ја рефлектира светлината за дополнителен сјај.Белата боја изгледа точно како снегот кога се гледа на одредено растојание. Ова е задолжителната декорација За Вашиот Божиќ tree.It обезбедува одлична боја и покриеност за Вашата Елка.Одлична боја за одмор. Дебели и Долги : тие се дебели(3 инчи) и доволно долги за да ја возат големата Елка од глава до пети.Сребрен Ламбар дизајн костум за секоја пригода.Ширината помага да се пополнат просторите помеѓу гранките.Украсете со светла е секогаш најдобар избор.Додадете повеќе празнична и радосна атмосфера на вашиот настан!. Совршен За Божиќ и фантастичен за секоја декорација на сезоната на празници. Идеален за забава, свадби ,фестивали, украси за домови, градини,грмушки,цветни почит,уметнички дела, костими за ангели На Ноќта на Вештерките, Новогодишни елки,Божиќна носија,ѕидови, жива ограда,парапет за скали, врати, прозорци, столбови, маси и многу повеќе. Оваа розова ламба венец е се што ви треба за да го декорирате вашиот дом за специјален настан, Како Божиќ, Нова година, свадба, роденден и многу повеќе, ќе создаде силно чувство на радост. Сега Е божиќна дозвола. Божиќната венец должина 6 метри/17 стапки. Не е гребење на било кој начин.Мека и дрска ламба венец, искра кич За Фестивали. Светла Боја : Светла метална ламба ја рефлектира светлината за дополнителен сјај.Белата боја изгледа точно како снегот кога се гледа на одредено растојание. Ова е задолжителната декорација За Вашиот Божиќ tree.It обезбедува одлична боја и покриеност за Вашата Елка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Исклучителна Изработка : Божиќните Украси Од Тантела Се Изработени Од Висококвалитетна Памучна Нишка, �

Луксузно Здолниште Од Елка Од Вештачко Крзно двослоен дизајн, снежнобел кадифен со пп памучно дно, густ

??Материјал : Полиестер, Реследник Елегантното, удобно и меко допирање на рацете ви дава топло и силно пр�

Памук, лен Земја Како Што Е Означено Изработени од висококвалитетен памучен лен, отпорен на абење и прот

Дополнете го вашиот празничен декор со долготраен Венец од Ела Прелит со 150 Аква Дураосветлени Мини Све�

?®Ангел Дрво Топпер Дизајниран Во форма на ангел, и завиткан СО ЛЕДжичаните светла што светат во привле�

Најдобрите Украси и Подарок Тој ќе биде празничен додаток на вашата домашна декорација Тие се совршен п

?Шарена Торба За Подароци : Нашите Торби За Подароци со Врвки од Јута се забавен начин да им помогнете на

Симпатична форма на коска Водоотпорна PU облога на целиот внатрешен џеб Виси кука и рачка Печ со знаме на

? Зачудувачки око цел ден : Ново дизајнираниот печатење со двојно ткаење го прави овој ден посебен Ноќе, �

Материјал : 100% полиестерска четкана ткаенина, цело еднострано печатење Производот е изработен од висок�

Сјаен и Атрактивен Изглед : венецот од ламба доаѓа со зелена бела боја, и украсен со шарени тркалезни све

Овој симпатичен божиќен украс на Кокер Спаниел е рачно фрлен од камена смола и рачно насликана за да бид

Добро усогласете го со другите украси во вашиот дом, помогнете да се создаде божиќна атмосфера Материја

Материјал : Навистина Нема Потреба Да се Грижите Дали Здолништето На Новогодишната Елка Ќе Се Оштети На

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се и

Направено со извонредна изработка, нема лесно да избледи или оштети и ќе ви донесе подобро искуство во д

Висококвалитетен Материјал : здолништето за новогодишна елка е изработено од висококвалитетна полиест

● Претходно осветлена Божиќна ВенецСекоја венец содржи 1 пакет поинсетија венец со лисја од холи, 10 еез

2023 Колекција за Божиќни украси : Заборавете на традиционалните сферични украси и испробајте ја нашата н

Полиестер, кадифе Врвен Квалитет : ова Здолниште За Новогодишна елка изработено од мек полиестер со мек

Декорации за празници за надувување на Божиќни украси Живописен обликнаметлив Се разнобојни и не се ле�

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

Димензии на пакетот : 8 л х 25 Ч х 19 Макари Тежина на пакетот : 2,4 килограми Земја на Потекло : Сад Дел Број : 17

Постелнина, школка Кафеава Елка Здолниште Со Граница На Светки Карактеристики лен со шампањско здолниш

Малата Новогодишна елка вклучува врв од златна ѕвезда, украси За Божиќни топки, црвени кутии за подароц�

Мали божиќни топки Божиќ украс, симпатична кларинет украс, украсен украс, рефус, сестра украс тапанар ук

Држете, подароци, трска, картички за подароци, чоколади, мали третмани и други порибување Издржлив и едн�

Блескавиот украс За Новогодишна елка во форма на ѕвезда го прави идеален за украсување на топер За Ново�

Стил : LED светлечки танцувачки крилја Големина : Должина на крилото 155 см Крилен распон 300см, погоден за ви

ПРАЗНИЧЕН ДЕКОР Направете ја вашата сезона екстра посебна со парчиња За Увоз На Раз за да го украсите ва

Природно Дрво, Стакло, Мдф, Хартија Големина : 14,4 х 17,5 х 1,0 инчи (36,5 х 44,1 х 2 Материјали : Природно дрво, стак�

Новиот Дизајн На Божиќна Тема Го Прави Совршен Како Божиќ, Свадби, Украси За Забави, А Исто Така Одличен �

Може да се користи како реквизит за фотографии за да се фотографирате со вашите пријатели Направено од �

СИМПАТИЧЕН ИЗГЛЕД : Слатките Дизајни За Божиќни Чорапи Се Достапни Во Три Стилови Совршен За Празнични �

Тие можат да се користат како колачи за дипломирање или украси за цвеќиња, или како украси за дома Соврш�

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир н

€Обезбедување квалитет Овој производ е изработен од најквалитетни материјали, внимателно изработени,

Вклучува : (1) Розова Лента Правоаголна Покривка На Масата 54" х 108" (1) Пинк Лента Знаменце Банер 12ft...

🎅 не наводни+секвенци 🎅 Се препорачува да го измиете ова божиќно порибување на овој секвенци, не б

Светото СЕМЕЈСТВО РОЖДЕСТВО сцената На Светото Семејство Рождество ги прикажува Марија, Јосиф и бебет�

●Декоративно Здолниште За Новогодишна Елка : Стилското Здолниште за Новогодишна забава е еднострано о�

Scroll