Свеж
Ноќ Блескави Пеперутки Корпа За Складирање Коцки Склопувачки Корпи За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки Организаторски Канти За Деца Расадник Книг

Ноќ Блескави Пеперутки Корпа За Складирање Коцки Склопувачки Корпи За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки Организаторски

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

* * Повеќе ГОЛЕМИНИ : Нашата ознака 3 е достапна во два стила Квадратната големина е 11, 02х11, 02х11, 02 инчи, а правоаголната големина е 15, 75х10, 63х6, 96 инчи. Лесно може да се вклопи во вашиот плакар, ракави, организатор за складирање коцки. Отворениот врв за лесен пристап до различни предмети. Совршен за секоја просторија и која било, направете го времето за чистење забавно и полесно. * * СТЕРИ МАТЕРИЈАЛ И МАЛА РАЧКА за НОСЕЊЕ : оваа ознака 3 е изработена од 100% полиестер со Оксфордска ткаенина однадвор и засилено шиење на рабовите. Не е лесно за кинење, деформирање, силно и издржливо. со практична мала рачка за носење им олеснува и на децата и на возрасните да ја извлечат, едноставна, но функционална. * ● Преклоплив И ДРЖАЧ за држач : страничната табла со преклопување таг3 го прифаќа дизајнот на средно сечење и преклопување и има вградена одвојлива долна плоча, која лесно може да се преклопи и складира кога не се користи, заштедувајќи простор. Отстранливата долна плоча обезбедува подобра поддршка по инсталацијата, така што не е лесно да се свитка и деформира. * * ОРГАНИЗИРАЊЕ И СКЛАДИРАЊЕ : мултифункционалната ознака 3 може да се користи за чување играчки, книги, чорапи, облека, предмети за бебиња итн. Исто така, се користи за организирање и чување personal предмети, предмети за домаќинството, облека, материјали за миленичиња, украси за одмор и други коефициенти и краеви. Многу Погоден за гардероба, плакари, расадник, игротека, бања, спална соба, канцеларија и многу повеќе. * * ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ и ПРЕМИУМ УСЛУГА : надворешноста на оваа ознака3 е изработена Од Оксфордска ткаенина, која е водоотпорна и лесно се брише исчистете ја валканата со влажна крпа или крпа. Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не!. Корпата за Складирање емеливор е дизајнирана да го олесни организирањето и складирањето и забавата. Тоа ќе биде одлично решение за одржување на вашата детска соба уредна, исто така и за вашата канцеларија, дом и студентски дом уредни и потреби за складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Руно Нашите персонализирани супер меки руно или кадифени минки ќебиња прават апсолутно совршен подаро�

Полиестер 100% 【Димензии】 15,8 (л) x 10,6 (w) x 7 (ч) инчи, совршена корпа за складирање, многу погодна за дневно с�

Материјал : Ве Молиме не вознемирувајте знакот окупиран знак е направен од цврсто дрво Симпатичен Потсе

Палма Лист Ѕид Налепници : доаѓа со 1 лист, големи тропски растителни палма лист ѕид налепници Тропски Ра

【Димензија на тркалезен килим】 Дијаметарот на тркалезниот килим е 6 стапки (72 инчи = 183 см) Деликатниот к

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Надворешен вселенски wallид за прицврстување : Должина PF сјај : Само поставете ги сјајните starsвезди мурали

Секој знак е отпечатен на висококвалитетна иверица со мазна површина, мери за 12х22 инчи / 30х55см Усвојте �

СмислаУ Паметни Бебе Монитор 3 + Бебе Повивам ЗНАЈТЕ ДЕКА ВАШЕТО БЕБЕ е ВО РЕД ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ, НАСЕКАДЕ : З

Изработени од висококвалитетен Винил, еколошки, водоотпорен и безопасен за човечкото тело Погоден за у�

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува �

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

Небесно меко висококвалитетно сино и сиво минки ќебе за креветчиња Мерки 29 x 51 одговара на сите стандард

【? Издржлив материјал】 Надворешноста на корпата за ткаенини е изработено од трајно платно, цврста мет�

Светла И Долготрајна Блескава : јокаве нуди блескави ѕвезди и налепници на ѕидот на месечината Тавански

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Се препорачува за деца кои не можат да се искачат (помалку од 30 килограми и високи до 35 Инчи) Целосна голе

Руно, микрофибер, полиестер 3Д нов дизајн на шаховски табла : Бебе ќебе за хоритар со 3Д стилски дизајн на

Нашиот висококвалитетен цитат за налепници за винил лепило" Диши Подлабоко " доаѓа во 4 инчи на 25 инчи Сл�

Оригинални делови за замена Вклучува капакот на душекот за замена од Фишерцена Совршена форма и фитинг

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Поли, памук Направено во нас Комплетот вклучува : 1 Шеврон поли / памук поставен креветче за креветчиња, 1

Qulgusb, без батерија, нема потреба да ги заменувате светилките, без полнење, чувствително на светлина, рамн

*【Повеќе големини】 : Нашата корпа за складирање на коцки е достапна во два стила Големината на квадрат �

☑ xxxголеми големина 20 "x 20" x 14 "корпи за складирање на памучни јажетие се доволно големи за да складираат �

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft / 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на

Еластичен материјал : 95 % полиестер и 5 % спандекс (вода под 104 ℉, миење на рацете или миење на машината) Гол

Мали Ѕидни Налепници На Дрвјата : вкупно 3 листови, 33 парчиња винилни ѕидни налепници од црно дрво Шумско

Димензиите на меморандумот се 13 инчи Секоја табла со белешки има детали за координирање на копчињата и �

★ Одличен декор за домови : Оваа мека килими од пена може да се користи во вашата дневна соба, спална соб�

Мазни, па дури и површини Без прашина, нечистотија или маснотии Груби и нерамни површини Нечисто / влаж�

Scroll