Свеж
Муслиман Сивак Сивак Месвак Месвак стапчиња стапчиња за заби за заби, запечатен арак, запечатен арак, природна четка за забни четки за заби сто проценти органски

Муслиман Сивак Сивак Месвак Месвак стапчиња стапчиња за заби за заби, запечатен арак, запечатен арак, природна четка за забни

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1012.80

Sewak Siwak Meswak Miswak Sticks стапе ал муслимански природен билен заби за заби вакуум запечатена арак пилу, природна ароматизирана четка за заби, стотици проценти органски (16 стап за заб) Големина : Должина : 5,2 " - 6,8" / 13 - 17 см - тежина : 0,35 - 0,52 мл / 10 - 15 gm секој. Материјал : 100% природна растителна пилула стапчиња Сивак - Боја : Погледнете слики. Количина : 16 компјутери. - Состојба : сто проценти природно. Sewak Siwak Meswak Miswak Sticks стапе ал муслимански природен билен заби за заби вакуум запечатена арак пилу, природна ароматизирана четка за заби, стотици проценти органски (16 стап за заб). Големина : Должина : 5,2 " - 6,8" / 13 - 17 см - тежина : 0,35 - 0,52 мл / 10 - 15 gm секој. Материјал : 100% природна растителна пилула стапчиња Сивак - Боја : Погледнете слики. Количина : 16 компјутери. - Состојба : сто проценти природно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Должина на Пакетот : 3,81 см Точка Пакет Ширина : 17 Точка Пакет Висина : 20,32 см Точка Пакет Тежина : 0...

Капакот на четката за заби, кој ја штити четката за заби од загадување со прашина, чиста и хигиенска за к�

Забите ќе изгледаат веднаш побели Ја отстранува грозната плоча Формулата содржи оптички засилувачи до�

Smile Care Toddler Bubble Grink Grink Speats Speats Стоматолошки материјали и подароци 240 по пакување Четката за заби за заби �

Ја чисти усната шуплина : Секојдневно лулање или гаргара со tмедади таила ја исплакнува усната шуплина и

Зачинето со масло од ксилитол и пеперминт Миење на уста без алкохол со алое вера, пилу и многу повеќе...

Четири пакувања од 2,2 мл цевки Со Моќност На Полигрип Максимална Моќност Држете + свеж крем за Протези Со

Лесен за употреба : Материјалот за полнење на забите не е потребна фиока или алгинат впечатоци Не се пот�

【Вода Flosser & Electric Conte Combo Combo】 Нашата електрична четка за заби комбинира четкање и вода со вода во едно, мо

Пластика Оваа чаша за четки за заби што може да се употреби е соодветен подарок за семејство, роднини, со

Еластичните пласкери имаат уникатен дизајн кој обезбедува еластична кука на едниот крај и туркач на др�

Пакет Од Дванаесет Цевки Со Големина Од 0,85 Унци, Одобрени ОД ЦА Ја комбинира моќта на чистење на Сртот со

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

1 Парче4,3 Унца (127 мл) Чисти, Избелува И Зајакнува Забите, Помага Во Поправка Емајл Површина Ги Отстранува

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

Енхуа е основана во 2010 година Фокус на дизајнирање, развој и продажба на додатоци за стоматолошки произ�

Напредна мултифреквентна мрежна технологија на локација на врвот и автоматски калибрирање, мерењата с�

1 безжична вода 4 совети за млаз (класични совети за млаз*2; врв на трагач на плаки*1; ортодонтски врв*1) 1 USB к

[Го подобрува Вкусот и Оралната Хигиена ] неостро што го чисти вашиот јазик природно за неколку секунди

【Совршена компатибилност】 : 6 класични совети за млаз во вода Флошер Совети во удобен, хигиенски и тврд

【4 режими на полнење и ефикасно чистење】 Водата со вода има 4 прилагодливи режими за да изберете : силен,

Иднината на орална нега! нема пластика, нема отпад, без SLS, без ГМО, без глупости само 100% еколошки, природ

【3 режими за четкање и 5 оценки за јачина】 3 режими чиста, масажа, бело и 5 оценки на ниско, средно, висока �

Се користи за YF666, DY06 заби за белење на заби за белење на мобилен забрзувач Транспарентен, убав за употре�

силикон ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА за ЗАБИ за УСТА користи Пренослив и компактен, лесен за носење и складирање...

Супер Паста На Др Џен со двојно реминерализирање користејќи и нано Хидроксиапатит и Флуор Природна Пас�

КОНЕЦ ЗА НАВОЈ : комбинирајте конец со вградени влошки за врвот на конецот лесно под апаратите ДИЗАЈНИР�

Одржливо од горе до дно : Спарен со рачката базирана на растенија за четки за радиус, која е биоразградли

Интерпрокси плус Maxi е дизајниран да го отстрани оралниот биофилм (бактериска плакета) со градење од 2,1 м�

Апс 【Единствена иновативна технологија】 Трикл безжичен вода Флоссер сеопфатно ја надгради технологи�

Осветлете ги вашите деца секоја од овие четки за заби за деца е направена со меки влакната што се за заб�

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

ПОДОБРА УДОБНОСТ ЗА ПРОТЕЗИ И ВКЛОПУВАЊЕ БЕЗ ЛЕПИЛААко сте еден од многуте носители на протези кои се б�

✔ ?????? : 18мм ✔ ???????? : Не'рѓосувачки челик ✔ ???????? ? ??????????? : Израел Сертификати : одобрено од ЦЕ, ISO (9001 : 2008), Ме

Отстранете го филмот што се гради на површините на забите Отстранете ги валканите работи на забите, ефи�

Материјал : Нашите заби се опремени со материјал за фиксација на силика гел, така што тие остануваат на м

Светло бело насмевки нуди 4 xl 10cc (вкупно 40цц) 44% карбамид пероксидни заби за белење на шприцови Ова е дово�

【4 глави за замена за повеќе од 1 година користејќи】 меки, влакнести во форма на W се дизајнирани да одго�

Содржи добрина на, каранфилче, неем, мед, амла, босилек, карпоор, нане, анасон, цимет, тимол, алое вера Дост

Ги избелува забите Чувајте ја устата чиста Освежете ја устата Effectетски ефект Антиплак / гингивопериод�

ОСЛОБОДЕТЕ се ОД ЃУБРЕТО И ЛОШИОТ ЗДИВ : Без разлика дали се обидувате да го исчистите белиот, обложен сл

USB Sonic четка за заби за полнење : USB Sonic електричните четки за заби се моќни, компактни и удобни! Нашата чет�

Мулти висина влакната се чисти помеѓу забите и по должината на џвакање Рачка заснована на растенија 99 п�

Scroll