Свеж
Завеси за спална соба Даесар 2 сетови на панели, завеси дневна соба и кујнски снегулки и кругови драперии затемнување завеси светло кафеава бела полиестер отворено

Завеси за спална соба Даесар 2 сетови на панели, завеси дневна соба и кујнски снегулки и кругови драперии затемнување завеси светло кафеава

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Полиестер ♥ Материјал : 100% полиестер. Меко е на допир и доволно густо, со иновативна технологија за тројно ткаење што помага да се изолира светлината ефикасно. ♥ Стандардна големина : 264x138cm (ширина x висина); 2 панели по пакет. Секоја завеса за затемнување мери капка 132 x 138 см. Тежина : 1025гр. ♥ Дизајн карактеристики : Затемнување на дневната соба завеси и драперии блокираат 98% од светлината благодарение на иновативната технологија за тројно ткаење, зачувување на топлината и ја заштитуваат приватноста, ослабуваат несакана бучава и ја заштитуваат вашата приватност од директен преглед. Можете да уживате во приватноста со членовите на семејството и пријателите до крај!. ♥ Лесно за одржување : машина што може да се мие или да се перат со рака. Висат суво или суво суво. Брчките лесно ќе се притиснат со железо за поставување светло доколку е потребно. ♥ Услуга : Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние нудиме 30-дневна гаранција за враќање на парите. ♥ Материјал : 100% полиестер. Меко е на допир и доволно густо, со иновативна технологија за тројно ткаење што помага да се изолира светлината ефикасно. ♥ Стандардна големина : 264x138cm (ширина x висина); 2 панели по пакет. Секоја завеса за затемнување мери капка 132 x 138 см. Тежина : 1025гр. ♥ Дизајн карактеристики : Затемнување на дневната соба завеси и драперии блокираат 98% од светлината благодарение на иновативната технологија за тројно ткаење, зачувување на топлината и ја заштитуваат приватноста, ослабуваат несакана бучава и ја заштитуваат вашата приватност од директен преглед. Можете да уживате во приватноста со членовите на семејството и пријателите до крај!. ♥ Лесно за одржување : машина што може да се мие или да се перат со рака. Висат суво или суво суво. Брчките лесно ќе се притиснат со железо за поставување светло доколку е потребно. ♥ Услуга : Ако имате какви било прашања или сакате да дознаете повеќе, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние нудиме 30-дневна гаранција за враќање на парите. Даесар ♡ Д за желба. Тоа значи ваша желба едни за други. Грчко име на Богот на убовта : Купидон. Сите сте чувани од Бога. ♡ е за придружба. Loveубовта е нешто вечно; Аспектот може да се промени, но не и суштината. Може да сака последно долго; Нека овој момент да биде вечен. Никогаш не заборавајте, многу сте сакани, многу! Бидете силни и можеби вашата loveубов ги освојува сите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Snooze Среќен со дуото со пакети лебдат да спиете за време на дремнување е ветер кога вашето дете е зафатен

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Димензии : 13 х 0,5 х 19 ИнчиОваа Преголема Верзија е 40% Поголема од Нашиот Стандард Подготвен За Закачување�

Материјал : Висококвалитетен Винил Димензии : 9 инчи х 7 стапки висока Карактеристики : самостојни налепн

100% памук Комплет од 3 ќебиња на муслински Мерки 46 x 46 инчи Мултиупотреба : Спиење, гушкање, време на игра, к

Апс Табела за раст на децата : Табелата за раст не е одлична едукативна алатка, исто така забавен начин з�

【Димензија】 Постојат три големини за избор : 27,6x276 во; 31,5x31,5 во; 39 【Екопријателски и безбедни материјали

70% Полиестер, 30% Памук ДНЕВНА, ОДЛОЖУВАЊЕ ИЛИ спиењевреме На дремка во предучилишна или студено време до�

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

КАНТА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПЛАТНО : корпата за Складирање е изработена од платно, внатрешната ткаенина е израб�

Памук Направено од еколошки органски памук, кој е мек и удобно и со мала тежина Со затворање на поштенск�

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

Едноставно излупете го од подлогата и залепете го на саканата површина како што се ѕид, огледала, рамки,

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе

【Мулти големини за вас】 Блескави starsвезди во 3 големини : 24 starsвезди 25мм, 120 starsвезди 15мм, 189 starsвезди 10мм

Големина : 3 '*5' / 60 "(L) x 39" (w) Виш материјал : Полиестер, сунѓер, неткаена ткаенина кои се апсорбираат, меки, о

Микрофибер, 100% Полиестер Симпатична и Стилска, со perfectlyел и совршено инстаграмабилни нијанси на корали,

ДИМЕНЗИЈА : 19, 3х11, 8х15, 9 инчи (49х30х40, 5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека МАТЕРИ

Симпатична Шема : Овие Налепници Во Форма На Велигден Се Шарени Со Цртани Обрасци Како Зајак И Пиле, Неко

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, К�

Исклучителна изработка на избрани ткаенини Прекрасен изглед и богати бои Текстурата е добра и мека на д

【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

1Големината на слонот е 42х38см , има повеќе од 50+ меурчиња, големина на меур од 25, 5 см.Нашите налепници се с�

Нежен материјал : Нашето бебе ќебе е изработено од 40% памук+60% залак, не само супер мека и удобна, лесна До�

Материјал : Дакрон Големина : 27,6x27,6 инчи / 31,5x31,5 инчи / 39 Тежина : 0,21 / 0,26 / 0,31 кг Стандардната големина на RRме

Мрежа ЦЕЛАТА ЗАШТИТА ШТО МУ Е ПОТРЕБНА на ВАШЕТО ДЕТЕ : Сонот На Мене Крошна Од Оникс е идеален за заштит�

Памук Перфит пакет : Playard Satcred Pad Pragtor + опремени чаршафи Совршено погодни за сите стандардни душеци на пло

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

DEN 879.84

Големина : 80 x 58 инчи / 203 Материјал : Материјал : Полиестер, еднострано печатење, дизајн на дното на лизгањ�

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft / 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на

Scroll