Свеж
Кигаи 2 парчиња диносаурус Влажни суви торби, водоотпорна пелена за еднократна употреба, влажни суви торби за патување, пелени, валкана облека за теретани и тоалети

Кигаи 2 парчиња диносаурус Влажни суви торби, водоотпорна пелена за еднократна употреба, влажни суви торби за патување, пелени,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 111.84

【Големина】 : Нашите големи влажни суви торби мерки 11,8 x 14,2 инчи (30 x 36cm); Мали влажни суви торби мерки од 5,9 x 8,7 инчи (15 x 22 см), која има околу 5-7 крпи од крпи, лесни и лесни за носење 【Премиум материјал】 : Нашите влажни суви кеси се направени од квалитетен полиестерски материјал со водоотпорна обвивка вметната во ткаенината; А запечатените рабови ја одржуваат хаосот таму каде што припаѓа во торбата; Непречено затворање на патент го заклучува нередот. Design Дизајн на двојно џеб со рачка за прицврстување】 : Секоја влажна торба содржи две џебови, кои доаѓаат со две затворања за поштенски патеки за да се осигура дека ништо нема да испадне од торбата и подобро да ги задржи чистите и валкани предмети одделно. Со дизајнот на рачката, можете да ја одвртите лошата и лесно да ја закачите торбата на шетачот или копчињата на вратите, прачката за пешкири. каде и да сакате. 【Светлината и топлинските запечатени рабови го чуваат хаосот таму каде што припаѓа во торбата; Непречено затворање на патент го заклучува нередот. Големина Влажната торба за костум за капење е зашиена и запечатена без никаква губење или протекување, за да можете да ставите валкани крпи пелени во влажната торба; Доаѓа со рачка за лесно носење или приложување на вашата торба за пелена или шетач.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Име на производот : торба за пелена торба за складирање на пелена за пелена, преносна торба за пелена, го�

【? Доста простор】 2 парчиња вклучени и 2 големина со доволно простор може да држи 12 пелени Тежина на све�

Полиестер, памук 100 проценти ткаенини од памук со памук со полиестерско капење, исто така се вклопуваат �

2 џебови : торба за пелена за крпа за бебиња со 2 џебови со патент, дозволувајќи да можете да одделите влаж

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Навистина прекрасна торба што ви овозможува да ги носите вашите влажни и суви предмети во иста торба Му�

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Материјал : Висококвалитетна 290 Твил водоотпорна ткаенина ткаенина, торба за печење и еднократно Големи

【Големина】 : Нашите големи влажни суви торби мерки 11,8 x 14,2 инчи (30 x 36cm); Мали влажни суви торби мерки од 5,9

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Силикон Соодветна големина за салфетка, кујна хартија, пешкир за лице, пешкир, марамчиња, тоалетна харти

Супер апсорпција на вода, лесна за чистење за хигиена Работ е добар и тесен, што нема да се деформира отк�

Jeanан Направено во нас Внимание на деталите во Глена Jeanан, имаме око за детали Ваквите убави постелнина �

Водоотпорна влажна торба Нашиот организатор на влажни суви торби, изработен од висококвалитетна ткаен

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Мат за сушење на полиестер за сушење на садови со мерење 23 "x 18" со дебелина од 0,125 " Совршен за секоја кујн�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Двоен патент : Две патенти оддели ги чуваат влажните и сувите крпи одделни во иста торба Затворањето на �

♥ Двоен патент џебови Влажна торба, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

Памук Се вклопува во стандардна мерка подлога за мерење 16 во x 32 in Целосно еластично со 6 во длабоки џебов

Водоотпорна влажна торба Нашиот организатор на влажни суви торби, изработен од висококвалитетна ткаен

100% памук Нема затворање на затворање Три пакувања : Вклучува 3 облоги за промена на подлогата Стил : За жа

Големина на влажни кеси суви влажни торби сет од 2, големина е 30*36cm 15*22cm (11,8*142in 5,9*8,7in), доволно пространа з�

Исклучително изработка на занаетчиство Вие голема влажна суво торба Торбата за пелена на крпа е велико�

【? Доста простор】 2 парчиња вклучени и 2 големина со доволно простор може да држи 12 пелени Тежина на све�

Scroll