Свеж
Црни бели тркалезни точки LED ноќно светло, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива осветленост за скали во спална соба хо

Црни бели тркалезни точки LED ноќно светло, детски ноќни светла за приклучок за спална соба во wallидна ноќна ламба прилагодлива

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погледнете каде одите во темница без да ги вклучите другите светла. 【Паметно осветлување】 Автоматски се вклучува кога амбиенталното светло е мала и се исклучува во зората. Топло осветлување, совршено за спиење. 【Уникатен дизајн】 Можете да изберете различни стилови за украсување на вашиот wallид , Неполарниот приклучок нема да го блокира вториот штекер на идот. Напон на напон : DC2.Current : ≤25ma; 4. моќ : 0,5 W; Големината на ноќната светлина само 3,0 во L x 4,5 во H x 1.4 во W, лесно се вклопува во мали простори и не ги попречува другите места. Оваа мала ноќна светлина автоматски се чувствува од самракот до зората, автоматски се вклучува на светлината кога амбиенталното светло е недоволно и ја исклучува светлината во зори. Пакет од два, може да се користи во спални соби или на други места каде што е потребно слаба осветленост.

Основни својства

1.Input Voltage:
AC110-127V;
2.Output Voltage:
DC2.8V;
3.Current:
≤25MA;
4.Power:
0.5W;
The nightlight size just 3.0 in L x 4.5 in H x 1.4 in W, easily fits in small spaces and does not obstruct other outlets.:
This small night light automatically senses from dusk to dawn, automatically turns on the light when the ambient light is insufficient, and turns off the light at dawn. :
Pack of two, it can be used in bedrooms or other places where low light is needed. Whether it is going to the toilet at night, going up and down the stairs, drinking water or feeding the baby, it is very convenient. :
CAUTION:
Risk of electric shock and fire hazard. This product is not a toy and is not intended for use by children. FOR ADULT USE ONLY.:
For safe use, plug only into exposed wall outlets where device is ventilated and cannot contact bed coverings or other material. Do not use with extension cords. :

Тие исто така купуваат со овој производ.

СКЛОПУВАЧКИ : мерните влошки се лесно решение за заштеда на простор за прецизно мерење на должината на б

●Опции Со повеќе Големини● : ние нудиме различни големини ѕидни налепници, мерки прибл Донесете мотива

* * ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ДЕКОРАТИВНА q : нашата големина на корпата за перење е : 13x13x13 инчи, корпата за складир

Полиестер ♥ Материјал : 100% полиестер Меко е на допир и доволно густо, со иновативна технологија за тројн

❤soft миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање до

Карактеристики : Фино рачно изработено ткаење, зајакнато, силата е рамномерна, силата на влечење е силна

Опремени чаршафи за креветчиња мерки со средна големина 52 x 28 x 9 инчи, мерки за мала големина 39 x 27 x 5 инчи,

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

Супер меко и удобно : Направено со чиста памучна ткаенина и имитација памучна свила, нашата торба за спи�

Руно Нашето персонализирано супер меко руно или кадифен минки ќебиња прават апсолутно совршен подарок

Големина на килимот : 4'10 "x 6'8" (80 x 58 инчи) Материјал : Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезб

?Безбедносно ќебе : тоа може да му помогне на бебето да заспие или да се чувствува безбедно и да му помогн

Количина и големина : пакетот доаѓа со 20 парчиња ѕидни декори со различна форма, а секоја налепница е при

* * Повеќе ГОЛЕМИНИ : Нашите корпи за складирање играчки се достапни во два стила Квадратната големина е 1

Едностријален принт со целосна ширина, полиестер, 35,4 x 35,4 инчи Ова разноврсно бебе за бебиња може да се к�

【Мултифункционално столче за столче за деца】 : Објао Деца Учење кула им помага на вашите деца да подго

полиестер SOFT, COZY AND COLORFUL – Whether it’s for Preschool, Kindergarten or Daycare, this nap mat will become the perfect companion for children ages 2 to 6...

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

ЗВУЧНО ИЗОЛИРАНИ ЅИДНИ ПАНЕЛИ Антисудир Мека Торба Самолепливи Дизајн, Лесен и Лесен за употреба ЅИДНИ

1 Материјал : Супер мек полиестер, удобен, пријателски за кожата, машина што може да се пее и еднократно...

Материјал : Безбедносната мрежа е изработена од висококвалитетен полиестерски јута материјал, кој е цв�

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи...

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртка]0,4 € 2,5 �

ВАЖНА ПОРАКА во ВРСКА со ПРЕВОЗОТ поради ОДЛОЖУВАЊА НА USPS, пакетите може да се испорачаат по очекуванот

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

⭐ Најдобро подарок за туширање за бебиња Барате идеални подароци за новороденчиња? Нашето бебе со месе

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

Полиестер Изработено е од високо квалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носењ�

100% полиестер Производство на мајки и татковци, дедо, баба, внук, внука, пријатели, возрасни, тинејџери, мо

Децата играат област на килим : Големината е 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, се движат и играат на децат�

Материјал : платно + водоотпорна PE облога + рачка за памучно јаже Материјалот за платно е погуст и може да

Главна Карактеристика Полиестер, гумени точки го прават антилизгање, ултра абсорбента, кристално велур

Scroll