Свеж
Solustre USB Hub 8PCS уред за проширување на адаптерот за портокал за докинг-лаптоп.

Solustre USB Hub 8PCS уред за проширување на адаптерот за портокал за докинг-лаптоп.

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1460.64

USB 20 Докинг станица- Висока трансмисија, стабилно работење, приклучок и игра, мулти-системска компатибилност. USB Expander- Вметнете го USB-машкото во USB 2. 0 интерфејс за пренос на податоци на уредот домаќин за проширување на 4 USB 2. 0 интерфејси за пренос на податоци. 0 Докинг станица- може да се прошири во исто време за поддршка на повеќе уреди. Професионален центар- Овој USB центар е специјално дизајниран за дигитална верзија и конзола за игри со оптички погони. Компатибилен за конзола за игри, компјутерски компјутер, лаптоп компјутер и производи за домаќини.0 Докинг станица- Висока трансмисија, стабилно работење, приклучок и игра, мулти-системска компатибилност. USB Expander- Вметнете го USB-машкото во USB 2. 0 интерфејс за пренос на податоци на уредот домаќин за проширување на 4 USB 2. 0 интерфејси за пренос на податоци. 0 Докинг станица- може да се прошири во исто време за поддршка на повеќе уреди. Професионален центар- Овој USB центар е специјално дизајниран за дигитална верзија и конзола за игри со оптички погони. Компатибилен за конзола за игри, компјутерски компјутер, лаптоп компјутер и производи за домаќини. Пакетот вклучува карактеристики на 1 x USB центар- Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност.79in - Произведено со професионална технологија за да се обезбеди висок квалитет на производот и може да работи долго време.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Користење на ултра тенки, издржливи и лесни висококвалитетни материјали за да ви овозможат удобно чувс�

Директно и Брзо Полнење : ова за базата ЗА полнење НА КОНТРОЛОРОТ PS5 е лесна за употреба без специјални о�

Носете отпорни, отпорни на корозија и стабилно, можете да го користите долго време Наменето за конзоли з

✪€Елегантен И Компактен QНаполнете и чувајте го ВАШИОТ PS4 / PS4 Pro / PS4 Тенок Контролер со леснотија Идеа�

Висок квалитет : Додатокот е изработен од врвен ABS материјал, отпорен на абење и издржлив Тие можат да об�

Пвц Произведено во САД Или Увезено Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилаг�

?●Уникатен Дизајн ЗА PS5 Конзола Q Оваа светлосна лента ЗА PS5 LED светло е специјално дизајнирана ЗА PS5 Конз�

Исклучителна и компактен : Тој е лесен во тежина, исклучителна и мала, лесна за носење и може да се корист

Вклучува Турикан, Турикан ВТОРИ, Мега Турикан и Супер Турикан Нови модернизирани контроли за интензивн�

Вертикална штанд за заштеда на простор и безбедна инсталација на конзолата Play Station 4 Pro Тенок дизајн и ле�

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Статус на производот : 100% сосема нов производ Компатибилни модели : Замена За Sony PS4 Контролер 12 Пински Ти�

Замена на Yuncai Нов внатрешен вентилатор за ладење за ладење за Sony Play Station 4 CUH1200 PS4 CUH12 XX CUH1200 AB01 1200 AB02 1215 A 1215 B

Компатибилен модел : PS4 Xbox 360 PS3 Контролер Белешка : Не одговара на контролорите на Xbox One Пакетот содржи : 2 x

Вклучени : 1tb SSD Конзола, Црвениот Мртов Откуп 2, 1 x Dual Shock4 Безжичен Контролер PS4 Про Излези Игра На ВАШИОТ 4

Станете најпопуларниот дечко наоколу романса шест прекрасни девојки и преобликувајте ја приказната о�

Основана да ги понуди најновите Skins PS4 : Zoomhitskins има за цел да им понуди на нашите клиенти најнови PS4, X1, Switch

Отворите овозможуваат лесен пристап до сите пристаништа и отвори Усните се лизгаат во центарот на кана�

Средби експанзија вклучени : средби е првата голема експанзија за секогаш простор, збогатување на играт

Материјал : висок полимер синтетички материјал, безбедно и еколошки, отпорен на абење, без пилинг, модел�

Пакетот Аниме Легенди вклучува : Златна Опрема Мидас Облека, Златна Несреќа Назад Блинг, 24 Каратна Катан

Откријте ја магијата на фантастичен свет спасете ја бајала од злобната Кралица на Сенката запознајте г�

Премиум материјал Секоја обвивка за декорации за игри на Skin IT е направено со ултра тенок авто одделение

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Змеј Возраст Производ Ултра Тенок и Супер Лесен Вода и от�

ПВЦ Направени во САД или увезени Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за

Борбени непријатели во акција одозгора надолу користејќи арсенал гаџети, пиштоли и опрема Истражете ги

Истовремено полнење со двоен контролер : станицата за полнење ps5 е дизајнирана да ги полни двата контрол

Ова не е тежок случај Тоа е винил налепница за кожа / декларација и не е изработена од гума, силиконски, г�

100% нов квалитет, Компатибилен За Play Station 4 ЗА PS4 конзола за игри супер кул вентилаторизладете го вашиот Ха

Оваа кожа е достапна и во големини На Дигитални Изданија И Во Верзии на Дискови Ве молиме проверете ГО в�

Uncharted : Колекцијата Натан Дрејк Play Station 4 Uncharted : Колекцијата Натан Дрејк Play Station 4 Овој производ ги помина

Лудило со четири играчи! не можеш да го напишеш маратонот на нипон без "П", "а", "Р", " Т "и *проверува букви* "�

Подлога за допир + копчињата R1 / R2 / L1 / L2 се вклопуваат во Gen 1 (контролори пред 2015 година) Вклучува квадрат,

Официјалниот 2017 Чудовиште Енергија Суперкрос Сезона Официјални велосипеди, иконски патеки и спортисти

Официјално Лиценциран од sony Play Station & Warner Bros superior 3m материјали независно тестирани и одобрени од sony Play Stati

Супериорна изведба : Пожар побрзо со брави за активирање на косата за еден елитен контролер И можете да �

Пвц отстранлива гума за џвакање Произведено во САД Или Увезено Материјал : капакот на кожата ЗА КОНТРОЛ�

Содржи И Ловец На Чудовишта : Светот и проширувањето На Мразот Истражете ги распространетите локации пр

Scroll