Свеж
Голема Корпа За Перење Склопувачки Пречки за Перење Со Рачки Торба За Облека Што Се Преклопува, Преклопна Корпа За Перење За Складирање На Облека За Играчки Во Спал

Голема Корпа За Перење Склопувачки Пречки за Перење Со Рачки Торба За Облека Што Се Преклопува, Преклопна Корпа За Перење За Складирање

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 см Надворешната пречка за перење е изработена од густ Пвц материјал Од 300д Оксфорд(без кинење). водоотпорен, лесен и издржлив. ЗАСТАНЕТЕ ЛЕСНО : може да застане исправено поради лулките што се преклопуваат и се одвојуваат, нема повеќе досадни колапси! Со 4 вградени загради даваат добра поддршка на четири страни, а добро изградената конструкција ја продолжува долговечноста на кошницата. ПРЕНОСЛИВА И ПРЕКЛОПЛИВА ТОРБА за ПЕРЕЊЕ : со држачи што се одвојуваат. Корпата за перење што може да се преклопи е лесна за носење кога сте надвор за патување/купување/пикник, а исто така зафаќа малку простор кога не се користи. супер лесната тежина на пречката го олеснува транспортот напред-назад до пералницата. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА НА ПРЕЧКИ за ПЕРЕЊЕ : Добар избор за собирање алишта, уредување на облеката и алиштата или ставање на детски играчки, книги, Цд-А, облека, складирање долна облека. Корпата за перење е погодна за студентски домови, спална соба, кампери, апартмани, престој во хотел, расадници за бебиња, помошна просторија и шопинг, патување во студентски дом, основни работи за кампување. СОВРШЕН ПОДАРОК : практична и креативна идеја за подарок за мама, сопруга, девојка, сопруг, момче, соработник, пријатели или себе На Божиќ или други празници што ја прават секојдневната задача за перење облека поподнослива. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 см. Надворешната пречка за перење е изработена од густ Пвц материјал Од 300д Оксфорд(без кинење). водоотпорен, лесен и издржлив. ЗАСТАНЕТЕ ЛЕСНО : може да застане исправено поради лулките што се преклопуваат и се одвојуваат, нема повеќе досадни колапси! Со 4 вградени загради даваат добра поддршка на четири страни, а добро изградената конструкција ја продолжува долговечноста на кошницата. ПРЕНОСЛИВА И ПРЕКЛОПЛИВА ТОРБА за ПЕРЕЊЕ : со држачи што се одвојуваат. Корпата за перење што може да се преклопи е лесна за носење кога сте надвор за патување/купување/пикник, а исто така зафаќа малку простор кога не се користи. супер лесната тежина на пречката го олеснува транспортот напред-назад до пералницата. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА НА ПРЕЧКИ за ПЕРЕЊЕ : Добар избор за собирање алишта, уредување на облеката и алиштата или ставање на детски играчки, книги, Цд-А, облека, складирање долна облека. Корпата за перење е погодна за студентски домови, спална соба, кампери, апартмани, престој во хотел, расадници за бебиња, помошна просторија и шопинг, патување во студентски дом, основни работи за кампување. СОВРШЕН ПОДАРОК : практична и креативна идеја за подарок за мама, сопруга, девојка, сопруг, момче, соработник, пријатели или себе На Божиќ или други празници што ја прават секојдневната задача за перење облека поподнослива.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

①Безбедносна нето жица дијаметар 8ММ (031) , мрежа растојание 10СМ (3 Заштитната мрежа може да се прилагоди �

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Класична Декорација На Расадник : комплетот За постелнина Белсден 3 парчиња креветче вклучува 1 x утешит�

❤ Прикријте ги ќебињатаСоздадете навистина уникатно и едноодеден вид фланел фрлано ќебе за некој што г

100% Органски Памук Комплетот вклучува органско памучно ќебе за повивање и лента за глава или капа Направ

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Големина : 80 x 58 инчи / 203 Материјал : Материјал : Полиестер, еднострано печатење, дизајн на дното на лизгањ�

Одличен подарок на празници, Божиќ, Ден на таткото, Денот на мајката, роденден, нова година Замислете дек

Големина : 1,8 '*2,7' / 31 "(л) x 20" (w) Виш материјал : Полиестер, сунѓер, неткаена ткаенина кои се апсорбираат, мек�

Идеја за подарок за низа прослави, вклучувајќи Божиќ, крштевки, тушеви за бебиња и родендени за семејств

Удобна торба за складирање, можете да го ставите вашиот мобилен телефон / далечински управувач во вград�

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

*【Редовно миење на идеална големина; топла вода под 40 ° C; Не користете детергенти како што е Белилото; Не

Мала големина на килим : 31 x 20 инчи Одлично за дневни центри, предучилишни училишта, расадници училишта, у

Користење на клип на метод, е многу лесно да се инсталира, погоден за инсталирање на различни купола мре�

【Големина】 Нашиот лист за креветчиња има две големини : S39 x 27x 5 во / 99 x 68 x 12,7cm; M52 x 28 x 9 in / 132 x 71 x 23 cm, со ела�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Ставете ја книгата, далечинскиот управувач, закуска, облека, играчки итн За време на транспортот имаат б

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Овој дизајн е достапен во различни големини (xx голем 24 x 34 инчи) (екстра голем 16 x 24 инчи) (големи 12 x 16 инч�

Рачно миење ладно Не избелувајте и не впивајте Падне сува ниска топлина Капете суво во сенка.Избран мат�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Големина и содржина : платно сликарство : 12 X16inches X3, 3 групи на тиково виси рамки (2 за секој сет, со магнети�

Полиестер, руно, полиестерско руно Димензии : 28,5 "x 38,5" 100% омекнато полиестерско руно Број на производи : 00

Pinnsvin Swaddle Cool Suit дизајниран со форма на пеперутка и костум за тело за бебешкиот сон Дизајнот на Snap може да

Материјал : Безбедносната мрежа е изработена од висококвалитетен полиестерски јута материјал, кој е цв�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

полиестер ღ Голема корпа за складирање : сет од 2 компјутери, димензиите на секоја канти за складирање с�

100% полиестер + шуплива табла Печатено од четири страни, фиксирано бело внатре Надворешниот материјал е �

Добредојдовте во нашата продавница Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и ви посаку

●Безбеден Материјал ● нашата столица За мали деца за кујна е изработена од природна борова дрвена табл

Scroll