Свеж
Компанијата За Домашна Фузија 3 Спакувајте Бамбус Четки За Заби Меки Влакна Еколошки Различни Влакна Во Боја

Компанијата За Домашна Фузија 3 Спакувајте Бамбус Четки За Заби Меки Влакна Еколошки Различни Влакна Во Боја

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Еко пријателски четки за заби со бамбус Спакувајте три четки со мешавина од различни влакна во боја за да знаете која е таа четка. Четките за заби нудат еколошка алтернатива на пластиката која е толку важна во денешно време. Карактеристики меки влакна кои се љубезни кон забите и непцата. Должината на четката е приближно 17 см. Еко пријателски четки за заби со бамбус.Спакувајте три четки со мешавина од различни влакна во боја за да знаете кој е четка.Четките за заби нудат еколошка алтернатива на пластиката која е толку важна во денешно време.Карактеристики меки влакна кои се љубезни кон забите и непцата.Должината на четката е приближно 17 см.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

2 парчиња Ја отстранува плакетата на местата што не се достапни , Вкрстеност, индикаторски влакна...

Четки со меки влакна за да избегнете оштетување на забната глеѓ или чувствителните непца Четките со при

КОНЕЦ ЗА ЗАБЕН КОНЕЦ : Мостот помага да се навој конецот каде што повеќето други производи не можат да ст

【Природна сенка】 Природно боење на забите, малку потемна од светло белите, фурнири заби ја подобруваат

Длабоко чистење : Постигнете длабоко чистење со нашата шпатула на кожата која дистрибуира бранови од 2400

à € Биоразградливо и еколошки € ‘Направено од висококвалитетен бамбус, природен и еколошки à € целосн

Сртови најнапредните миење на устата некогаш Клиничка јачина плакета и заштита од гингивитис...

Симпатична туристичка четка за заби и комплет за чаши, мека четка за заби, екопријателски пластичен црт�

2019 Состојба : Ново со кутија : сосема нова, неискористена и неоткриена ставка (вклучително и рачно израбо

Преносен и компактен дизајн кој е погоден и за домашна и за патувања Направено од квалитетен ПП и силико

Погодно и ефикасно : Интерденталната четка ги отстранува остатоците од храна или преостанатите странск

Чистач на јазик дизајниран да промовира свеж здив Пуканата глава е дизајнирана да помогне во заштитата

Убијте 99,9% од мирисите што предизвикуваат микроби Растворете ги тешките дамки на местата што не се дост�

[Белешка] : Оваа електрична четка за заби доаѓа со USB кабел за полнење и индуктивна база за полнење [Патен�

пластика Затворање на привремено Невидливи загради за складирање на кутии за складирање на кутии за ск�

Какво задоволство за децата кои учат да ги четкаат забите Овие забавни шарени деца четки за заби ќе го н�

①НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ И ПРИРОДНО БЕЛЕЊЕ! Погледнете ја разликата со нашиот комплет за четки за заби со кра

Осветлете ги вашите деца секоја од овие четки за заби за деца е направена со меки влакната што се за заб�

RadiTotz за 18 месеци и постари : Постои причина што Totz е нашата четка за заби за деца најпродавани деца Totz е с�

Напредно миење на устата : дизајнирано специјално да се користи пред да четкате; За дневна употреба Форм

【Мазно внатре и надвор, без закопчиња】 мазни внатре и надвор, заштитете ги заградите од оштетување и ол

? 【Длабоко чистење и подобрување на здравјето на гингивалот】 Вода за стоматолошки избори за усвојувањ�

Вклучува три 41 мл цевки Од Сртот 3Д арктикот свежо белење паста за заби Отстранува до 80% од површинските �

Четката за заби може ефикасно да ја отстрани нечистотијата од површината на забите, помеѓу забите и пук�

Паста за заби, 2,75 мл Чиста гел, пластична цевка, 144 / cstoothpaste, 2,75 мл Чиста гел, пластична цевка, 144 / CS Фотогра�

СУПЕРИОРНО ЗДРАВЈЕ НА НЕПЦАТА : Клинички докажано дека ви дава до 7 пати поздрави непца за само 2 недели о

DDP датотека за коски Хауард #12 Направено од не'рѓосувачки челик Исто како и сликата Направено од ДДП...

Neem активна целосна нега Природна заштита за силни заби и здрави пиштоли Калциумот се зајакнува Neem актив

Дизајниран за сите пациенти кои сакаат чисти заби, образи, јазик и непца Значително го намалува гингива�

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Средна јачина : Нашата средна четка за заби на влакната има средни куполи исечени влакна за ефикасно ант

Направено со органски состојки Азета Био органска паста за заби за бебиња е направена со сите органски

Чувајте ја устата, ортодонтски држач или протеза чиста Направено од материјал за трајна и долгогодишна

ЗАМЕНА НА ЗАБНИТЕ ДРЖАЧИда ги држат забите во положба откако ќе заврши ортодонтскиот третман СПРЕЧУВА �

Crest + длабоко чиста целосна паста за заби за белење, извонредна нане Ја остава устата да се чувствува чис�

Отстрани дамки My Sweetsmile ги отстранува дамките што се градат на забите од секојдневниот живот како пиење

Вклучувајќи : Подготвивме 24 парчиња затегнување на затегнување на затегнување на 24 парчиња со 2 преносн�

Електрична четка за заби #1 Препорачана марка од страна на стоматолошки професионалци клинички докажан�

Scroll