Свеж
Долна облека за тренинзи за тренери за бебиња со големи слонови, долна облека, 12м-5Т

Долна облека за тренинзи за тренери за бебиња со големи слонови, долна облека, 12м-5Т

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 431.84

100% памук Поставена памучна обвивка. Повлечете го затворањето. 【Премиум материјал】 Детници за обука на деца од долна облека направи100% памук со абсорбента испреплетеност, нашите тренинзи му овозможуваат на вашето бебе подобро искуство за обука на ситници. Мекиот, како и дишењето, го прават тоа различно од еднократно пелени, кои помагаат да се избегне осип на пелена. 【Мулти-слој】 Дизајн на повеќе слоеви во предниот и задниот дел на овие ситни обуки долна облека обезбедува доволно апсорпција, влажна внатре, но суво однадвор, да им помогне на децата да се сведат на самата влага и да му овозможат на вашето дете да има шанса да сфати дека започнале да eиркаат и да трчаат во бањата наместо веднаш да ја спуштаат ногата. 【Еластична лента за половината】 Овие панталони со ситни обучени панталони опфатија еластична лента за половината за зголемена удобност и леснотија на влечење нагоре и надолу. Одлична помеѓу нив кога се преминува од повлекувања. 【Симпатична шема】 Долна облека за девојчиња за деца има симпатични уникатни отпечатоци, ситните долна облека изгледаат одлично на вашите мали девојчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бакарна хартија, светлосен филм Детела тоалет Прекрасен изглед може да ги изненади и воодушеви вашите д

[Flushable] Овие капаци на седиштата за тоалети се изработени од чиста пулпа од дрво и подебела пулпа од дрво

Висок квалитет на животна средина ПС материјал, висока цврстина, исклучителна изработка Симпатична ста

Одлична идеја за подароци! Не дозволувајте инконтиненција да ви го уништи денот, патувањето, работата, и

Сосема нов и висок квалитет Тоа помага да се избегне директно контакт со јавни тоалети Нема повеќе бриш�

Опфаќањата за тоалети за еднократна употреба се апсолутно одлични за патување или кога треба да корист�

Направено од крпа од пулпа од дрво и водоотпорен PE филмски материјал, безбеден и сигурен за употреба за �

памук, tpu Панталони за пишање на новороденчиња Еластичен дизајн за вашите деца, правејќи ги удобни...

Нашето виткање на тоалетот за патувања се вклопува во повеќето стандардни и јавни тоалети безбедно Сти�

Модерна и симпатична форма, стилска форма и лесен изглед, лесен за употреба ПП материјал со висока јачин

Направено од висококвалитетен PP материјал, еколошки материјал, мазната површина нема да го изгреба беб�

Направено од еколошки PP материјал и висококвалитетна PU перница, тој е мек и мазен, што го прави бебето да

Практиката е совршена кога станува збор за обука на тоалети Значи, каков подобар начин да го направите т

★ Најважната ставка за сите нови мајки и татковци Дали сакате да го одржувате вашето бебе чисто и удобн�

Висококвалитетни материјали : Овој урина е изработен од висококвалитетен ABS материјал, ABS материјалот е

Новиот материјал, цврст и силен, не попушта Одвојливо седиште, материјал за ЈП, цврст и силен Сплит дизај

1Материјал : Изберете висококвалитетен ABS материјал, БПА бесплатна, светла боја, нетоксична и безопасна,

1 Безбеден и сигурен тоалетен тренинг тоалет за дете : Направено од добар материјал за хартија од пулпа о

Одлични награди : Користете ја нашата табела за обука за да поставите цели за вашето дете да развие нави�

100% памук Поставена памучна обвивка Што ќе добиете : 8 слики водоотпорни панталони за обука за бебиња...

⭐ 【Екстра големи капаци за тоалети за еднократна употреба 360 ° Заштитете го вашето дете 25x24 во тоалетот

пластика Лагер за торби за ѓубре : Дизајнот за влечење ви овозможува брзо и лесно да го зацврстите ремен�

Симпатична цртана форма во форма на цртани филмови, дете, привлекува бебе да развие добра навика да оди �

ПП, ТПЕ, силикон Преносни уринарни деца погодно е да се чува кога не е во употреба, исто така ќе биде и да �

★ 2 во 1 Детско и возрасно пријателско тоа тоалетно Седиштето за тоалети од 2 во 1 класичен дизајн со капа

3во1 Дизајн : Тренер со ситни Genини 3во1 со систем за лагер може да се користи како катци, силен прстен и сто

Панталони за обука на бебето за бебиња е мостот помеѓу пелена и нормални домови за мали деца и бебиња, им

Еднократно, хигиенски, флексибилен, херметички, компактна големина и мала тежина, преносен дизајн Погод

Апс Преносен бебешки урина е изработен од премиум апс Материјал со одлична изработка, безбеден за деца,

[Вовед во функција] : Тој е направен од PP материјал што е пријателски за животната средина Може да се кори

Погодно за 112годишни деца, Унисекс Големина : 15 x 13 x5,3 инчи, 1,2 фунти Висококвалитетна пипена кожа, без мир�

ПП, ТПЕ, силикон Уринарно патување со мали деца : Можете да го дадете како подарок за вашите деца на роден

? Athena Futures Potty Training Watch е ваш пријател ?? идејата е часовникот да ги потсети вашите деца да одат во тоалет ил

? Athena Futures Potty Training Watch е ваш пријател ?? идејата е часовникот да ги потсети вашите деца да одат во тоалет ил

Наменето за деца Независно патување : Со уникатната двојна прирачник и широка помош за педали, вашето бе

Корисно панталоните за обука на бебиња ја играат улогата на апсорпција на урина и изолација на урина, ш�

100% памук Убедлива : панталони за обука на ден и ноќ со заштита од истекување тие можат да спречат само ма

Бренд : Хонгк Направено од високо квалитетен материјал, здрав и издржлив Сите завршувања се нетоксични,

Седиштето за обука на ситници Седиштето за обука на Мортим е совршено за обука на момчињата и девојчиња

Панталони за обука на бебето за бебиња е мостот помеѓу пелена и нормални домови за мали деца и бебиња, им

100% памук Панталоните за обука на мали деца можат да бидат машини за миење, тие се издржливи и еднократно

Scroll