Свеж
MXFANS 5 парчиња 285x77mm пластични шпатули со мастило за печатење на екранот за печатење на екранот

MXFANS 5 парчиња 285x77mm пластични шпатули со мастило за печатење на екранот за печатење на екранот

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Пријавени за стринг или отстранување, лопата со мастило, вклучувајќи четири бои : сина, црна, црвена, жолта и бела боја Дизајн на тркалезен агол на главата Осигурете се дека нема оштетување на мрежа. Должина : 285мм/11.22 ", широк : 77мм/3. Карактеристики : 1. Секоја квалификувана ставка со уникатна етикета за број на делови за производство на внатрешниот пакет за да потврдите дали е автентична ставка продадена од нашата продавница.Кога имате какви било проблеми во врска со вашата ставка, прво испратете ни ги информациите за етикетата MPN.Призирано за стринг или отстранување, лопата со мастило, вклучувајќи четири бои : сина, црна, црвена, жолта и бела боја. Дизајн на агол на главата Осигурете се дека нема оштетување на решетката. должина : 285мм/11.22 ", широка : 77мм/3. Изработено пластичен материјал, тежок и затегнување, ниту премногу тврд, ниту премногу мек, отпорен на мастило и боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

? Направено од премија и здрав материјал, кој е многу деликатен и издржлив, сервисен живот Објавување на

Калку е сигурен и долг живот; Фабрички изработени фабрики направени и квалитетни гарантирани ! Нова пр�

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

Апсорбира вода За еднократна употреба крајбрежјето се изработени од картон и одземаат само неколку сек

Вклучувајќи : 1 * bellвонче (вклучително и црвено јаже) стаклени украси за украси за украси за украси 16ft цен�

Компактен и форми лабав материјал, како што се чајни лисја во правоаголна пичка; Ја подобрува ефикаснос�

?ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : најмногу машина за сублимација на преса за кригла има неприлагодлив грејач, но мо

Овие клучеви за пренесување на топлина за сублимација се совршен персонализиран подарок за секого Може

Главен материјал : Силикон и метал отпорен на топлина Силикон отпорен на топлина и метал...

Машината за сублимација на кригла Прес е специјално дизајнирана за пренесување на топлина на површинат

Карактеристики : Премиум материјал за табла MDF Сублимација облога сјајно бело од двете страни, со црвени

Совршено вклопување за големи гулабиприцврстувањето на машината за печат на топлината на Tumbler Tumbler е сп�

【Лесно чисто】 може лесно да го реализира печатењето на екранот со мастило и лушпа После употребата, ек�

Ова е една машина за печатење со топка со уште еден елемент на топлина за печатење со капачиња, што треба

Дома на лепило на лепило : Производите имаат широк спектар на апликации и можат да бидат во ресторани, хо

30 парчиња празни места за сублимација на клучеви со клучни прстени во 6 различни стилови, вклучувајќи 5 п

Уморни од пополнување на вашиот екран со мали парчиња блокада од лента? Обидете се со течната лента Ecotex S

Орнамент на табелата за DIY Оваа табела за украсување на табелата е произведен со безбеден материјал, пра

ОДЛИЧНО ЗА СУБЛИМАЦИЈА : со облога за сублимација, нашите тамбли за сублимација од 20 мл имаат посветла б�

Квалитетна обвивка за сублимација : Tumbler за туримација за сублимација е подготвен за сублимација за печ�

Плоча за греење : Топлина Прес 15х15 инчи Енергија : 1400 W Силиконски гел база табла Прилагодлив притисок...

Топлинските спроводливи гумени влошки се користат за да се обезбеди дури и топлина на површините што мо

【Издржлива алатка за печатење на екранот】 Нашето мини пингерно пенкало е нетоксично и безбедно за вас,

Со голема јачина, издржливост и лесна тежина, алуминиумската рамка може целосно да ја исполни напнатос�

Пакетот вклучува : ќе добиете 4 парчиња четка на екранот, секоја од нив има црна рачка, богатите количини

Направено од неопренови материјал, кој е мек за контакт и нема да се брчки без разлика како се тркалате Г

【Пакет со голема вредност】 Поставувањето на топлината доаѓа со 2 ролни зелени ленти отпорни на топлина

【Апликација】 Комплетот за печатење на екранот е погоден за печатење на облека (особено за маица), ткаен

【Пакет】 ЛЕР УВ светло за печатење на екран на изложеност, штанд за изложеност на ПВЦ и 2 парчиња „С“, за

Модел : TLM38388 Напон : 110 V, 13,5 A, 60 Hz; Енергија : 1500 W Температурен опсег : 0 482 ℉ / 0 250 Контрола на тајмерот : 0 999

Димензии на филмот : 20in W x 7ft L Предложено основно палто : бело или сребро За најдобри резултати предлагам�

Пакет од 6 абсорбентични крајбрежни автомобили : крајбрежјето направени од абсорбента неопрена што лес�

Сензор за дигитална контрола на температурата за машина за топлинска форма со голем формат Сензор за ди

Screeegee е исто така наречен Scraper, тоа е еден вид алатка што се користи за гребење на мастилото на екранот за

Scroll