Свеж
Сончогледи пеперутки креветчиња за креветчиња за момчиња Пакуваат и играат чаршафи со листови за дишење мини вграден кревет за креветчиња за стандардни креветчињ

Сончогледи пеперутки креветчиња за креветчиња за момчиња Пакуваат и играат чаршафи со листови за дишење мини вграден кревет

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 164.80

♥ 【Висококвалитетен материјал】 : Овој вграден креветче за креветчиња е направен од 95% полиестер и 5% спандекс Дебела ткаенина, добра еластичност, издржлива. Мека и удобна, добра пропустливост на воздухот, нежна и пријателска за кожата без иритација, грижа за кожата на вашето бебе, правејќи го вашето бебе побезбедно и поудобно кога спиете и игра. ♥ 【Две големини одговараат на сите】 : Нашиот вграден кревет за креветчиња има две големини : S (39*27*5 in), погоден за Playard лист; M (52*28*9 in), погоден за креветче за креветчиња. Одговара на повеќето стандардни душеци за креветчиња и душеци за мали деца. Безбедно опфаќа 5 инчи длабоки или 9 длабоки инчни стандардни креветчиња за бебешки душеци, совршено вклопување, идеално за секојдневна употреба. ♥ 【Совршено вклопување】 : Нашиот вграден креветче за креветчиња со целосна еластична трим околу 4 страни, лесен за употреба и отстранување, што може да обезбеди совршено вклопување на вашиот душек без да се олабавите, и може да го задржи капакот на душекот за креветчиња безбедно фиксиран и секогаш да остане рамно и секогаш да остане рамно , подобрена безбедност и издржливост, направете ги чаршавите побезбедни за бебињата. ♥ 【Лесен за грижа】 : Опремениот лист за креветчиња е изработен од висококвалитетна ткаенина, миење на рацете, што може да се пее, што може да се пее на машина на нежен циклус. Без пилинг, без намалување, без бледнее во боја, без деформација, лесна за чистење и грижа. Ве молиме измијте во топла вода помалку од 40 ° C; Не користете детергенти како што е Белилото; Не впивајте долго време; Не исушете чисто. ♥ 【Идеален подарок】 : Симпатична поставена креветче за креветчиња е отпечатен со исклучителни отпечатоци, тој е совршен сет за постелнина за бебиња, многу погоден за бебиња, момчиња, девојчиња. Исто така одлично како идеален подарок за туширање за бебиња, подарок за роденден, Божиќен подарок, празничен подарок за вашите бебиња, внук, внука, внук, внука, итн. Тоа е исто така совршен подарок за нова мајка. ♥ 【Висококвалитетен материјал】 : Овој вграден креветче за креветчиња е направен од 95% полиестер и 5% спандекс. Дебела ткаенина, добра еластичност, издржлива. Мека и удобна, добра пропустливост на воздухот, нежна и пријателска за кожата без иритација, грижа за кожата на вашето бебе, правејќи го вашето бебе побезбедно и поудобно кога спиете и игра. ♥ 【Две големини одговараат на сите】 : Нашиот вграден кревет за креветчиња има две големини : S (39*27*5 in), погоден за Playard лист; M (52*28*9 in), погоден за креветче за креветчиња. Одговара на повеќето стандардни душеци за креветчиња и душеци за мали деца. Безбедно опфаќа 5 инчи длабоки или 9 длабоки инчни стандардни креветчиња за бебешки душеци, совршено вклопување, идеално за секојдневна употреба. ♥ 【Совршено вклопување】 : Нашиот вграден креветче за креветчиња со целосна еластична трим околу 4 страни, лесен за употреба и отстранување, што може да обезбеди совршено вклопување на вашиот душек без да се олабавите, и може да го задржи капакот на душекот за креветчиња безбедно фиксиран и секогаш да остане рамно и секогаш да остане рамно , подобрена безбедност и издржливост, направете ги чаршавите побезбедни за бебињата. ♥ 【Лесен за грижа】 : Опремениот лист за креветчиња е изработен од висококвалитетна ткаенина, миење на рацете, што може да се пее, што може да се пее на машина на нежен циклус. Без пилинг, без намалување, без бледнее во боја, без деформација, лесна за чистење и грижа. Ве молиме измијте во топла вода помалку од 40 ° C; Не користете детергенти како што е Белилото; Не впивајте долго време; Не исушете чисто.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

★ Материјал : Направено од висококвалитетна полиестер и микро руно ткаенина, мека, пријателска за кожат

●Дијаметар на безбедносната нето жица 4мм, растојание од мрежа 6см / 10см / 12смЗаштитната мрежа може да се

Одличната изработка со уникатен дизајн ќе го направи вашиот мебел попривлечен модерна рачка на кабинет

ПЛАСТИЧНИ ПЕПЕРУТКИ НАЛЕПНИЦИ исклучителните и реални налепници со добри ефекти се одлични и прекрасн�

Памук 13 "X18" Ергономски дизајнирана перница за деца со перница високо оценета од родители низ целиот све

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

 【Функционален дизајн】 хонорарна корпа за перење, можете едноставно да ги истегнете алиштата на алиш

Сатен Направено во нас Одговара на повеќето стандардни креветчиња Само миење на рацете Целосно произве

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

●Издржливи и силни ● нашите детски столчиња се изработени од висококвалитетен полипропилен Полипропи

Оксфорд ткаенина Што можам да добијам?Ќе имате една големина торба за перење е 13, 8х17, 3 инчи / 35 х 44 см.Голе

Погоден за дополнителна удобност и релаксација за време на меко време Процесот на ткаење е врвен, фин и �

*【Повеќе големини】 : Нашата корпа за складирање на коцки е достапна во два стила Големината на квадрат �

1Материјал : избираме висококвалитетна дрвена рамка и платно, моделите на платно се печатат јасно и свет

[Нема повеќе валкани играчки!] : Нашата супер силна мрежа за мрежи го прави идеален организатор на играчк

Дизни Бебе Скенирање Фото Рамка Одбројување до новото пристигнување со оваа прекрасна Рамка За Фотогра

Забава Цртан Филм Постер Ѕид Декор : бебе соба декорација е најдобар подарок за новороденчиња родители,

❤soft миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање до

Големина : 50мм х 50мм x 45мм, компактна големина, одредено растојание од вториот штекер, нема да го блокира �

Ткаенина : ултра мек и пријателски за кожата дрес плете Полнење перница : Удобно потпорно полнење со вла�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

【Опис на материјалот】 100pence полиестер, изработен од антипилинг фланел, супер мека и топла за новороденч

Памук, кадифе 100% памук може да ги завитка нозете на бебето, нозете и стомакот за да се заштити од студот м

Во секојдневниот живот, игралиштето лесно се тресе, се движи и не е цврсто и е многу небезбедно за бебето

Материјал : 100% полиестерска ткаенина Дијаметар : 70 / 80 / 100 см 3Д печатење : Моделот на подот се користи техн

Полиестерската мрежа со најситни дупки му дава на вашето бебе голема заштита од комарци и инсекти, без н

Декорација за дневна соба, кујна, просторија за перење, бања, спална соба, соба за бебиња, студентски дом,

Супер меко нашето бебе ќебе е изработено од минки ткаенина, која е пријателска за деликатната кожа на б�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

✅ {ꙭ Премиум квалитет} Ова ќебето од 40x60 "е составено од ултрасофт премија дебело фланел руно со зашиени

Оксфордска Ткаенина (100% Полиестерски Влакна) Големина : 12,6 х 11 х 22,7 инчи; Тежина : 1,25 фунти Може да се кори�

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашите Ѕидни Налепници За Бебиња Од Диносауруси Се изработени Од Висококвалитетен Вин

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Материјал : Бебе ќебе за момчиња и девојчиња е изработено од микрофибер ткаенина, која е погодна за нежн�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Руно Персонализирајте го ќебето со името на бебето, одличен подарок за бебе Ултра кадифен мек руно мате�

Димензии : 17 х 1,5 х 17 Инчи Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардв

Целосно вклопување : Престанете да се грижите дали овие чаршафи ќе одговараат на вашата преносна подлог

Персонализиран вграден лист од фотографии Додадете ја вашата слика или текст за да го направите вашиот

акварел илустрација на одделени три змејови ткаенина кора и стап материјал кора и стап апликација стил�

Џерси МЕКА, СТИЛСКА и БЕЗБЕДНА првото нешто што ќе го забележите за нашата постелнина за расадник со вр�

Нежен материјал : Нашето бебе ќебе е изработено од 40% памук+60% залак, не само супер мека и удобна, лесна До�

Памук 100% памучен дрес Мерки 27 инчи x 39 инчи x 4 инчи Се вклопува душек до 3 инчи, пакет, игра душек 4 "Длабоки

Scroll