Свеж
Ушма Детско Креветче За Патување, Пренослив Кревет За Мали Деца За Деца | Воздушен Душек За Мали Деца | Кревет За Мали Деца На Надувување | Детски Душек За Разнесувањ?

Ушма Детско Креветче За Патување, Пренослив Кревет За Мали Деца За Деца | Воздушен Душек За Мали Деца | Кревет За Мали Деца На Надувување

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 879.84

Изработени од екстра дебел издржлив Винил Без хемикалии бпа, фталат, олово. Внатре душекот има меко собирање за дополнителна удобност. Издржлив и безбедносен материјал. 2 бои мало дете воздушен душек. Екстра-високи безбедносни браници дизајн. Супер брзо надувување и издувување. Совршено во секое време-насекаде кревет за мали деца. Доаѓа со моќна електрична пумпа. Да се надува за помалку од една минута за брзо и лесно поставување. Вентилот за брзо ослободување е наменет да го направи издувувањето едноставно. Одговара на сите стандардни чаршафи и ќебиња за креветчиња. Внатрешен душек што лесно се отстранува за да се стават чаршафи. Двете страни што се собираат ткаенината на внатрешниот душек, исто така, спречува лизгање на чаршафите. Овој детски душек тежи само 6,6 килограми, се преклопува во дополнителната торба за складирање. Компактен и удобен, така што ќе можете да го однесете насекаде и лесно да го спакувате. Qw 2 БОИ МАЛО ДЕТЕ ВОЗДУШЕН ДУШЕК USHMA секое дете патување кревет доаѓа со две бои избори за вашите деца. Можете да се одлучите да спиете на сината или сивата страна детски воздушен душек, и двата имаат удобна мека ткаенина за дополнителна удобност. Преносливиот кревет за мали деца вклучува и перница што може да се преврти или на сината или на сивата страна. Qustrastra - ВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ БРАНИЦИ ДИЗАЈН}нашите дете воздух душек зема безбедноста сериозно и вклучува 12 " високи кревет железнички браници кои се повисоки од повеќето мали преносни кревети. Детскиот кревет на надувување со екстра високи странични шини создава детски душек за разнесување со страни и бидете сигурни дека вашите деца не се тркалаат од кревет ноќе. Quest super БРЗ НАДУВУВАЊЕ и ИЗДИШУВАЊЕ quest toldler travel bed доаѓа со електрична пумпа и може да се надува за помалку од една минута за брзо и лесно поставување. Кога ќе се издува, креветот на надувување на малото дете може лесно да се спакува во дополнителната торба за носење и да биде подготвен да оди за кратко време. Qurable & БЕЗБЕДНОСЕН МАТЕРИЈАЛ USHMA мало дете воздушен душек е ослободен од хемикалии БПА, фталат, олово и нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА. Креветот за надувување на децата е изработен од екстра густ издржлив Винил кој е доволно густ за да одолее на солзи и пункции. Qurfect СОВРШЕН ВО СЕКОЕ време-НАСЕКАДЕ КРЕВЕТОТ за МАЛИ деца е компактен и удобен, така што можете да го однесете насекаде и лесно да го спакувате. Свиткајте, тркалајте и одете-креветот за мали деца на надувување е совршен за Баба, кампување, патување, спиење итн. Qw 2 БОИ МАЛО ДЕТЕ ВОЗДУШЕН ДУШЕК USHMA секое дете патување кревет доаѓа со две бои избори за вашите деца. Можете да се одлучите да спиете на сината или сивата страна детски воздушен душек, и двата имаат удобна мека ткаенина за дополнителна удобност. Преносливиот кревет за мали деца вклучува и перница што може да се преврти или на сината или на сивата страна. Qustrastra - ВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ БРАНИЦИ ДИЗАЈН}нашите дете воздух душек зема безбедноста сериозно и вклучува 12 " високи кревет железнички браници кои се повисоки од повеќето мали преносни кревети.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% сертифициран органски тери памук со кои се соочува Се продава во комплет од 2 Влошки за Заби За Џвакањ

Прилагодливиот наклонет ремен за рамо е дизајниран да ги задоволи различните потреби на Мумијата Зашти

НОВИ ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ ЗА РАЦЕ : Додадени прилагодливи ремени за раце за удобно вклопување за повеќе �

Торбата за држачи за шишиња со вода е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал ОД 1000д, так

Вклучува обложена лента за рамо Го максимизира опсегот на движење на родителите Одржува бебиња соодвет

Нашата подлога за заби и лигавчето за дриблинг се направени со најмекиот органски памук избран за најап

100% памукНашиот носач за бебиња е мек, еластичен и многу поддржувачки Ткаенината ќе биде правилно испруж

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Моќното носење 20 кг флаширана вода исто така може лесно да поддржи подобрете ги безбедносните перформа�

бебе од суровата сончева светлина и Дното може целосно да го изолира телото на бебето од земјата...

Со Оваа Бебешка Прашка и Повивање, ќе ја добиете оригиналната Обвивка За Гушкање И Лентите со дамки од м�

Carономски Дизајниран – Носачот За Обвивка За Бебиња За Бебиња Keономски ја прераспределува тежината на �

Супер Мек, Пријатен и Удобен За Носење Повод : Секојдневно, Дома, Канцеларија, Работа, Шопинг, Улична Обле

Носач за мали деца : од рано детство до енергично дете, носете го вашето малечко онолку долго колку што с�

Пакетот Вклучува ќе добиете 2 пакет Без допирање бебе шетач таг, кои доаѓаат со виси ремени и клип За дет�

Четири Позиции : Основите На Lllébaby во Сите Сезони носач за бебиња се одликува со четири styономски стилови

Детски потреби за патување со авион : кога земате обид од економска класа, малиот простор и недоволниот �

3Во1 Најдобра Обвивка За Бебињанајдоброто нешто во врска со нашиот носач за бебиња е тоа што може да се к�

Малите девојчиња балетски ранец за деца танц и спорт Изработени од издржливи материјали со сатенска об�

Дизајнот сличен на импровизирана лежалка обезбедува удобна положба на навалување Препорачана возраст

Производ 1 : Истражуваат со бебето Производ 1 : Сите Носат Позиција Производ 1 : Кул и дише Производ 1 : Удоб�

Полиестер Безбедни врски околу телото(не вратот!) Екопријателска мека и водоотпорна ткаенина Отпорна н�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Scroll