Свеж
висесани Среќен Божиќ Гроздобер Снежна Куќа 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа Торба За Пелени За Патување,Плажа,Д

висесани Среќен Божиќ Гроздобер Снежна Куќа 2 парчиња Влажна Торба Со Џебови Со Патент Што Може Да Се Перат Еднократно Пространа Торба За Пелени

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 191.84

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани пелени Затворањето на патентот содржи протекување и мириси. Овие крпа пелена бебе влажна торба се совршени за држење нешто од платнени пелени до валкана облека до влажни костими за капење. Најдобра крпа пелена влажна торба бебе влажна торба!. Користи слатки дизајни со најквалитетни шевови и изработка влажна торба. Нашата ткаенина пелена влажна кеса е изработена од квалитетен полиестерски тпу издржлив водоотпорен материјал, чувајте валкани платнени пелени во вреќа за бебиња со влажна крпа за да ја користите како мобилна пелена што содржи мирис. Со рачка за прицврстување, прицврстете ја торбата каде и да ви треба – количка, маса за пресоблекување или куфер. ❥Големи 30см х 36см (прибл.8 инчи) влажната кеса со 2 џебови со патент може да собере приближно 5-7 платнени пелени. Мали 22см х 15см (прибл. 9in) влажна торба со 1 Џеб со патент, исто така, може да собере многу работи. Плус, оваа крпа пелена влажна торба за бебиња доаѓа со рачка за лесно носење или прицврстување на вашата торба за пелени или количка. Оваа торба влажна крпа пелена бебе е совршен начин да ги задржите вашите влажни, валкани или миризливи предмети содржани. ♔Исто така, оваа влажна торба е одлична за патување, можете да ја организирате вашата чиста или валкана облека, долна облека, чорапи, костими за пливање и други работи во оваа влажна торба за бебиња. Фрлете ја испотената облека за трчање во кеса крпа пелена влажно бебе пред да се измешате со багажот за да ја одржите вашата дневна облека мириса слатко. НАЈДОБРО од с, тоа е одлична платнена пелена влажна торба за подарок за туш за бебиња!. Еко-пријателски, избришани, перат, еднократно влажна кеса, миење раце и сушење на воздух се препорачуваат за продолжување на животниот век на оваа крпа пелена влажна торба бебе влажна торба. Многу вреди да се купи крпа пелена торба влажно бебе!. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописна шема и стилски стил за Закачување Влажни Суви Кеси . Во исто време, тоа се залага и за оптимистичкиот став и страста кон животот.***ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ* * * Производ : Женски Чанта Материјал : 100% Полиестер Со Тпу Ткаенина Пространа Големина : [Голема]14,2 инчи (Л)х 11,8 инчи (В) / [Мала]8,7 инчи (Л)х5.9ин (В) Влажните кеси се одлични за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење. Не само за влажни работи – овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електроника, патувања и многу повеќе! ***ПРЕДНОСТ* * * Мода И Стилски, Еднократно И Водоотпорен, Висок квалитет - - - - трим и атрактивен дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Доволно Простор : Големина на голема влажна торба30см х 36см (11,8*14,2 инчи) Доаѓа Со рачка за лесно носење или

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

ПОГОДНОСТ ЗА МАЈКИдиспензерот за бебешки бришачи во движење е дизајниран за целосна погодност со држач

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Нашите ѕидни уметнички дизајни се достапни во избор на големини и достапни како отпечатоци, врамени отп

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Производот е изработен од неткаен материјал, кој има способност за заклучување вода и ја штити кожата н�

Димензии на производот : 11х7, 8х15ин; Користејќи висококвалитетна издржлива оксфордска ткаенина отпорна �

Полиестер Големина : 16,5 х 11 х 7 инчи, доволно голем за да ги собере сите основни предмети за нега на бебиња

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

(Соодветна големина на просторот) : 1 x Главна Пространа Преграда за Облека, Млеко, Пелена Итн 2 Х Страничн�

Лесно За Менување : пелените за бебиња имаат силна способност да апсорбираат урина, родителите лесно мо�

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : дизајнот На Ранецот на лесниот, може да го ослободи притисокот на рамото и да го намали

Премиум Материјал оваа влажна сува кеса изработена од водоотпорен полиестер, Лесна и издржлива, Перат �

Завиткајте и Заштитете ги бариерите на нозете заштитете каде најмногу се случуваат протекување Ултра м

Димензии на производот : 11х7, 8х15ин; Користејќи висококвалитетна издржлива оксфордска ткаенина отпорна �

Бамбус Сонливите Ноќни Панталони се дискретни, екстра меки и целосно дишат Направено со ултраапсорбира

Големината на торбата е приближно 11,8 * 15,7 инчи и може да собере околу 89 платнени пелени Нашата торба е из�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Материјал : Бамбус Велур Внатрешен + 100% ПОЛИЕСТЕР ПОВЛЕКУВА надворешниот слој Мек ПрестојСува Мека Бамб

}Џебови со двоен патент влажна кеса, една за суви, чисти предмети, друга за влажни предмети или валкани п�

?●2 Пакувајте Суви Влажни Кеси● : влажната торба за костими за капење е изработена од 100% полиестер, мала

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

Не мешајте во машината за перење или натопете во вода илиОва ќе ја оштети торбата за пелени...

Препорачана Тежина : 2237 Килограми До 12 Часа Заштита Преку Ноќ Памперс Бебешките Суви Пелени имаат 3 слој�

Чист Памучен Материјал, Еднострано Печатење, 20 Х 28 Инчи Промената На Подлогата Ја Штити Површината Доде�

Поглед од 180° : мал лак од 180° широк хоризонт , не ја блокира линијата на видот, не го попречува пишувањето

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

24 Пелена Игра 24 бебе туш игра 24 бебе туш игра Оваа Листа е за Игра Со Валкана Пелена од 24 парчиња, 23 редовн

Голем Капацитет Мултиџеб : Големина : 11 (Л) x 7 (W) x15, 7 (H) инч за пелени, облека, шишиња и други материјали, как

Полиестер Материјал : Издржлив полиестер Димензија : 11 х 7 х 15 инчи(Lx Wx H) Голем Капацитет : Простран просто

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

Димензии : 11"(L) x 78"(W) x 15 "(H)" Материјал : Изработен Од водоотпорен најлон, издржлив и модерен Карактеристик�

ТЕРМОИЗОЛИРАНИ ЏЕБОВИ ЗА ШИШИЊА ЗА БЕБИЊАтермоизолираниот џеб е способен за складирање на 8,5 мл топлин�

Scroll