Свеж
Бебе ќебе на девојче - пресвртница - Персонализирана - Монограмирана - Минки 50 x 60

Бебе ќебе на девојче - пресвртница - Персонализирана - Монограмирана - Минки 50 x 60

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1119.20

Руно Нашето персонализирано супер меко руно или кадифен минки ќебиња прават апсолутно совршен подарок за секое убаво новороденче. Лесно документирајте го растот на вашето бебе со фотографирање на месечни пресвртници на нашите 30 "x 40" или 50 "x 60" супер меки ќебиња. Ова ќебе е прилагодено со името на вашето дете, ве молиме само поракајте нè преку центарот за пораки со името што сакате на ќебето. Ние користиме еко-пријателско, мастило засновано на вода, така што ќебето е супер меко на кожата на вашето бебе и ќе го задржи миењето на бојата по миењето, станувајќи вистинска, семејна наследство што ќе се негува за наредните години. (Ќебето се печати само од едната страна). Инструкции за перење : Машинско миење на ладно и суво суво на ниско ниво. Достапни големини : Имаме две достапни опции за големина што може да се најдат во паѓачкото поле на горниот дел од списокот : (30 "x 40" или 50 "x 60") - Забележете дека ќебето 30 "x 40" е Совршено за мали бебиња, но за овој дизајн препорачуваме поголема големина, така што ќе можете да ги следите сите 12 месеци од растот на вашето бебе. Достапно материјал : Ние исто така нудиме два вида на опции за материјали во паѓачката кутија за вашето ќебе : Супер меко руно или супер мека кадифен мики. Време на ракување : Секое од овие ќебиња е направено по обичај за вашата специфична нарачка, ве молиме, дозволете 5 до 10 работни дена за да ја испратите вашата нарачка. Испорака : За американските купувачи се користат приоритетни пошта и ќе ви биде обезбедено бесплатно следење за вашата нарачка. За меѓународните купувачи, ќе се користи меѓународна прва класа. Исто така, забележете за меѓународните купувачи, времето за испорака може да се разликува врз основа на земјата и колку брзо вашата царинска канцеларија го обработува вашиот пакет. Исто така, меѓународните купувачи ќе бидат одговорни за сите должности и тарии што можат да бидат поврзани со вашата нарачка. Здраво и добредојде!! Нашето персонализирано супер меко руно или кадифен минки ќебиња прават апсолутно совршен подарок за секое убаво новороденче. Лесно документирајте го растот на вашето бебе со фотографирање на месечни пресвртници на нашите 30 "x 40" или 50 "x 60" супер меки ќебиња. Ова ќебе е прилагодено со името на вашето дете, ве молиме само поракајте нè преку центарот за пораки со името што сакате на ќебето. Ние користиме еко-пријателско, мастило засновано на вода, така што ќебето е супер меко на кожата на вашето бебе и ќе го задржи миењето на бојата по миењето, станувајќи вистинска, семејна наследство што ќе се негува за наредните години.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

* Декорот е налепница за лепило винил, големината на ефектот е 55x110cm (22x44 "), тие се DIY декор, го добивате лис�

❤soft миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање до

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

♥ 【Практично】 : Канти за складирање на визии Обезбедете многу потреби за складирање : Организирање и с�

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Нежен материјал : Нашето бебе ќебе е изработено од 40% памук+60% залак, не само супер мека и удобна, лесна До�

ПЛАТНО ЅИД УМЕТНОСТ ГОЛЕМИНА : 11,5 инчи Х 15 инчи Ве молиме измерете го вашето место пред купувањето ВИСОК�

Поликонтон Направено во нас Одговара на повеќето стандардни кревети за мали деца Координира со решетки

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Струја : AC0 02 A;Моќност : 0,5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се вклучува само кога �

☑ xxxголеми големина 20 "x 20" x 14 "корпи за складирање на памучни јажетие се доволно големи за да складираат �

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Големина : Налепница од јагода мери околу 30x94cm / 11 Одличен квалитет : Овие налепници за лепило се изработе

Возраст : 06 месеци новороденчиња Име : торба за завиткување на бебето Лилбести Материјал : висококвалите

Ноќна светлина со паметни сензори : LED ноќен светло светло вграден сензор за светлина, нема потреба да пр

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Главна карактеристикаполиестер, гумени дамки го прават тоа антилизгање, ултра апсорбирачки, кристален

Памук Направено од мек 100% плетен памук Машинско миење нежно / смалување суво ниско Мерки 30 "x 40"...

Налепница за Ѕид за девојчиња : Идеална декорација на ѕид за детска соба, дневна соба, спална соба, кујна,

Џерси 100% Памучна Маичка Мери 28 инчи х 52 инчи х 9 инчи Одговара на стандардни душеци за креветчиња со дебе�

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Еластичен материјал : 95 % полиестер и 5 % спандекс (вода под 104 ℉, миење на рацете или миење на машината) Гол

Големина : 3 '*5' / 60 "(L) x 39" (w) Виш материјал : Полиестер, сунѓер, неткаена ткаенина кои се апсорбираат, меки, о

【Совршена осветленост】 Нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погл�

●СОВРШЕНА ОСВЕТЛЕНОСТ●нашите паметни ноќни светла обезбедуваат вистинска количина на светлина Погле

* * ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ДЕКОРАТИВНА q : нашата големина на корпата за перење е : 13x13x13 инчи, корпата за складир

Супер меко бебе ќебе / шал Двоен слоевит 100% памук Големина : 74см x 74см Печатено на предната страна со уни�

[ВИСАТ 50 СМ НАД ЗЕМЈАТА] : ве Молиме оставете го дното да виси 50 см (19,68 инчи) над земјата, бидејќи нашиот вл

Мека и дише камперските ќебиња и фрлања што овозможуваат дишење и удобност, обезбедувајќи мирен сон це�

Платно Кошница за складирање со мала големина корпата за складирање мери приближно 7,9 x 6,3 x 5,9 ”(L x W x H) за

Повеќе спиење Доенчињата кои спијат поретко се будат, и кога ќе направат, заспиваат побрзо Ова го зголе�

? 【Големина】 Плејард лист : 39*27*5in (99*68*127cm) кревет за креветчиња : 52*28*9in (132*71*23cm) ? ? 【Симпатична дизајн】 Уми

Прославете Го Мајчинството Со ВавилонскоМајчинството е најубавата фаза која често доаѓа со предизвици

Што има во пакетот? Еден комплет Канти за Складирање со 4 Пакувања За Полици, Димензии : 16,5 х 11,8 х 10,2 инчи...

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC002 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

wonder wallидните налепници се совршени за украсување на домот, како што се дневна соба, спална соба, кујна, р�

Големина : мали13,5 "Л х 13,5 " В х 21" Д; Големи14,5 "Л х 14,5" В х 24,5 " ДДоволно големи за чување валкани алишта или кр

Произведено во САД Бела Боја Дрво површина Совршена основа за создавање проекти со букви и Броеви што м�

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Супер меко и удобно : Направено со чиста памучна ткаенина и имитација памучна свила, нашата торба за спи�

* * ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ : Нашата Книга За Канцеларии За Детски Плакари За Детски Плакари Е достапна во два сти

* * ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА И ДЕКОРАТИВНА : нашата големина на корпата за играчки е : 13х13х13 инчи, корпата за склади

Scroll