Свеж
Nuby Поддршка за под-подножје од д-р Талбот, печатење на кучиња

Nuby Поддршка за под-подножје од д-р Талбот, печатење на кучиња

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 207.84

Полиестер Расте со бебето : Под за поддршка на д-р Талбот е мултифункционално, што го прави совршен придружник да го користи како што расте вашето бебе. Без разлика дали е старо 0-12 месеци, нашето поддршка за поддршка помага во медицинска сестра, пробивање, време на стомакот или седење независно. Лесно чистење : Погодното, отстранливо покритие им овозможува на родителите лесно да префрлат валкан лизгач за чиста. Поддршката за поддржувачи на подот се машини за миење, така што родителите можат без напор да ги исчистат сите „уупси“. Дизајн : Повеќе дизајни за модели го прават соодветниот декор на расадник едноставен и забавен. Без разлика дали имате момче, девојче или чувајќи го вашиот родово-неутрален родово, д-р Талбот има најразлични животински, цветни и апстрактни дизајни за да одговараат на вашите потреби. Супер меко : Полиестер и памук за поддршка на памук и материјалот за мешавина од памук е екстра мека на чувствителната кожа на бебето. Лента со ткаенини над патентот ги задржува сите тврди површини покриени и заштитени со кожата. Совршено вклопување : Користете со поддршката за поддршка на доктор на доктор на доктор на доктор на новороденчиња. Сите лизгачи се заменливи. Расте со бебето : Под за поддршка на д-р Талбот е мултифункционално, што го прави совршен придружник да го користи како што расте вашето бебе. Без разлика дали е старо 0-12 месеци, нашето поддршка за поддршка помага во медицинска сестра, пробивање, време на стомакот или седење независно. Лесно чистење : Погодното, отстранливо покритие им овозможува на родителите лесно да префрлат валкан лизгач за чиста. Поддршката за поддржувачи на подот се машини за миење, така што родителите можат без напор да ги исчистат сите „уупси“. Дизајн : Повеќе дизајни за модели го прават соодветниот декор на расадник едноставен и забавен. Без разлика дали имате момче, девојче или чувајќи го вашиот родово-неутрален родово, д-р Талбот има најразлични животински, цветни и апстрактни дизајни за да одговараат на вашите потреби.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

1 Постави Убава Жирафа Ѕид Декорација Самолепливи Ѕид Налепница Дома Декорација совршен за украсување �

Еластичен материјал : 95 % полиестер и 5 % спандекс (вода под 104 ℉, миење на рацете или миење на машината) Гол

Меки и удобни : Мекото дно не лизгачки подови за новороденчиња, топли чорапи, чевли за мали деца и мали де

*【Редовно миење на идеална големина; топла вода под 40 ° C; Не користете детергенти како што е Белилото; Не

Руно Персонализирајте го ќебето со името на бебето, одличен подарок за бебе Ултра кадифен мек руно мате�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

✿ Големина : 17,3 Во Висина х 16,5 Во Дијаметар, 44 х 42 см ✿ Материјали : полиестер и оксфорд крпа + Водоотпорен

65% Полипропилен / 35% Волна Направено во НАС Изработен е од Волна Две Рачки За Лесно Држење Произведено во

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Ние ја користиме најдобрата мешавина од памук и акрилна плетење ткаенина, без груби хемикалии против по

Декорации на wallидови : Оваа шема налепница освежувачка атмосфера во вашата соба, ви носи добро располож�

Оксфордска крпа9 во / 49x30x40,5 см (hxwxl) Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за раса

Алуминиум ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН●дизајниравме отворени двојни панели за прилагодување на светлината и воз�

Завитката за новороденчиња, дишење и пријателска за бања со дишење и кожа со добра способност за апсорп�

Мрежа НАГРАДУВАНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : плејард со целосна големина, Гнездото е пространо, безбедно и натова

Димензии : 10 х 0 Гордо Произведено во САД Нашите ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литограф�

Материјал : Модерна свилена ткаенина позадина, така што ефектот изгледа многу реално Карактеристики на

Декорација на Детска Соба : приврзокот за ѕвонење на ветерот ќе ја направи вашата домашна декорација по�

Комплетот вклучува една голема (17 € "x 11 q") и една мала (14 € "x 9") матрица од облак изработена од јасна, издр�

❤soft миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање до

Сатен Направено во нас Координира со комплет за постелнина со крокодил Направено од мек допир крокодил

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Пластика, Хартија Марки писмо СО LED светла Доаѓа со 1 буква, 1 светлосна влакно, 5 капаци На Сијалицата, лис

ПВЦ Декларација за висина на деца прекрасниот дизајн на модели на цртани филмови го прави многу убава д�

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft / 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на

❤ Податоци за ќебиња : Расадникот за бебешки ќебиња на VVFELIXL е преполн со имитација на памук од памук вна�

✿ Модерни, едноставни дизајни дизајнирани со широк спектар на модерни бои, стилови и обрасци, вклучите�

Елементите вклучуваат шарени пеперутки, самовила облечени во цвеќиња кои седат на гранка Романтични и �

КРАЈНА ЗАШТИТА : Бидете сигурни со нашата целосна заштита на капакот на водоотпорниот душек Црвениот Но

Децата играат област на килим : Големината е 4 ft x 4 ft / 5,2 ft x 5,2 ft, што е доволно за ползи, движење и играње на

1 Осигурајте се дека површината е мазна, не лепете на груба или нерамна површина, исчистете ја пепелта и �

аниме дуксери за жени Најдобри Подароци За Жени / Мајка / Љубовник / Пријатели Ограничено Време Се Занима

Сјај во темната месечинасјај во темните starsвезди за таванот сјај во темната планета wallид декларална све

Scroll