Свеж
Азида „Бебе капа со Пом Помс“ бамбус четка за заби

Азида „Бебе капа со Пом Помс“ бамбус четка за заби

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 159.84

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јаглен-нилон се нежни на непцата и цврсти на површински дамки за да ви помогнат да ги одржувате забите здрави и бели. 100% биоразградлива рачка е убаво врежана од едно парче бамбус, така што не се користи штетен лепак. Прекрасна идеја за подароци што ќе го надополни секој стил. Погодно и за возрасни и за деца. Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна. Влакната со влакна од јаглен-нилон се нежни на непцата и цврсти на површински дамки за да ви помогнат да ги одржувате забите здрави и бели. 100% биоразградлива рачка е убаво врежана од едно парче бамбус, така што не се користи штетен лепак. Прекрасна идеја за подароци што ќе го надополни секој стил. Погодно и за возрасни и за деца. Оваа четка за заби во бамбус е супер лесен начин да се биде повеќе еколошки и неверојатно стилски. Секоја 100% биоразградлива рачка е врежана од едно парче природен бамбус и е врежана со еден од нашите уникатни дизајни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Производот е исклучителен во занаетчиството и издржлив и е длабоко сакан поголемиот дел од луѓето дома

Ефикасно Отстранување На Плаки : Листерин Ултраклин забен конец за отстранување на мали честички од хра

[Телескопски резервоар за вода и уникатен дизајн на доказ за истекување] Надградениот телескопски резе�

Произведено во САД Или Увезено четка за заби за затворање на деца ?①Дизајн Во форма На буквата у 360 Метод

Оваа паста за заби за чистење може веднаш да се обои од забите! Strong Cleaning Ability Can Easily Penetrate Enamel To Food Particles, ning

Ги чисти забите без да ја оштети емајлот Екстрактот My RRH ги зајакнува непцата и штити од формирање на заб

Бамбус четка за заби врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната од јагленнајлон влакна се неж

1 Принцип на работа £ ºЕЛП со седење на чисти ленти за усогласување Со употреба на стапчиња за залак во з�

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

Нема адитиви во боја Обложени со пченкарен кора Оценки за сила врз основа на еластично да се прошири три

Континуирано дејство преку ноќ, разбуди се освежени за денот Децата под шест години можат да користат б�

Material Материјал со висок квалитетОваа четка за заби се изработени од цврст материјал за храна, безжичен �

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

4 Бои : ќе добиете 8 парчиња четки за заби со аутизам во различни бои, вклучувајќи сина, зелена, жолта и црв

Варете вода и оставете ја да се излади 67 минути, сè додека не достигне температура од 155 ° F Потопете една

Среќен Роденден четките за заби прават одлични услуги за забава Тие се одлични подароци за прослави на �

Што е тоа : Fressincense Fresh Floss е нежен, без парчиња, забен стоматолошки конец за луѓе со тесни простори, широки

Совршено под агол за да достигне длабоко меѓу забите Влакната го чистат забот со заб за да помогнат во о�

1) Комплет за привремена поправка на забите : За поправка на полнење што недостасува 、 празнини или скрш�

Дизајн на пријателски корисник : Дизајнот на заоблена рачка се користи за зголемување на областа за кон�

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

Совршен капацитет Внатрешната големина на случајот со ортодонтски прицврстувач е 2,75 * 2,36 * 0,79 инчи (7 Пог

Не'рѓосувачки челик Рачка за лизгање Автотоклабилна на 135 степени центри Не'рѓосувачки челик Рачка за л�

Исплакнете и масажа, длабоко исчистете ја гумата за џвакање Остаток за чиста храна Додатоци за орална х�

Отстранува 99% од плакетата помеѓу забите и под гума за џвакање 50% поефикасно од стринг конецот Лесен за у

Детска електрична четка за заби во облик на У 360 ° Темелно чистење, Белење и масажа на четка за заби во фо�

Фитонауката Двојно Матични клетки содржи различни видови на комбинации на растителни клетки Од страна

Безбеден материјал за смола : Направено од високо квалитетни материјали за смола, не е лесен за оштетува

Најдобри зделки денес : најбрза испорака : 35 дена, стандардна испорака : 712 дена Молња зделки на денешниот

Четките за полнење на забите се практични за отстранување на чај, кафе, остатоци од храна или удобно, пра

КОНЕЦ ЗА НАВОЈ : комбинирајте конец со вградени влошки за врвот на конецот лесно под апаратите ДИЗАЈНИР�

【Природен и невидлив】 Производот им дава на оние кои имаат старомодна, отстранлива делумна протеза ко�

Четка за заби од бамбус врежана со уникатен дизајн од едната страна Влакната со влакна од јагленнилон с�

Материјал : Медицински стр Мини стил и лесен за спроведување Може да биде протеза за складирање или чист

【Длабоко исчистете ги забите】 Нашите електрични четки за заби имаат голема брзина Sonic моторна техноло�

издржлив Спецификација : Тип : 360 ° Ултразвучно автоматско автоматско Белење на заби Материјал за четка �

Одржливо од горе до дно : Спарен со рачката базирана на растенија за четки за радиус, која е биоразградли

Инструментите GS само што се продаваат од онлајн продавницата G T / C Како ортодонтски клевети криви G...

【Длабоко чистење】 Вода Флоссер ја користи најновата технологија за пулс за чистење на забите за да пом

Белење додека сте котежи : Водата за белење на водата во вода WF06 испорачува и белење и распрснување во ед

Лесен и Пренослив, Погоден За Дома, Патување, Работна Употреба, Лесен за Чување Обезбедете Квалитетни Пр

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

Доволна количина и разни бои можат да ги задоволат вашите дневни потреби; Алатките за отстранување на у�

Scroll