Свеж
Слонови Цвеќиња Корпа За Складирање Коцки Преклопливи Коцки За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки Канти За Организатори За Деца Девојки Момчиња Игр?

Слонови Цвеќиња Корпа За Складирање Коцки Преклопливи Коцки За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки Канти За Организатори

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 175.84

* * Повеќе ГОЛЕМИНИ : Нашите коцки за складирање деца се достапни во два стила Квадратната големина е 11, 02х11, 02х11, 02 инчи, а правоаголната големина е 15, 75х10, 63х6, 96 инчи. Лесно може да се вклопи во вашиот плакар, ракави, организатор за складирање коцки. Отворениот врв за лесен пристап до различни предмети. Совршен за секоја просторија и која било, направете го времето за чистење забавно и полесно. * * СТЕРИ МАТЕРИЈАЛ И МАЛА РАЧКА за НОСЕЊЕ : овие коцки за складирање деца се изработени од 100% полиестер со Оксфордска ткаенина однадвор и засилени шевови на рабовите. Не е лесно за кинење, деформирање, силно и издржливо. со практична мала рачка за носење им олеснува и на децата и на возрасните да ја извлечат, едноставна, но функционална. * ● Преклоплив И ДРЖАЧ за ДРЖАЧ : страничната табла за складирање коцки за деца што се преклопуваат го прифаќа дизајнот на средно сечење и преклопување и има вградена долна плоча што може да се одвои, која лесно може да се преклопи и складира кога не се користи, заштедувајќи простор. Отстранливата долна плоча обезбедува подобра поддршка по инсталацијата, така што не е лесно да се свитка и деформира. * * ОРГАНИЗИРАЊЕ И СКЛАДИРАЊЕ : Мултифункционални коцки за складирање деца може да се користат за складирање играчки, книги, чорапи, облека, предмети за бебиња итн. Исто така, се користи за организирање и чување personal предмети, предмети за домаќинството, облека, материјали за миленичиња, украси за одмор и други коефициенти и краеви. Многу Погоден за гардероба, плакари, расадник, игротека, бања, спална соба, канцеларија и многу повеќе. * * ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ и ПРЕМИУМ УСЛУГА : надворешноста на овие коцки за складирање деца е изработена од Оксфордска ткаенина, која е водоотпорна и лесно се брише исчистете ја валканата со влажна крпа или крпа. Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не!. Корпата за Складирање емеливор е дизајнирана да го олесни организирањето и складирањето и забавата. Тоа ќе биде одлично решение за одржување на вашата детска соба уредна, исто така и за вашата канцеларија, дом и студентски дом уредни и потреби за складирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

【Здрав материјал】 Полиестерска пена, Соф; најлонска ткаенина со поддршка од латекс што не се лизга, го �

100% полиестер Димензии : 18 x 18 инчи, вклучително и вметнување за полнење Декоративните перници се одличен

Материјал : мека Вештачка Волна и пластично дно што не Се Лизга Големина : Дијаметар 160см / 5.3 стапки, овој

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

*【Повеќекратни големини】 : Нашите играчки плакари деца расадник момчиња за девојчиња облека е достапн�

✿МОДЕРНИ, ЕДНОСТАВНИ ДИЗАЈНИДизајнирани Со широк спектар на модерни бои, стилови и дезени, вклучително

Направени од безбедни и нежни ПВЦ материјали, трајни и практични, не лесни за оштетување Уникатниот диз�

Платно ДЕТСКА НАЛЕПНИЦА оваа висина ѕид налепници се направени од, лесно да се лупи и стап, отстранлив и.

1 х играчка импровизирана лежалка 3 х Ѕидни сидра ●ПРАКТИЧЕН И БОХО ДЕКОР : Зошто да ги скриете симпатичн

ДИМЕНЗИЈА : 19, 3х11, 8х15, 9 инчи (49х30х40, 5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека МАТЕРИ

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Големина : Налепница од јагода мери околу 30x94cm / 11 Одличен квалитет : Овие налепници за лепило се изработе

Изработен од алуминиум, тој е лесен и погоден за сушење на отворено и во затворени простории Лесна инста

【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе

? ИДЕАЛЕН ЗА ОСНОВНИ РАБОТИ ЗА БЕБИЊАНашите листови за креветчиња од 2 пакувања се совпаѓаат со стандард

Супер мек за бебе двоен слој го прави ова новороденче да добие ќебе дополнително кукавички и пријатно �

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Оваа корпа може да складира различни духови, закуски, играчки, итн, Ви дава чист и уреден дом Оваа ткаена

Премиум материјал : Нашите корпи за складирање на Кигаи користат 3 материјали за производство Надворешн

Ноќна светлина со паметни сензори : LED ноќен светло светло вграден сензор за светлина, нема потреба да пр

●[Складирање и Организирање] Совршена корпа За складирање играчки, книги, списанија, игри, козметика, к�

Памук, фланел 100% памучен фланел Длабоки џебови и еластични наоколу за премиум вклопување...

4во1 пакет : Пинк за бебиња од розово бебе за да се фотографира месечна фотографија за бебиња и служи како

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Премиум материјал : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

ОРГАНИЗАЦИЈА НАПРАВИ ЛЕСНО нашите плакарот разделувачи кои покриваат големини од новороденче ДО 3 T, и �

● Големина на безбедносна мрежа : дијаметар 6мм, растојание од мрежа 8см Оградата е наменета за балкони с

【Големина за отпадоци за складирање】 : 20 "d x 14" h инчи, нашата кутија за складирање на играчки одлично за �

Супер светло и издржливо реално светло е направено со најновите материјали во темната и месечината, пос

100% Полиестер Пријатна и Топла : кадифената вреќа за спиење е супер мека и пријатна за допир, совршена за �

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

*【Голема големина и декоративно】 : Нашата големина на алишта за алишта е : 13x13x13 инчи, корпата за складир�

[Проектор & Музички Мобилен] mobile проектор мобилен може да проектира светлина на таванот, нека бебето ви�

Памук, Муслин Подолу информациите се само за пакување Безбеден сон што може да се носи муслин ќебе...

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

【Голема големина】 20 "d x 14" H, совршено за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе

100% памук Машинско Перење Најдете го вашиот стил На Дизни! Најважните работи И дизни пар за да додадете н�

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

100% Органски Памук Муслин 100% органски памук муслин Великодушно големина за лесно повивање и повеќе...

3д Ѕидна Налепница : со симпатични пеперутки и тродимензионални шупливи дезени, овие САМ налепници ќе би

Прекрасна бујна кабелска шема го поставува ова органско памучно ќебе од останатите Супер мека и соврше�

Големина на килимот : 4'10 "x 6'8" (80 x 58 инчи) Материјал : Висококвалитетна полиестерска ткаенина, лесна, обезб

Екран отпечатен рачно користејќи бои без АЗО Етички направени 100% тежок издржлив памучен платно Место ч�

Scroll